Соціоніка, знайомство, робота, відпочинок   

Виявляємо здатність до професії
Робимо підбір кадрів

 

Визначаємо соціонічні типи
Знайомимо дуалів

               Наші послуги
          головна угору контакти русский english

твори
послуги теорія практика статті знайомство робота відпочинок навчання менеджмент відгуки

НПР 1
НПР 2
твори

 

Твори старшокласників на тему "Що внесла в моє життя соціоніка

Приводимо для ознайомлення кілька творів

Твір на тему “Що внесла в моє життя соціоніка?” п.Ольги (сенсорно-логічний інтроверт), учениці 10 класу, с\ш № 304.

Вже багато років вчені досліджують відмінність і схожість людей, їх характери, вчинки. Ще з древності філософи намагалися зрозуміти світ людини. В наш час великої популярності набула психологія. І я зверталася до психолога, щоб вирішити свої проблеми, але отримала відповіді не на всі свої питання. В літературі теж їх не знаходила. Лише лекція з соціоніки відкрила для мене шлях до вирішення питань, які тривожили мене. Про соціоніку я почула вперше в школі, коли до нас завітали представники підприємства “Соціонічні Технології” і розповіли багато цікавого про нову науку. Але я тоді особливої уваги на це не звернула.

Пізніше, коли одна з моїх подруг краще познайомилася з цією галуззю знань, я теж захотіла отримати побільше інформації. Пройшов майже рік, і одного сонячного дня я нарешті визначила свій соціонічний тип. Я – сенсорно-логічний інтроверт. Дізнавшись хто я є насправді, я вирішила багато своїх проблем, почала розуміти причини своїх вчинків і краще їх аналізувати. Знаючи дещо про всі типи, я тепер знаю як будуть поводитись екстраверт та інтроверт, логік та етик, сенсорик та інтуїт, і які найяскравіші риси характеру їм притаманні.

Вміння розрізняти людей навчило, ухиляючись від конфліктів, тихо мовчати або без побоювань висловлювати свою думку і знати, що її підтримають. Особливо мене може підтримати дуал. Дуал – це така людина, на яку можна сміливо покластись, отримати гарну пораду. Взагалі, це людина з якою будуть ідеальні стосунки без образ і суперечок. Нажаль я з дуалом майже не спілкувалась, але в майбутньому буду намагатися виправитись. Щодо спілкування, яке вже було з дуалом, то це дуже своєрідні стосунки: суцільне розуміння, несвідомий потяг один до одного, нескінченні розмови, повна відвертість, неможливість щось приховувати, бо знаєш, що будеш викритий. Ось, що для мене дуальність.

Моя порада всім: визначайте, визначайте і ще раз визначайте свій соціонічний тип, щоб я знала, де ви мої інтуїтивно-етичні екстраверти. Визначення свого типу допоможе вам в житті, на роботі, в коханні і знайти мене, бо мені як інтроверту необхідно, щоб мене хтось знайшов, а так як я знаю – це повинен бути мій дуал.

Твір на тему “Що внесла в моє життя соціоніка?”, п.Марини (логіко-сенсорний інтроверт), учениці 11-А класу, с\ш № 304.

Зустрілися Він і Вона…, а далі?

Ми завжди безвідповідально (як для кожної людини) ставимося до цього питання “а далі”. Людина народжується, виховується, знайомиться, влаштовує своє життя і проживає його по своїй ініціативі в суспільстві. Але в деякі хвилини вона замислюється, задає собі питання; але що сприяє пошуку відповіді? Біда чи щастя, кохання чи ненависть, приємні відносини чи їх жахливий прояв. В більшості - щастя в коханні, а більш детально в стосунках.

Відносини між людьми, природою, речами. Чому саме так ми реагуємо на той чи інший епізод? Чому нас щось дріб’язкове так сильно зачіпає? Чому слово незнайомої людини вбиває? Все це пояснює соціоніка. Що таке соціоніка? Про це Вам краще розтлумачать відносини, які склалися у Вас з іншими людьми. Коли зрозумієте саму структуру цієї дії. Як для мене – соціоніка відкриває простір можливого в неможливому, таємного в секретному, ризикованого в повній довірі.

Знаєте, питаня “а далі” турбувало мене завжди в процесі мого розвитку як особистості, тільки не завжди спонукало знаходити відповідь. Відповідь, яка вже давно була знайдена, але не доведена до відома багатьох, які в пошуках. В пошуках, якою є людина протилежної статі, супутник в житті особистому, соціальному, духовному і навіть абстрактному,…інтимному.

