Соціоніка, знайомство, робота, відпочинок   

Виявляємо здатність до професії
Робимо підбір кадрів

 

Визначаємо соціонічні типи
Знайомимо дуалів

               Наші послуги
          головна угору контакти русский english

свято 2008
послуги теорія практика статті знайомство робота відпочинок навчання менеджмент відгуки

свято 2004
свято 2005
свято 2006
свято 2007
свято 2008
свято 2009
свято 2010
свято 2011
свято 2012

 
<головна>дозвілля>відпочинок>деньдуальності-2004>2005>2006>2007>2008>2009>2010>2011>2012>

Свято дуальності 2008

          Антончик, ІЕЕ (син Анатолія).

                                      

                                     

Хочу відзначити, що з кожним роком День дуальності святкується з особливою приємністю.

Для мене на святі були присутні не просто знайомі люди – це були мої однодумці, люди, близькі за духом. Ми багато спілкувалися на тему соціоніки і її ролі в житті кожного з нас.Гаряче оговорювали тенденції розвитку соціоніки в 

суспільстві. Із розумінням сприймалася будь-яка інформація. Відчувалося, що зійшлися люди, які усвідомлюють важливість соціоніки, закономірних стосунків, які вона розкриває, привілею дуальності як подарунку долі.

Щирим, відвертим розмовам на тему дуальності не було кінця.

Олександр палко розповідав про дуалів своєї сімї, а у нього їх двоє - дружина і донька.

Серед присутніх були дуали Діма і Іра, які недавно одружилися. Їм й розповідати не треба було про дуальні стосунки, бо кожний з нас бачив неозброєним оком їхні блискучі очі, ніжні залицяння – те, наскільки їм добре удвох. А нам з ними.

Мені також не терпілось зізнатися товариству про свої стосунки із своїм дуалом, якого мені подарувало провидіння. Але сам намагався більше «розговорювати» інших і слухати їх. В розмові з Іриною я все ж таки відкрився, що знайшов свого єдиного дуала Наталку, в якій мені все подобається (перераховувати можу довго, тільки не тут), яку я дуже кохаю всім серцем і душею, а вона відповідає взаємним коханням. Вона для мене весь Світ – як вічність. Світ сонця і тепла, новизни і непорушності, який спалахує й не гасне, в якому любов і пристрасть, запал і натхнення.  Дуальність від свого коханого дуала зберігає полум’я кохання й любові  вічно.

Кохати дуала - це велике щастя і насолода, навіть якщо відчуваєш або знаєш, що стосунки з цим дуалом можуть обірватися щохвилини. І я не можу гарантувати довготривалості наших стосунків, бо шкідлива звичка (паливо) у Наталки може стати сильнішою за нашу дуальність. Але поки вона тримається й не палить, я кохаю свого дуала, і мені це подобається,

Я відношу себе до тих людей, яким до смерті може залишатися один день, і якщо буде можливість змінити щось на краще, - я це зроблю. І ще, ніхто мені не зможе завадити робити те, що я можу робити краще за інших.

Володимир розповідав про свої спостереження щодо удосконалення взаємин в дуальних стосунках.

Наталка прислухалася до кожного слова, вловлювала кожну інтонацію. Спочатку обережно підтримувала теми, потім із більшою впевненістю сама розпитувала і розповідала випадки зі свого життєвого досвіду. А я приємно радів за її успіхи і спілкування.

Інша Наталія, моя давня хороша знайома, чудова людина, настільки злегка увійшла до нашого гурту, що склалося таке враження, ніби вона вже давно дуже добре знає всіх присутніх, хоча багатьох Наталія бачила вперше. Щиро говорила про дуальність, відчуваючи приємність цих стосунків суто інтуїтивно, але з не меншою силою прагнучи їх, ніж кожний з нас.

Олексій (мій учень, навчається у мене методиці візуального визначення соціонічних типів, приїхав з Росії з міста Єкатеринбурга на чергові практичні заняття і на День дуальності). Був небагатослівний, але добре реагував на репліки і гумор.

До речі, Олексій писав, що народився в дуальній сімї, то я хочу додати, що і я, і Наталка, і Володимир теж народжені в дуальних сімях.

     Анатолій - ІЕЕ.

Я вдруге була на святкуванні Дня дуальності, хочу поділитися своїми спостереженнями.

