Соціоніка, знайомство, робота, відпочинок   

Виявляємо здатність до професії
Робимо підбір кадрів

 

Визначаємо соціонічні типи
Знайомимо дуалів

               Наші послуги
          головна контакти русский english

відгуки
послуги теорія практика статті знайомство робота відпочинок навчання менеджмент відгуки

послуги
теорія
практика
статті
знайомство
робота
відпочинок
навчання
менеджмент
відгуки

 
<головна>менеджмент>стосунки>Д>А>Т>Дз>нП>М>Пар>Спр>К>Діл>Се>Пер>Пр>Рев>Під>Прт>
<головна>характеристики>іле>сеі>ліі>есе>еіе>лсі>іеі>сле>ліе>есі>ілі>сее>іее>слі>еіі>лсе>

Відгуки

Результати роботи Всеукраїнського Центру Соціоніки найкраще показати через відгуки людей, які або користувалися пропонованими послугами, або прочитали першу книгу.

Відгуки про роботу ВЦС залишайте  vcs-vcs@ukr.net

26.10.2015
Пане Анатолію, Ви підтвердили мій прогноз щодо соціонічного типу моєї дружини.
Виходить, що у нас дуальні стосунки. Це гарна новина, хоча я був на 99% впевнений у своїй оцінці, але вирішив все ж таки підтвердити її у Вас. Не сумніваюся у Вашому методі візуальної діагностики, вважаю Вас одним із найкращих спеціалістів із соціоніки.
Дякую Вам за професіоналізм і відданість своїй справі. Багато людей вибирають гроші, але це не сумісно зі справою життя. Коли Бог дає талант, хіба можна перетворювати свій дар на бізнес.
З повагою, Іван.
23.02.2012
Не знаю, що й сказати, прийшла в ВЦС Доном)))) А визначили мене ....
Дивно, перечитала всі характеристики в Інтернеті, щось наче схоже, а наче й ні.
Уже-не-Дон ...
 
21.05.2012
До ВЦС мене привело бажання розібратися в питаннях, що стосуються особисто мене та стосунків із моїми близькими. За тестами та описами  виходило, що я  то ІЛЕ, то ЛІЕ. Впевненість з"явилася  після професійних відповідей на питання, що виникли, та визначення за фото мого соціотипу - ІЕЕ.
Я вдячний за точне вирішення таких глибоких особистісних питань. Оскільки  пошуки дуала, що мені підходить, тривають, то я продовжую консультуватися у ВЦС. Рекомендую скористатися  професійними послугами ВЦС.
Володимир, 53 роки.
12.01.2012
Прийшла до Центру соціоніки, коли в принципі більше нікуди було йти, проблеми виникли зі здоров"ям, у родині та на роботі. Життя руйнувалося! Визначила свій соціонічний тип, замовила характеристику - змінила життя. Зараз у мене нова робота, що "не напружує" та не виснажує, дуальний шлюб.
Наталія, 37 років.
 
07.04.2004 .
Якщо чесно, досі захоплююся Вашою школою і точністю технології визначення психотипів. Тут з багатьма спілкувалася, викаблучуються всі своїми знаннями в соціоніці і типуванням, а типувати правильно не вміють. І, головне, що їм нічого не доведеш. Іноді навіть і спілкуватися не хочуть. Мені це дивно. Один дуже зарозумілий психолог-робесп’єр ні в яку не визнає себе ЛІІ, а вважає себе Наполеоном (СЕЕ). По фотографії інтроверсія, інтуїція, погляд інтелектуального зануди, навіть не дивиться на мене як на жінку, худий як ціпок, кутастий весь, щелепи і ніс Робесп’єра, брови типово меланхолійні (у перенісся сильно нагору), обличчя не рухається. У мене взагалі не було ніяких сумнівів. Шкода навіть його. Ми так і не подружилися. Інший психолог-лікар Наполеон вважає себе Достоєвським. Я ледве зі стільця не впала, коли спілкувалася з ним і він назвав себе, повний достоїнства, що він ЕІІ. Знання цікаві і широкі, а от фотографію свою мені не дав. Інший Гамлет, має соціонічну газету, вів колись клуб соціоніки з чаюванням у кафе, вважає себе Робесп’єром, дав фотографію, а в нього екстраверсія, інтуїція дуже яскраво, і губи точнісінько як у Жириновського, і навіть такі інтонації в розмові. Було смішно. Говорить годину без зупинки, я більше витримати не змогла. Загалом, соціонічне середовище тут розрізнене, кожен сам по собі. А шкода. Напевно, те же саме й у Києві, і в Москві.
Та разом з тим я знаю, що з часом у Вас повинно бути багато талановитих учнів.
(Звісно, я не за ціми ознаками точно визначала соціонічні типи ціх людей, а за іншими, які за договором з ВЦС три роки не маю права розголошувати).
Ірина Крутова.
 