Соціоніка – маленьке тихе слово з великим гучним значенням. А далі…

Шукайте в “Соціонічних Тенологіях” за телефоном: (044) 472 – 81 – 47

Твір на тему “Що внесла в моє життя соціоніка?” п.Марини (сенсорно-етичний інтроверт), учениці 11-А класу, с\ш № 304.

Наука соціоніка кардинально змінила мою думку про оточуюче середовище, особливо родичів, друзів та людей, з якими мені доводиться доволі часто спілкуватися. Ті речі та відносини, які існували раніше між мною та, наприклад, друзями тепер дуже легко пояснюються: інформація може бути не сприйнята твоїм співрозмовником, але цю думку можна передати через іншу людину з іншими стосунками. Непорозуміння можна уникнути, якщо знаєш про соціоніку, і якщо хочеш, щоб твій співрозмовник або супутник життя розумів твої слова ще до того як вони будуть договорені та сприйняв їх з великою радістю або просто розумінням.

Якби всі люди знали про нову науку, яка дійсно діє, то можна було б уникнути конфліктів в сім’ях, розлучень, як здавалось чудових пар, та великої кількості сиріт або обездолених дітей на вулицях, адже це все через нездорові стосунки.

Існує поняття в науці – “дуальні відносини” або просто “дуал”. Його значенням є людина, яка цілком і повністю буде розуміти тебе в будь-якій ситуації та допоможе, якщо потрібно. Тобою ж це буде сприйматися також чудово, тому що це будуть слова, які ти чекаєш і хочеш почути, а не ті, які тільки додають тобі ще однієї проблеми для вирішення.

Про науку соціоніку я дізналася в школі, коли представники наукового підприємства завітали з інформацією про існуючі типи людей та відносини між ними. Але невелика кількість учнів зацікавилась новим досягненням, і це прикро.

На даний момент в нашому житті існує багато гороскопів, гадань та інших речей, що змусили повірити в себе, але, якщо б розповсюдились знання про цю науку, на мою думку, людям не довелось би дивитись до газет та журналів, щоб вичитувати про свій щасливий чи нещасливий день. Для того, щоб день пройшов чудово, як той, що був вчора, позавчора та той, що буде завтра, потрібно лише, щоб дуал був поруч. В дуальності вирішуються будь-які проблеми, прохання, спостереження за дуже короткий проміжок часу. З людиною іншого типу не тільки можна розглядати довгими годинами, днями існуючі проблеми, а й додати собі нових.

На мою думку, соціоніка повинна розповсюдитись серед людей, а далі всім і не потрібно буде аргументів, щоб довіряти цій науці. Мені шкода, що про неї знає невелика кількість людей відносно всіх, кому вона потрібна і навіть маленьким дітям, які б росли в любові і веселощах в своїх сім’ях. А для молоді в наш нестабільний час це дійсно необхідно. Хто вже дізнався про соціоніку – той мене зрозуміє, а хто ще ні…

Твір на тему “Що внесла в моє життя соціоніка?” п.Олесі (етико-інтуїтивний інтроверт), учениці 11-А класу, с\ш № 304.

Соціоніка – наука молода, але достатньо серйозна, і знайдеться немало слів, щоб висловити велику подяку винахіднику за її існування. З усією впевненістю можу сказати, що за допомогою цих знань я нарешті впевнено змогла подивитися собі у вічі, позбутися внутрішніх суперечностей і хибної думки, що в житті неможливо нічого передбачити. Високі ідеали, завищені вимоги до партнера виявилися не мрійливістю молодості, а цілком нормальною потребою, узагальненою в єдиному слові – дуальність.

Тепер кожна подія, кожні стосунки, кожен конфлікт вимагає аналізу причин, а не наслідків. І кожне “чому” має чітку відповідь. Я не можу собі дозволити сказати необдумане слово, тому що я знаю, який результат викличе промова у конкретного співрозмовника. Такий підхід зайвий раз навантажує, але виховує організованість, збагачує і розвиває особистість.

Спілкування – це не просто набір слів або власних бажань вимовитися, це ціла культура з усіма притаманними їй закономірностями в стосунках. Я знаходжу зайвим казати про переваги знань над незнанням, тим паче таких, які вирішують актуальну і вічну проблему конфліктності, не важливо внутрішня вона, сімейна чи бере початок від формальних стосунків. Я думаю, наше напруження варте того, щоб зняти вантаж непорозумінь, розчарувань і постійної зневіри в добрий початок в людині.

Твір на тему “Що внесла в моє життя соціоніка?” п.Ірини (логіко-сенсорний екстраверт), учениці 10 класу, с\ш № 304.

