Соціоніка, знайомство, робота, відпочинок   

Виявляємо здатність до професії
Робимо підбір кадрів

 

Визначаємо соціонічні типи
Знайомимо дуалів

               Наші послуги
          головна контакти русский english

знайомство
послуги теорія практика статті знайомство робота відпочинок навчання менеджмент відгуки

послуги
теорія
практика
статті
знайомство
робота
відпочинок
навчання
менеджмент
відгуки


Знайомство за психічною сумісністю

Детально про Базу даних "Знайомства".

Абоненти, які сплатили кошти за перебування в Базі даних "Знайомства", є "офіційними" VIP-користувачами, вони без обмежень мають право вибирати будь-кого з Бази даних "Знайомства", і термін їх перебування в Базі даних "Знайомства" необмежений.

Абоненти, які не сплатили кошти за перебування в Базі даних "Знайомства", але визначили свій соціонічний тип у ВЦС і дали згоду на внесення їх даних до Бази "Знаймства" (термін перебування в Базі даних "Знайомства" визначається самою людиною і може бути необмеженим), але на таких умовах:

1) не сплачують кошти, якщо їх вибрали "офіційні" VIP-абоненти Бази";

2) не сплачують кошти за вибраних VIP-абонентів "офіційної" Бази даних "Знайомства";

3) сплачують 200 гривень, якщо вони хотять стати "офіційними" VIP-абонентами Бази даних "Знайомства" і отримати необмежений доступ до реєстру своїх дуалів, які визначили свій соціонічний тип у ВЦС та дали згоду на внесення своїх даних до Бази "Знайомства".

Про свою згоду або не згоду щодо внесення Ваших даних до Бази даних "Знайомства", прошу повідомити на e-mail  vcs-vcs@ukr.net  ВЦС або за телефоном: роб. 38 (044) 402-81-47, моб. +38 (096) 335-35-63.

У виборі близької людини покладайтесь не на  випадок і відчуття, а виходьте з внутрішніх потреб, враховуючи закони природи, розкриті соціонікою. Для того, щоб знати, люди якого соціонічного типу доповнюють Вас, необхідно визначити свій соціонічний тип у ВЦС, сплативши 300 гривень, а внесення анкетних даних до ВС-бази даних - безкоштовно. Далі, треба надіслати кілька Ваших фотографій різного віку, і заповнену Вами Анкету, та відскановану квитанцію про оплату на E-mail:vcs-vcs@ukr.net    ВЦС   

Вимоги до фотографій:

Фотографії повинні бути різних періодів життя: дитячого, шкільного і теперішнього. Обличчя обов’язково в фас, без окулярів, наприклад, як у паспорті.

Якщо Ви не можете відсканувати свої фотографії, тоді: надсилайте їх звичайною поштою у конверті, вкладіть конверт з марками зі зворотньою адресою для повернення фотографій.

Бажаючі познайомитися надсилайте за Email: vcs-vcs@ukr.net   ВЦС заповнену Анкету з підшитими фотографіями. Без фотографій і без всіх відповідей Ваша анкета не дійсна. Знаючи свій соціотип, Ви можете вибрати дуалів в розділі "Знакомство" і повідомити ВЦС про свій вибір. Далі ВЦС повідомляє вибраній особі ім’я та реєстраційний номер того, хто нею зацікавився. За обоюдною згодою партнерів ВЦС надає обом номери телефонів, адреси та E-mail.    

Попередньо сплативши 300 гривень за визначення Вашого соціонічного типу, а внесення Ваших анкетних даних до ВС-бази даних - безкоштовно.

Далі вибір партнерів безкоштовно.

Реквізити і банківські рахунки

Ви зможете користуватися послугами ВЦС, перерахувавши гроші на будь-який з поданих нижче рахунків і повідомивши про сплату у ВЦС за E-mail: vcs-vcs@ukr.net   ВЦС

1. У будь-якій валюті:
грошовим переказом за адресою: 03134, Україна, м. Київ-134, а/с 1. Гречинському Анатолію Євгеновичу.
 
2. У гривнях:
в "Приватбанк": - ПРИВАТ - 5167 9872 0315 2851, Гречинському Анатолію Євгеновичу.
  
3. По “Western Union”.
Отримувач: Гречинський Анатолій Євгенович. Повідомивши номер та інші необхідні дані за E-mail vcs-vcs@ukr.net  ВЦС або за тел.: ((044) 402-81-47, моб.+38-096-335-35-63.
4. У гривнях:
в АКБ "Інтербанк", МФО 300216, п/р 26000030518001, код ЕДРПОУ 20574915. НВП “Соціонічні Технології”, генеральний директор Гречинський Анатолій Євгенович.

