Соціоніка, знайомство, робота, відпочинок   

Виявляємо здатність до професії
Робимо підбір кадрів

 

Визначаємо соціонічні типи
Знайомимо дуалів

               Наші послуги
          головна угору контакти русский english

вибір партнера
послуги теорія практика статті знайомство робота відпочинок навчання менеджмент відгуки

історія педан
40 років соціоніці
Соціоніка - орієнтир
любов
секс-орієнтація
дуальний секс
почерк-соціотип
стан
правильний тип
соціоніки
світло соціоніки
невдалий шлюб
досвід дуальності
вибір партнера
сьогодні

 

Ми вибираємо, нас вибирають

Немає, мабуть, такої людини, яку б не хвилювала тема міжособових стосунків і гармонії подружнього життя. Кожен прагне цього, а от зусиль до здійснення своїх прагнень прикладають не всі. Заважає звична думка, що у кожного, мовляв, своя доля, що є люди, яким у житті щастить, а є нещасливці, і від самих людей це не залежить. Тому дехто до пропозиції будувати своє життя за законами природи, які розкрила соціоніка, ставиться скептично.

Закордоном люди із соціонікою не знайомі, і тому за браком інформації саме серед іноземців виникає недовіра: „Пропозиція надсилати фотографії для тестування схожа на віру в гороскопи і пророкування майбутнього за зірками. Вибачте, але я в це не вірю.   Мені потрібні вагомі факти, щоб змінити своє ставлення”.

І цей лист - нормальне явище. Ця людина зрозуміла, що їй пропонується допомога у виборі супутника життя, щоб це був справжній вибір, і можливість дізнатися, що за її вибором буде далі відбуватися. Тільки, не знаючи, як саме відбувається тестування фотографій, і що за цим стоїть, тобто не знаючи про типові особливості психіки і зовнішності, про закономірності міжособових стосунків, як результату обміну інформацією між людьми певних типів, у неї, звісно виникає сумнів та недовіра. Якщо тисячолітній досвід астрології, магії та інших гадань не давали і не дають бажаних результатів, бо як більшість сімей розлучались, так і розлучаються, то як тоді довіряти молодій науці?

Чому тестування фотографій викликає підозру? Адже зовнішність – це проявлена суть. Ще основоположниця соціоніки Аушра Аугустинавічуте помітила закономірності психічних якостей і зовнішніх ознак – рис обличчя, статури, особливості рухів і ходи. І до визначення соціонічних типів підходила комплексно, використовуючи тести, спілкуючись із людиною, спостерігаючи за її поведінкою і аналізуючи риси зовнішності. Анатолій Гречинський, спостерігаючи за людьми різних типів протягом більш як 20-ти років, виділяв окремі зовнішні ознаки, притаманні певним типам, узагальнював ці ознаки стосовно кожної психічної якості. Вивчаючи поведінку, манеру спілкуватися і рухатися, навіть тембр голосу і найбільш вживані слова і фрази людей окремих типів, розробив власні технології аудіо-візуального визначення соціонічних типів.

У житті людина може проявляти себе різноманітно, бо знаходиться у різних обставинах і виробляє у себе певні звички, тобто соціальний характер. І така поведінка, не завжди адекватна вродженому характеру, може заплутувати тих соціоніків, які визначають тип за зовнішніми проявами. А от зовнішність хоч і змінюється, але не так суттєво. Кожен може відрізнити інтелігента від селянина, серйозну людину від бомжа, п’яницю від порядної людини. А як відрізняє, пояснити важко. Це видно за виразом обличчя, за якимись загальними ознаками. Так і визначити за зовнішністю соціонічний тип легше за фотографіями, ніж спостерігаючи за людиною у її присутності. Зафіксована мить дає можливість зосередитися, проаналізувати скрупульозно всі окремі риси, повернутися до фотографії знову і знову, щоб все перевірити і не допуститися легковажності і помилки. І навчитися цьому може кожен. А якщо вміти визначати за зовнішністю психічно-сумісних людей, можна самостійно вибирати партнерів, стосунки з якими будуть гармонійними.

Але деякі, чомусь, не довіряють соціоніці. До того ж люди бояться знати правду, і носить їх по життю, як тих метеликів. Якщо не зрозуміють, що вони закономірні істоти у просторі серед зірок, і підвладні часу, а час це і відстань, і швидкість, і енергія. І психіка, і душа людини – це енергетична субстанція, і кожна людина має свою енергетику, яка типова у кожного соціонічного типу. Тому одні люди притягуються, інших відштовхує один від одного, тому й стосунки між людьми певних типів складаються саме в певній закономірності, тому й гармонія можлива тільки між сумісними партнерами, коли поєднується і взаємодіє їх енергетика. І як Ви упорядкуєте свій простір і час, наскільки серйозно Ви налаштуєте себе до життя, таким воно у Вас і складатиметься. Ваша доля в ваших руках.