Кажуть, дитинство – пора безтурботна. Я так не вважаю. Це скоріше найвідповідальніша пора, адже від наших прагнень в дитинстві, від мети, яку шукаємо в цей час залежатиме все наше життя. Особливо тривожно стає на душі, коли задумуюсь про те, ким стати. Нас вчать, яким бути: чесним, порядним, добрим, справедливим. А ким бути – вибирайте самі. Легше тим, в кого є улюблений предмет або захоплення. А якщо мені цікаві всі предмети й захоплююсь багатьма речами – світ такий різноманітний і все у ньому цікаво… Як же обрати те, що ближче до душі?

Дорослі радять: “Якщо губишся у виборі, вступай до будь-якого ВУЗу, матимеш вищу освіту, а там життя покаже, де працювати.” Або: “ Яка різниця, ким бути, головне – гроші мати”. Радять також обрати будь-яку престижну спеціальність. Не приймаю таких порад. Хочу отримувати задоволення від праці, любити свою роботу, прагну, щоб робота обов’язково творчою була. Але і серед творчих робіт вибрати важко: і малювати люблю, і твори писати, і математичні задачі розв’язувати. І фізика цікава. Ким бути: художником, письменником, вченим… І знову, це так загально. А конкретно?

І ось сумніви розвіялися – стало ясно, легко, зрозуміло. Як я вдячна фахівцям-соціонікам, які розкрили переді мною власні можливості на основі природжених здібностей! Відкривши для себе соціоніку я відкрила новий світ, мені стало цікавіше жити, відчула власні сили, стала впевненою в собі. Вже не прагну неможливого, не картаю себе, що не маю тих якостей, які подобаються в інших, не заздрю. Розумію, що всі люди мають як достоїнства так і недоліки. Перечитуючи характеристику, краще пізнаю себе й знаю, які якості характеру треба розвивати й використовувати, а за відсутність інших не варто себе картати.

Маю навіть перелік професій, в яких зможу найкраще проявити себе. І це ще не все. Мені дали те, що в житті найпотрібніше – якою має бути близька людина, серед кого варто обирати супутника життя, це ж так важливо не допуститися в цьому помилки, уникнути страждань, болю розлучень, створити дійсно щасливу гармонійну сім’ю. А раніше думала, що тут відіграє роль лише везіння. Виявляється, можна свідомо обирати друзів, нареченого, маючи знання із соціоніки. Відшуковую тепер літературу із соціоніки, цікавлюся всіма авторами. На жаль, книжок дуже мало, і ті важко знайти.

Твір на тему “Що внесла в моє життя соціоніка?” п.Антона (сесорно-логічний інтроверт), учня 9 класу, с\ш № 304.

Що внесла в моє життя соціоніка? Та ці знання просто змінили мене. Я став, мабуть розумнішим. Глибше й ширше сприймаю світ, прагну розібратися в людях, як вони себе поводять і чому. Краще розумію друзів, менше сперечаюся, став сміливішим і відвертішим. Мало того, ще й батькам своїм пояснюю, чому я такий і не варто вимагати з мене робити те, що мені непритаманне. Мої батьки теж зацікавилися соціонікою, хочуть знати свої соціонічні типи і стосунки.

Раніше я вважав, що ті з моїх однокласників, які не подобаються мені і з якими не хочеться спілкуватися – просто нехороші люди. Тепер у мене немає претензій до них, я знаю, що причина такого мого ставлення у дискомфортних стосунках між нами, які закономірні, і ніхто не винен, що не так сприймає іншого. Тому я став з розумінням, по-доброму відноситися до всіх людей. От якби мені ще навчитися визначати соціонічні типи! Я б мав би тоді більші можливості… Знав би, кого обирати в друзі, кого краще тримати на відстані. Це ж завжди стане в нагоді в житті, допоможе знаходити близьких по духу людей, з якими приємно спілкуватися, які зможуть допомогти й не підведуть.

Тепер я знаю, яку спеціальність мені обрати, щоб робота була до душі. Батьки розказували, коли я ходив до дитсадочка, то хотів бути поваром. І ось в харатеристиці професійної здатності в переліку професій, які підходять мені, написано: “кулінар”. Чуяла, мабуть, душа своє. А коли читав свою характеристику, мене осяйнула радість торжества: “Я ж це відчував в собі!”, правда, не все, прочитав й про те, чого не знав, а може, тільки здогадувався. Тепер краще розбираюся в собі, можу пояснити свої вчинки. Жити стало цікавіше.

Твір на тему “Що внесла в моє життя соціоніка?” п.Людмили (етико-інтуїтивний інтроверт), учениці 11 класу, с\ш № 44.

Після зустрічі і спілкування з фахівцями-соціоніками у мене з`явилося велике бажання написати рядки подяки і розповісти про те, що послужило поштовхом до перегляду моїх особистих цінностей.