В Україні та за її межами кожен українець знає російську мову. Тому посилання від таблиці українського сайту подаються до спільної Соціонічної бази даних "Знайомства" російського.

Фотогалерея людей 16 соціонічних типів

Фотографії і анкетні дані людей потрібного Вам соціонічного типу Ви знайдете в таблиці.

У фотогалереї під кожною фотографією людини вказано її реєстраційний номер, ім'я, рік народження.

Про анкетні дані вибраних людей Ви дізнаєтесь, клацнув клавішею мишки по фотографії або по інформації під фотографією.

Для розширення кола друзів пропонуємо дорослим незалежно від віку, і дітям до 16 років знаходити собі близьких друзів серед представників своєї квадри, - і тоді спілкування буде цікавим, корисним і змістовним, а дружба міцною, без суперечок і непорозумінь. Досвід дуальних стосунків, особливо у дитинстві допоможе у майбутньому створити гармонійну, щасливу сім'ю. Для цього необхідно визначити соціонічний тип.

Соціонічна база даних Знайомства

 Квадри

WOMEN  Соціонічні  типи  ЖІНОК

I ИЛЭ - ENTP

 СЭИ - ISFP

ЛИИ - INTJ ЭСЭ - ESFJ
II ЭИЭ - ENFJ ЛСИ - ISTJ ИЭИ - ENFJ СЛЭ - ENFJ
III ЛИЭ - ENTJ ЭСИ - ISFJ ИЛИ - INTP СЭЭ - ESFP
IV ИЭЭ - ENFP СЛИ - ISTP  ЭИИ - INFP ЛСЭ - ESTJ
Квадри

MEN  Соціонічні  типи  ЧОЛОВІКІВ

I ИЛЭ - ENTP СЭИ - ISFP ЛИИ - INTJ ЭСЭ - ESFJ
II ЭИЭ - ENFJ ЛСИ - ISTJ ИЭИ - INFP СЛЭ - ESTP
III ЛИЭ - ENTJ ЭСИ - ISFJ ИЛИ - INTP СЭЭ - ESFP
IV ИЭЭ - ENFP СЛИ - ISTP ЭИИ - INFP ЛСЭ - ESTJ
Квадри

CHILDREN  Соціонічні  типи  ДІТЕЙ

I ИЛЭ - ENTP СЭИ - ISFP ЛИИ - INTJ ЭСЭ - ESFJ
II ЭИЭ - ENFJ ЛСИ - ISTJ ИЭИ - INFP СЛЭ - ESTP
III ЛИЭ - ENTJ ЭСИ - ISFJ ИЛИ - INTP СЭЭ - ESFP
IV ИЭЭ - ENFP СЛИ - ISTP ЭИИ - INFP ЛСЭ - ESTJ

Вибирайте  психічно-доповнюючих людей – свою половинку - дуала. Звичайно, не кожен дуал є втіленням Вашої мрії. Тут відіграє роль і симпатія, і спільність інтересів й поглядів, і рівень культури, розвитку й освіти, і національність, і вік, і матеріальний стан. Але дуальність – це перший і вирішальний крок у виборі партнера, без неї все інше втрачає сенс. Дуали – це ті люди, яких можна назвати душевно близькими людьми. Чим більше Ви знатимете дуалів, тим якіснішим буде Ваш вибір. В анкетах, розповідаючи про себе, Ви примножуєте свої шанси швидше привабити саме тих дуалів, які відчули Вас і за інтересами, і за симпатією, і за уподобаннями, і за освітою, і за віком. І чим більше людей будуть бажати познайомитися не лише за захопленням і симпатією, а й за психічною сумісністю, за якою стоїть справжня любов у взаємодопомозі, взаєморозумінні, і ще багато за різними “взаємо”, тим швидше Ви зможете познайомитися і здійснити свою мету, знайшовши близьку людину для відпочинку, дружби, сім’ї, листування і телефонування, тобто спілкування в будь-якій формі на якісному рівні, навіть тоді, коли мовчки партнери відмінно розуміють один одного. Бо дуальність надає таку комфортність, що навіть німі чи глухонімі почувають себе в повній гармонії, а що вже говорити про здорових людей, які б, знайшовши дуала, примножували свої сили і енергію, і не ставали б хворими через бездуальність. Адже дуальність - це природна потреба нашої душі.

Згідно теорії соціоніки, людська психіка поділяється на 16 типів, кожен з яких має свої неповторні риси і може вступати у різного роду стосунки з іншими – від найприємніших (дуальних, в яких є повна психічна, фізична та інтимна сумісність) до вкрай несприятливих і дратуючих. І точність у визначенні формальних, дружніх, професійних та сімейних стосунків практично підтверджується. Можна сказати, що соціоніка розкрила шлях до передбачення долі людини.