Людина пише, що довіряється тільки фактам, а хіба не факт, що в трансформаторі проходить потужний струм енергії, тільки звідкіля вона може знати, що він там є, доки не торкнеться оголеного проводу. Вона бачить трансформатор, а все, що він пропускає - ні, і думає, що тільки він є фактом. Так само вона бачить людину тільки зовні, а її енергію - ні. Не знає потенціал і можливості тієї людини, яку обирає, і діє наосліп. Отож не знатиме, які стосунки будуть керувати ними. А їх існує 16, і кожні мають свій характер, і кожні по-своєму незвичайні, і кожні по-своєму відбиваються на людях. Залежно від відстані, яку люди вибирають: пасажира в транспорті, купця на базарі, співпрацівника, друга, коханого, сімянина тощо. І саме на близькій психологічній дистанції більшість стосунків настільки спотворює характер, що Ви дивуєтеся, що вибираєте одну людину, а після одруження вона стає іншою, не такою, якою Ви знали її до створення сім'ї. Змінюєтесь, звичайно, під впливом стосунків і Ви самі. Виходить, що стосунки корегують характер і поведінку, керують партнерами.

До речі, має ще велике значення, до яких стосунків людина доросла, іззріла, бо мати дуальні стосунки - це привілея. Одна з наших дописувачок висловилася навіть так: „Дуали – це обранці Бога”.

А жити можна, звісно, у будь-яких стосунках. Ось тільки, як жити. Можна їздити і на "Запорожці", і на "Мерседесі". Можна страждати і терпіти, а можна насолоджуватися радістю гармонійних стосунків і рости духовно. Адже саме психічно доповнюючі люди надають один одному поштовху до розвитку, удосконалення. Тільки дуальні стосунки завжди приємні. І відчуття гармонії стосунків, коли хочеться бути якомога частіше разом, спілкуватися, відчувати врівноваженість, душевний спокій, атмосферу взаєморозуміння і комфорту не порівняти ні з чим, це можна зрозуміти тільки тоді, коли сам відчуваєш дуальність. Інша дописувачка висловилася так: „Дуальність забезпечує максимальну можливість щастя в сімейному житті”.

Завітали до Центру Соціоніки двоє. Виявилися дуалами. А які проблеми привели їх? Дружина хлопця просила його повернутися в сім’ю. Він, розповідаючи про перший період їхнього знайомства, згадував, яке сильне бажання він мав до кожної зустрічі, як неймовірно приваблювала його перша дружина до одруження і як нестримно притягувало до неї. А в сім’ї, чомусь, не ладилося. І, відійшовши із новою подругою від сімейних проблем, врівноважившись, хлопець почав згадувати лише приємні моменти до одруження, на перше місце стало їх кохання, і помилково почав вважати, що всі сімейні проблеми можна владнати, розпочавши все наново. Але добре, що завітав до спеціалістів, які розкрили йому закономірність минулих стосунків, що він із здивуванням підтверджував, а також причини їхнього взаємного притяжіння. Вся справа у відстані. В тому і полягає оманлива облудність усіх стосунків, що вони приємні на далекій психологічній відстані, і стають нестерпними на близькій. А оскільки подружжя збільшило відстань, їхнє спілкування знову стало приємним. Тож обоє помилково подумали, що сімю можна відновити, бо у стосунках ніби все налагодилося. Хлопцю пощастило, що він знайшов дуала, і пощастило не втратити дівчину, з’ясувавши, що чекає на нього, якщо повернеться до дружини, і якщо одружиться із новою знайомою – дуалом.

Схожий недавній випадок наздогнав нас із Єкатеринбурга, коли двоє молодих людей – він і вона, встигли вчасно згадати про спеціалістів-соціоніків Центру Соціоніки, і не зробити помилку, а скільки ж їм прийшлось вагатися у своєму виборі.