13.09.2003.
Дякую за прекрасний сайт, який можна порівняти з тренінгом після якого хочеться чогось більшого, кращого, якіснішого. Відчуваєш, що ти створений для більшого. Психологічно якість твоя збільшується. Роксоляна.
 
10.07.2003 .
Здрастуйте, Анатолій!
Велике спасибі за уважне ставлення до нас.
Ви точно описали манеру спілкування Надії! Більше сумнівів бути не може.
Коли читав Ваш лист, мені навіть згадався один чоловік, власник великого
промислового підприємства в Єкатеринбурзі. Мене, пам'ятаю, тоді здивувало, як така м'яка людина змогла створити і керує такою фірмою. Схоже, що це і був справжній ЛІЕ, до речі, єдиний з таким характером, якого я зустрічав до Надії.
Ми з Надьою просто заплутали себя спробами самостійного типування. Добре, що вчасно здогадалися звернутися до Вас. У черговий раз отримали урок про шкоду "самолікування".:)
Спасибі за пропозицію створити наші характеристики.
Сподіваюся ще скористатися Вашими послугами.
Але поки нам треба "оправитися", і звикнути до своїх нових "я".:)
Дуже приємно було бачити відповідальний підхід до роботи. Думаю не раз ще звернутися до Вас. Успіхів у роботі!
З повагою, Олексій.
 
19.06.2003 Статті на вашому сайті потрібні, в них крик душі: люди, відчуйте, що ви українці, і говоріть про це не пошепки, відвівши очі, а вголос і з гідністю! Мідвічук Генадій.
 
15.05.2003
Співробітники Всеукраїнського Центру Соціоніки допомогли мені змінити на краще моє життя, і тепер я намагаюся усім, що в моїх силах, допомагати впроваджувати соціоніку в життя і шукаю зацікавлених осіб та організації прийняти участь у впровадженні її основ і принципів у повсякденне життя кожної людини, сім’ї, малих і великих колективів, країн і народів. Впровадження досягнень науки соціоніки дозволило б вирішити масу питань і проблем особисто кожного, медицини, освіти, науки і т.д., і сприяло б усуненню хаосу завдяки вирішенню будь-яких питань взаємовідносин. Тоді зникнуть такі нагальні проблеми, як війни, міжнаціональні конфлікти, боротьба за лідерство, суперечки, сварки, психіка буде врівноваженою, відповідати природі, люди і сім’ї оздоровляться духовно, душевно, тілесно. 
Ми, люди Землі, повинні увійти в епоху Водолія гідними тієї долі Розуму, якою нагородила нас Мати-Природа. Створимо Світ таким, яким ми його хочемо бачити. Але за законами Розуму – за законами природи, а не кимось написаними для себе, під себе, або для когось....
Досягнення науки соціоніки рано чи пізно будуть впроваджені в життя. Альтернативи просто немає. І ми глибоко переконані, що той, хто першим усвідомить важливість і значення соціоніки і введе її закони до рангу національної (внутрішньої) і зовнішньої політики, стане на одну сходинку з геніями людства першої величини.
Дмитренко Віктор Андрійович.
 