Знаючи соціонічні типи людей, які вступають у стосунки, ми можемо впевнено сказати, якими вони будуть, тим самим позбавляючи обох партнерів марної трати часу, якщо вони не підходять один одному, а це визначається напевно, і той, хто не довіриться у цьому науці, втратить, по-перше, багато часу на розуміння того, що це не “його” людина, по-друге, багато енергії та сил у намаганнях якось поліпшити та налагодити стосунки, приречені з самого початку, а потім ще більше сил і часу, щоб розлучитися.

Соціоніка дійсно здатна передбачити долю людини, але вона не має нічого спільного з ворожінням та гороскопами, це наука, яка грунтується на природних закономірностях.

Якщо Ви скористаєтесь нашими послугами, ми виберемо для Вас людину, яка підходить саме Вам, людину, з якою Ви матимете доповнюючі стосунки, адже Ви знаєте, що найголовніша доповненість у природі – це доповненість чоловіка та жінки, які завжди прагнуть поєднання. Поряд із фізичною доповненістю існує і психічна – адже людина половинчаста і у психічному плані – має не тільки сильні, а й слабкі сторони, тому потребує їх захисту дуалом, у якого ці сторони є сильними. Тоді обоє стають єдиним цілим.

Отже, якщо Ви зацікавленні у створенні міцної, щасливої сім’ї, знайомстві з людиною, яка стане справжнім другом, супутником, опорою в житті (а помилитися в цьому виборі дуже легко), зв’яжіться з нами і скористайтеся нашими послугами. 

В будь-якому випадку, незалежно від того, чи зацікавлять Вас наші послуги, обов’язково визначте свій соціонічний тип і вимагайте від іншої людини знання її типу, оскільки лише це може бути гарантією того, що Ви на правильному шляху, і даремно не витратите свій час, енергію і почуття. Лише з цим знанням Ви отримуєте можливість бути щасливою і цілісною людиною. Відведений Вам на життя час обмежений, і його необхідно берегти, не витрачаючи на будь-що. Ви господар лише тоді, коли тримаєте кермо свого автомобіля, а уявіть лишень, що буде, якщо Ви випустите його з рук?

Отже, Соціонічна служба знайомств пропонує знайомство за психічно-фізичною сумісністю, що надасть Вам можливість знайомитися із сумісними з Вами людьми, розширити коло “своїх” знайомих, друзів, знайти однодумців для спільної праці та відпочинку або для створення сім’ї. Якщо Вас цікавить характеристика Вашого дуала – замовляйте, і Ваші стосунки будуть гармонійними – адже Ви знатимете особливості людини, так не схожої на Вас, і зможете оминати зайвих непорозумінь і мимовільних образ. І радість дуальних стосунків не затьмарюватиметься.

А без знання себе і партнера (не має значення чи ви дуали, чи ні), ви витратите не менше трьох років, а то й більше, щоб краще пізнати один одного. Стосовно дуалів, характеристики сприятимуть швидшому досягненню повного порозуміння і гармонії між собою, коли партнери відчуватимуть, що стали єдиним цілим і в силі допомогати один одному рости і розвиватися. У недуалів майбутнього щодо гармонії і прогресу немає.

Ми даємо людям можливість знайти один одного – свою половинку, щоб разом стати єдиним цілим. Жити щасливо, бути спокійним і здоровим (дуали енергетично підживлюють один одного, між ними утворюється сприятливе енергетичне поле, завдяки чому вони оздоровлюються) і відчути сексуальне задоволення. Якби люди жили з дуалами, проблеми фрігідності й імпотенції відпали б самі по собі.

Тільки у дуальних сім’ях ростуть щасливими і здоровими діти. Чому – читайте в розділі “Сім’я і діти”.

Дізнаєтесь більше про стосунки із книги “Знайди гармонію в житті”

ПРОПОЗИЦІЇ

Служби знайомств втратили свою популярність через незадоволення потреб клієнтів у підборі саме своєї половинки, вони пропонували лише ширший вибір при відсутності якості. Рейтинг популярності Служб знайомств можна поновити й підвищити, запропонувавши підбір пар, виходячи із природного закону психічної сумісності – коли людина знаходить саме свою половинку – дуала.

Центр Соцоніки пропонує співпрацю у визначенні соціонічних типів, для якісного знайомства по-новому.

Визначайте свій СОЦІОНІЧНИЙ ТИП

перехід до роботи

к русскому сайту

go to English site

 

 

KMindex 

головна ] послуги ] теорія ] практика ] статті ]знайомства ] робота ] відпочинок ]  [ навчання ]менеджемент ] відгуки ]

Усі питання надсилайте на vcs-vcs@ukr.net

Дизайн © 2001 ViVo Studio
© 2001-2004 Всеукраїнський Центр Соціоніки. Авторські права захищені