На жаль, не всі ті, хто звертається до Центру Соціоніки, визначаючи соціонічні типи (свій і свого партнера), і виявляючи стосунки між собою, роблять кроки до змін свого життя на краще. Це тому, що звертаються до спеціалістів дещо запізно, коли вже важко наважитись розірватися хоча й дискомфортні, але звичні стосунки, важко розстатися із людиною, до якої відчуваєш приязнь та симпатію. Адже всі стосунки спершу приваблюють і зацікавлюють, втягують партнерів у вир то приємних відчуттів, то незрозумілих образ і проблем. І намагання вирішити проблеми змушує партнерів багато думати один про одного, шукати шляхи до порозуміння, і тільки тоді, коли відчують, що ніби загнані у глухий кут, що вже хворіти починають від постійних стресів та депресій, от тоді вже знаходять той єдино правильний вихід – розставання. І тільки після цього вже ціленаправлено шукають дуалів – відчувши на власному досвіді соціонічні передбачення.

Три сімейні пари, які перед одруженням були попереджені про нежиттєздатність тотожніх стосунків, хто через рік, хто через два розлучилися. Ще й шкодували: „Чому не послухали свого часу експертів-соціоніків, навіщо було отримувати душевні травми, віднімати один у одного час і здоровя?”

Тож варто визначати соціонічні типи ще до знайомства, щоб знати, чи варто розвивати стосунки, чи краще не поспішати, а ціленаправлено шукати тільки психічно доповнюючих партнерів. До речі, ті, хто знає соціоніку, так і чинять. Вони бажають познайомитися тільки з дуалами, і партнери інших типів їх не цікавлять. З нашої практики хочеться описати один випадок з інвалідом дитинства першої групи, у якого не діють руки, і він потребує особливого догляду – і нагодувати його треба, і одягти, і помити, і в іншому допомагати в усьому... І от він замовив підшукати дуала – хатню робітницю. Почала працювати у нього жінка, яка щойно розлучилася зі своїм чоловіком. І відчувши дуальні стосунки, вона була настільки приємно вражена, що навіть згодна була на одруження із калікою, із захопленням коментуючи: „Фізичні вади – ніщо у порівнянні із приємністю спілкування і гармонійними стосунками, особливо у порівнянні із тим нестерпним життям із чоловіком фізично здоровим, але з важким характером”. А справа не у поганому чи гарному характері – справа у психічних закономірностях, коли психіка обох має потреби, які не взмозі задовольнити з цим партнером, і тому люди дратуються, нервуються, втомлюються, а звинувачують у цьому один одного.

Звичайно, не з усіма дуалами можна створювати сімю. Важливе значення має і культурний рівень, і освіта, і уподобання, і спільність інтересів, і симпатія, авжеж. Тому спеціалісти визначають тільки, чи сумісні партнери, а вибір однак залишається за ними. Вибирайте серед дуалів найкращих, духовно близьких вам людей, щоб виникло справжнє кохання між вами, щоб жити вам у повній ідилії та гармонії, щоб змогли ви задовольнити всі свої потреби, відчуваючи радість спілкування і гарний настрій повсякчас, а притягуватиме вас один до одного завжди.

Наш співробітник, відчувши дуальні стосунки, знайомився з багатьма дуалами, доки не знайшов дружину за особистими потребами. Розповідає, як присилило відчуття дуальності народження доньки, яка є теж його дуал, бо у дуальних сім’ях народжуються хлопчики того самого типу, як батько, і дівчатка мають тип матері. От і насолоджується тепер людина подвійною дуальністю. Підкреслює, як важко стає йому, коли дружина з донькою виїжджають на літній відпочинок до села, і він розуміє, що психологічно не в силі бути без них.

Щодо статистики, скільком парам ми допомогли знайти один одного, то кількість насьогодні ще не така, як хотілося б. 14 пар – це майже ніщо у порівнянні з тим, скільки людей шукають один одного. Але ж це залежить вже не від нас – це залежить від вас – звернетеся ви до спеціалістів у пошуку дуалів, чи продовжуватимете довіряти лише власним відчуттям і робити помилки у житті.

Отож, вибір заворожує і плутає. Ви вибираєте партнера, і говорите: “Це той найкращий, найліпший”, і Вам можна вірити, і Ваші вуста говорять щиро. А з іншого боку, Ви оминули вибір стосунків. Знайте, що вибравши партнера, Ви вибрали певні закономірні стосунки. Залишилося відкрити їх, як карту, витягнуту із колоди, і подивитися на свій вибір. На жаль, карта, буває, розкривається запізно, коли гра вже програна. 

 

22 липня 2003 р.

 

KMindex 

головна ] послуги ] теорія ] практика ] статті ]знайомства ] робота ] відпочинок ]  [ навчання ]менеджемент ] відгуки ]

Усі питання надсилайте на vcs-vcs@ukr.net

Дизайн © 2001 ViVo Studio
© 2001-2004 Всеукраїнський Центр Соціоніки. Авторські права захищені