13.02.2003
Зацікавилася нашою роботою Оксана Чернишева, але поки що заочно. Ось витримки з її листів:
 
У тім, що я знаю свій тип, не приходиться сумніватися. Моє знайомство з методом Вашого Центра було продиктовано звичайною цікавістю і бажанням допомогти чомусь новому, цікавому (у тому випадку, якщо це дійсно таке) затвердитися в житті - моєму й інших. Це був свого роду тест-експеримент. У кожного своя методика. Повірте, я поважаю Вашу. Але для того, щоб типувати себе саму, мені не потрібні посередники. Я переконана, що тільки цілісне сприйняття особистості дозволяє братися за типування. І філософія типу переломлюється в тому числі через творчу стилістику. Займаючись типуванням сама, обов'язково враховую ці моменти. Охоче вірю, що, завдяки "етиці", чуттю і таланту Анатолія Євгеновича, Ви помиляєтеся рідше інших представників соціонічних шкіл (доводилося спілкуватися з багатьма). Ще раз завіряю, що поважаю Ваші 20-літні знання і наробки, але переконана, що поспішність (зокрема, типування по фото без врахування особистого спілкування) може тільки нашкодити. Тим часом, на сайті цей метод пропонується всім бажаючим...
З повагою, Оксана.”
02.02.2003
Ірина Крутова, учениця Анатолія Гречинського, ділиться результатами перших самостійних кроків застосування отриманих знань на практиці:  Приводимо витримки з деяких її листів.
 
З визначенням типів - когось виходить відразу типувати, когось ні. Деяких ключових людей визначила відразу і розповіла їм про них - вони отримали величезне задоволення. Мені це було приємно. З деякими людьми, яких Олег набирає на роботу, просить мене поговорити з ними. Хтось у шоку про мене говорить, що я екстрасенс, а хтось розповідає про все своє життя із самого дитинства, причому роблять це із задоволенням, так що мені доводиться самій вести бесіду, так, як ви мене учили, а то я буду цілодобово сидіти і їх слухати. З деякими поговориш хвилин сорок, і все одно не вдається їх визначити. У такі моменти буває сумно. Допомагаю Олегу розуміти інтровертів у їхній роботі на фірмі і не кривдити їх. Олег дуже радий, що я допомагаю йому порадами по поводженню з людьми і часто знімаю йому напругу.”

Хочу висловити Вам подяку за те, що в процесі навчання зі мною Ви розставляли акценти таким чином, що я почала чіткіше бачити почуття людей. Легко зчитую зараз таке, на що раніше не звертала уваги. Це дуже допомагає у спілкуванні з людьми. Багатьом приємно зі мною спілкуватися".

У Харкові починає діяти філіал ВЦС, ось як виникла ідея його створення:

Дякую Вам за знайомство з соціонікою, яке я отримав від вашої учениці Ірини Крутової. На мою думку, Ірина вірно визначила мій соціотип – ІЛЕ. Це нове знання багато зясувало для мене у минулих відносинах та надало більше впевненості у власних якостях та спілкуванні з різними людьми. Я уважно прочитав Вашу книгу “Знайди гармонію у житті”, а також книги А.Барсової “Как прожить свою, а не чужую жизнь” та книгу В.Мегедь та А.Гончарова “Характери та відносини”.  У мене виникло бажання довести це практично корисне знання до найбільшої кількості людей, щоб змінити суспільне життя на краще.

Але ті, які не знають технологій аудіовізуального визначення типу, не вірять, що завдяки ним можна швидко за деякими винятками і точно визначити тип, не довіряють такому, за їх словами “революційному” методу. Адже відомо, як складно визначити тип за традиційно вживаними підходами, як то: за тестами, характеристиками, інтервю, поведінкою, стосунками з іншими.