Якби це не було так важливо для мене та інших і, якби не працювало те, що я відчула на собі, навряд чи зверталася б до них за подальшими консультаціями. Я відкрила для себе новий світ, коли взнала від спеціалістів про свої можливості і відкрила для себе науку соціоніку. Я просто в захваті, як з її допомогою можна пояснити всі тонкощі людського спілкування і створити дійсно гармонійні відносини з іншими людьми.

Не секрет, що рано чи пізно в людини виникають питання: “Хто я?”, “Що мене відрізняє від інших?”, “Чим інші відрізняються від мене?” І людина починає шукати відповідь на свої вкрай актуальні й дуже важливі для майбутнього питання. Вона дивиться на оточуючий світ, на батьків, вчителів, друзів, рідних і навіть зовсім незнайомих людей, і підсвідомо намагається отримати таку бажану відповідь. Її душа тягнеться до інших, в її очах німе питання, а вуста невпевнено повторюють те, що треба пояснити. Людина простягає руки до інших, чекаючи допомоги, бо самостійно розібратися надто складно, але найчастіше натикається на мур байдужості. Вона усвідомлює, що її не зрозуміли і не підтримали. А значить - вона нікому не потрібна. А що робити далі? Починати переконувати, що вона здатна на щось, чи сховатися за маскою байдужості? Та що б або кого б вона не вибрала, одне залишається постійним - самотність.

Жаль, що мало хто знає про соціоніку, яка взмозі вирішити проблеми самопізнання, спілкування, створення сім`ї, вибору професії, допомагає уникнути невірного вибору, зорієнтуватися в бурхливому сьогоденні й не загубити себе в океані життя.

Не секрет, що кожна людина мріє знайти свою "половинку": коханого або друга, який розумів би з півслова, з одного погляду. Та зробити це не так вже й легко. Дехто, стомившись від невдалих пошуків, надалі губить відчуття правильного вибору, починає заперечувати своїм природним потребам у пошуку доповнюючої людини. Але ж існують сім`ї, в яких немає місця дисгармонії.

Щиро вдячна фахівцям-соціонікам за отримання конкретної відповіді на свої питання, за інформацію, яка є просто неоціненною з точки зору життя і практики. Добре, що соціоніка вирішує проблеми і питання, які можуть виникнути у майбутньому, особливо при створенні сім`ї, розкриваючи характер стосунків в сімейних парах та прогнозуючи їх розвиток ще до одруження, вирішує навіть проблеми інтимно-сексуального доповнення. А якщо між людьми виник конфлікт, то соціоніка дає чітку відповідь чому, з якої причини. Скільки помилок можна уникнути, наскільки повноцінніше можна прожити життя, дотримуючись законів соціоніки!
Твір на тему “Що внесла в моє життя соціоніка?” Поповіченко Ілони (інтуїтивно-етичний екстраверт), учениці 8 класу, школи №304.

Летять роки, а з ними і шкільні безтурботні дні. І мимоволі починаєш задумуватись, яку професію обрати на майбутнє. Адже вибір професії – це нелегка задача, і адже вибирається професія на все життя. Я не знала, ким я хочу бути, чим хочу займатись, які предмети більше подобаються, адже все здається таким одноманітним.

Соціоніка мені допомогла відкрити саму себе. Тепер я цілком впевнена у виборі своєї професії і знаю, що гуманітарні науки мені краще і легше даються, ніж математичні, що в мені є те, чого я сама за собою не помічала, наприклад, при тому, що я ненавиджу предмет хімії, я б могла б бути хорошим лікарем, але не хірургом, а терапевтом – лікарем, який скоріше лікує словом, ніж медикаментами.

Соціоніка допомогла мені розібратися у тому, які мені потрібні друзі, з ким мені простіше спілкуватись, а особливо, підказала, яким має бути мій супутник життя. Соціоніка відкриває не тільки саму людину, її можливості, особливі риси, знання про себе, а ще й інформацію про навколишній світ, про культуру спілкування.

Запитуючи деяких своїх друзів про цю науку, дивуюся, що вони навіть не знають, що така наука існує, і це дуже прикро. Адже кожна людина за допомогою соціоніки має змогу відкрити в собі ту крихту таланту, про яку вона, може, навіть ніколи не здогадувалась. І людина має відкрити і віддати людям і свій талант, і взагалі саму себе.

 

KMindex 

головна ] послуги ] теорія ] практика ] статті ]знайомства ] робота ] відпочинок ]  [ навчання ]менеджемент ] відгуки ]

Усі питання надсилайте на vcs-vcs@ukr.net

Дизайн © 2001 ViVo Studio
© 2001-2004 Всеукраїнський Центр Соціоніки. Авторські права захищені