Соціоніка, знайомство, робота, відпочинок   

Виявляємо здатність до професії
Робимо підбір кадрів

 

Визначаємо соціонічні типи
Знайомимо дуалів

               Наші послуги
          головна угору контакти русский english

світло соціоніки
послуги теорія практика статті знайомство робота відпочинок навчання менеджмент відгуки

історія педан
40 років соціоніці
Соціоніка - орієнтир
любов
секс-орієнтація
дуальний секс
почерк-соціотип
стан
правильний тип
соціоніки
світло соціоніки
невдалий шлюб
досвід дуальності
вибір партнера
сьогодні

 

Наші стосунки у світлі соціоніки

 

Десяток років тому в українських газетах і журналах писали про соціоніку. Познайомившись із нею, я захотів проаналізувати, які характери і стосунки у моїх рідних. Тип своєї дружини Раїси (ЕСЕ) я визначив правильно, а свій (ЕІІ) – ні. До кінця зрозуміти себе допоміг Всеукраїнський Центр Соціоніки  п. А.Гречинського. До нього я звертався за численними консультаціями, придбав книги із соціоніки. Читання цієї літератури поглибило моє розуміння міжлюдських взаємин, допомогло усвідомити і відкоригувати свої приємні і спокійні міражні стосунки із жінкою.

У молодості я пережив невдалий роман: посварився з коханою (СЛЕ) і назавжди з нею розстався. Потім довго шкодував. Вивчивши соціоніку, зрозумів, що розрив з тою гарною дівчиною був закономірним і необхідним, бо ми були психічно несумісними і непридатними до подружнього життя. Така новина очистила, звільнила мою свідомість від ілюзорної “цінності” першого кохання.

Кілька років тому наша дочка Олена (СЕЕ) вперше привела жениха Сергія (ЛСІ). Ми з жінкою говорили з ним, зрозуміли його характер і порадили молодим не вступати в шлюб, бо між ними будуть тяжкі ревізійні стосунки: чоловік буде ревізором жінці. Молоді не повірили передбаченням соціоніки. Дочка жила окремо від нас в іншому місті і без нашого дозволу пішла жити до рідні Сергія, прожила там кілька місяців, на власному досвіді переконалася в несумісності характерів і аж тоді розлучилася з ним.

Більшість моїх родичів створили вдалі сімї, в тому числі і дуальні. Скажу про тих, кому менше пощастило в сімейному житті.

Стосунки між моїми незабутніми покійними батьком і Костем (ЕІЕ) і матірю Агафією (ЕІІ) були протилежними, хоча вони несварилися; між моїм братом Федором (ЛСІ) і його жінкою Марією (ЕІІ) – суперего. Ці сільські подружжя, не зважаючи на нелегкі взаємини, трималися на високій моральності, витримці і відповідальності за дітей. Найтяжчий хрест у цих сімях несли жінки. Моя мати була мовчазною, сумною і хронічно хворою людиною. Бадьорий, товариський батько пережив її на 13 років. Брат сильно пригнічував свою лагідну, покірну жінку. В перші роки одруження вона чинила опір чоловікові, а потім здалася. Через пару десятків років подружнього життя вона тяжко захворіла на психосоматичну хворобу шизофренію, довгий час була прикута до ліжка, її багато разів возили до обласної лікарні, і 9 років тому вона померла. Показово, що її чоловік Федір теж був завжди хворобливим.

У цій дискомфортній сім’ї виріс мій небіж Петро (СЛІ). Оженившись, він вирішив перенести статус крутого батька і покірної матері у створену ним сімю. Але цьому завадила його жінка Ольга (ЕІІ), яка виявилася міцним горішком. Бідний Петро постійно конфліктував із жінкою за право лідерства в сім’ї, кілька разів розходився і сходився з нею, нажив сина і купу хвороб, накінець, покинув Ольгу і вдруге оженився. З новою жінкою Валентиною (ІЛІ) у нього стосунки соціального замовлення, це задовольняє цього 50-річного чоловіка.

Моя племінниця, сільська вчителька Лариса (СЛІ) вийшла від безвиході заміж за Михайла (СЛЕ). У них такі ж, як у діда і баби, протилежні стосунки. Вони живуть окремо у своїх хатах, їхній 10-річний син – із матірю. Лариса ходить до чоловіка доїти корову і ділиться з ним молоком. Я пояснив їм їхню сімейну ситуацію, дав їм опис їхніх взаємин, порадив бути стриманими і триматися на відстані.

У майбутньому соціоніка набуде офіційного статусу в Україні, стане наріжним каменем в гармонізації людських взаємин. Але спочатку, на мій погляд, треба буде ввести драконівський закон – не реєструвати шлюб потенційних конфліктерів, адже можна вже це передбачити, на випадок розлучення подружжя у такому громадянському шлюбі позбавити жінку права отримувати аліменти на дітей. Тоді навчаться уникати нещасливих одружень. Тоді у суспільстві стане менше сиріт і напівсиріт, розлучених, самотніх, хворих, передчасно постарілих людей.

 

 

                                                                         Володимир Криворука,

                                                                                                м. Красний Луч Луганської області.

  31 березня 2003 року

 

 

KMindex 

головна ] послуги ] теорія ] практика ] статті ]знайомства ] робота ] відпочинок ]  [ навчання ]менеджемент ] відгуки ]

Усі питання надсилайте на vcs-vcs@ukr.net

Дизайн © 2001 ViVo Studio
© 2001-2004 Всеукраїнський Центр Соціоніки. Авторські права захищені