Відгуки перших читачів книги "Знайди гармонію в житті"

14.03.2004
За таку книгу потрібно Нобелевську премію дати. Так все послідовно викладено, одне логічно витікає з іншого. Читатиму її з олівцем, це не книга для транспорту, над нею думати треба.
Сорокіна Світлана.  
29.10.2003
Зараз читаю Вашу книгу. Вона мені дуже подобається. Вона цікава. Деякі моменти викликають захоплення. Багато чого підкреслюю олівцем. Але якщо Вас цікавить критика - то я пошукаю що-небуть критичне. Але поки не пам'ятаю таких моментів у книзі. 
Крутова Ірина.

10.01.2003. м. Красний Луч Луганської обл., Україна.

Шановні п.Анатолій і п.Тетяна!

Ви дійсно написали другу частину соціоніки, виявивши в ній людську душу, шлях до особистого щастя.

Мені сподобалась ваша спроба розібратися зі спадковістю у тотожніх, дуальних і недуальних сім'ях. Ваша гіпотеза підтверджується в недуальних сім'ях моїх родичів.

У своїй книзі ви дали точний опис інтимних стосунків між дуалами ЛСЕ і ЕІІ. Ви написали глибоку публіцистичну книгу про необхідність людям соціоніки. Вона сприятиме розповсюдженню знань у суспільстві про цю порівняно нову науку. Маю кілька дрібних зауважень до вашого видання:

У московскій імперії влада цілеспрямовано постійно знищувала українську елиту, наприклад, вбила співака В.Івасюка, поета В.Стуса. Хто це робив, - мав за це платню і харчі. Ви ж у своїй книзі безкоштовно і добровільно рекламуєте російських діячів культури Л.Гурченко і А.Пугачову, шкодуєте, що у них недуалізоване життя. Може, їм не потрібна дуалізація, так як свої особисті справи вони скоріш за все вирішать за допомогою... матюхів. Ви їх не окультурите. Сподіваюся, що в наступних книгах ви не будете захоплюватися життям московських азіатів, а приведете приклади з життя талановитих українських людей.

П. Анатолій і п. Тетяна! Ви написали гарну і корисну книжку. Із соціонікою ознайомиться широке коло читачів і вона коли-небудь увійде в наше життя.

Сказати, що ви, п.Тетяно і п. Анатолію, - національно свідомі і активні українці, це дуже мало сказати. Своєю серією книг "Соціоніка про людину" ви стаєте у духовних витоках народження нової України, про яку мріє науковець Ігор Каганець у "Нації золотих комірців" і в журналі "Перехід-ІV". Започатковане вами впровадження соціоніки буде остаточно втілене в життя наступними Провідниками України. Хай вам щастить у ваших шляхетних справах!
З повагою, Володимир Криворука.
 
Прочитавши цю книгу, я відчула себе на голову вище.
Завгородня Олена.
 
Така цікава і корисна книга, вона повинна стати настольною книгою кожного.
Сахненко Клавдія.
 
Дуже гарно написана книга. Хороша книга. Ви автор? Дякую Вам.
Довгань Олексій.
 
Книга серйозна і потребує вдумливого читання.
Ляшенко Андрій.
 
Настільки незвична книга, що навіть приємна аура авторів відбивається на інформації.
Піскун Тетяна.
 
Я зацікавлений у книзі "Знайди гармонію душі". Хочу перекласти і видати її в Америці. Навіть якщо я геть збіднію, я отримаю набагато більше, прочитавши її, бо це Праця Любові.
Том Лавдей.
Відгуки про роботу ВЦС залишайте vcs-vcs@ukr.net
<головна>менеджмент>стосунки>Д>А>Т>Дз>нП>М>Пар>Спр>К>Діл>Се>Пер>Пр>Рев>Під>Прт>
<головна>характеристики>іле>сеі>ліі>есе>еіе>лсі>іеі>сле>ліе>есі>ілі>сее>іее>слі>еіі>лсе>
 

 

KMindex 

головна ] послуги ] теорія ] практика ] статті ]знайомства ] робота ] відпочинок ]  [ навчання ]менеджемент ] відгуки ]

Усі питання надсилайте на vcs-vcs@ukr.net

Дизайн © 2001 ViVo Studio
© 2001-2004 Всеукраїнський Центр Соціоніки. Авторські права захищені