Ця зустріч насичує присутніх на довгий рік позитивним квадральним спілкуванням та новою соціонічною інформацією для роздумів. Рада, що святкування будуть відбуватися двічі на рік, тому що для спілкування одного дня не вистачає. Я була дуже задовлена, що на цьогорічній зустрічі були присутні ЕІІ - Ірина та Юрко, вповні відчула 

активацію. Із приємністю дивилася збоку на щасливе молоде подружжя - дуалів Дмитра та Іру. Активно поспілкувалася аж із 5 дуалами (ІЕЕ).

Пропоную до "дорослих" зустрічей додати "дитячі", адже і нашим дітям змалку слід прищеплювати "гарну" звичку - спілкуватися з дельтійцями. А Наших Дітей уже троє: Антон-ІЕЕ, син Анатолія, Анастасія-СЛІ, моя донька, та Яна, донька Олександра, дуалка - чарівна ЕІІ .

Приєднуймося!

Наталка - СЛІ.

 

Менi також сподобалось спiлкування, багато цiкавого було почуто i сказано.
До цих пiр менi важкувато буває втямити: питання наукової достовiрностi соцiонiчних дослiджень на даний момент не вирiшене, наука соцiонiка в нашiй країнi офiцiйно не зареєстрована, а от науковi ступенi соцiонiчної науки є.
Менi цiкаво вивчати стародавню традицiю даосiв.
Деякi моменти наука тiльки починає пояснювати.
Даоси спостерігали за своїм животом в районi пупа дуже давно i 

тримали в секретi, що там iснує другий мозок. Вони кажуть, що в нього - усвiдомлюючий розум. I тiльки нещодавно наукою встановлено iснування в областi тонкого кишківника скупчення нервових клiтин, таких самих, як клiтини головного мозку.
Почав бачити зв'язок сил небес - п'ять стихiй по колу У-цзин із силами Землi - Багуа (вiсiм напрямкiв). При соцiонiчних дослiдженнях також виявлено вiсiм цiлiсностей, через кожну з яких проходить i цикл породження (соцiального замовлення), i цикл контролю (соцiальної ревiзiї). Це 8 пар доповнюючих стосункiв.
На мою думку, кожна людина, щоб вiдчути власну цiлiснiсть, активiзує усi свої сторони, всi свої психiчнi функцiї (i слабкi, i сильнi). У кожної людини у цьому випадку свiй тернистий шлях. Наприклад, щоб вiдчути (вiдтворити) кожен елемент цiлiсностi соцiону, менi спочатку потрiбно стати самим собою (IЕЕ), потiм вiдчути в собi свого дуала - це дає менi можливiсть вiдчути елемет цiлiсностi соцiону (IЕЕ-СЛI). Далi - через базову цiлiснiсть можна моделювати i вiдчувати решту, 7 елементiв соцiону, а потiм соцiон в цiлому.
Я вивчаю даоську традицiю, в мене з’явились iдеї щодо виробництва iнструментiв для самомасажу (металевих вiникiв). Це такий пучок дротикiв, масаж якими дає можливiсть  змiцнювати жили, фасцiї, внутрiшнi органи, очищати органiзм вiд токсинiв i вiдновлювати кiстковий мозок. Цей самомасаж дає можливiсть органiзму пiднiмати iмунiтет, виробляти бiльше стовбурових клiтин
- i таким чином призводити до омолодження.

 Володимир - ІЕЕ.

Мої враження про День дуальності позитивні. Мені подобається зустрічатися зі спеціалістами-соціоніками у неформальній обстановці за чашкою чаю, за святковим столом. Подобається дивитися на подружні (або просто закохані)  дуальні пари, на їх щасливі очі. Подобається бачити, що їхнє щастя справжнє, що люди розуміють одне одного, а не живуть у світі ілюзій, як це буває у

недуальних парах. Подобається бачити взаєморозуміння присутніх на святі і повагу одне до одного. Подобається бачити,  що від тебе ніхто не вимагає неможливого, а тільки те,  що ти можеш дати в межах свого психотипу. Це дуже комфортно.
Звичайно, зустрічатися один раз на рік – це дуже мало,  тому що потреба у таких святах дуже висока. І  Анатолій запропонував зустрітися ще раз посеред жовтня. Я  радо прийняла таке запрошення. Як на мене, це правильно. Буду рада знову побачити щасливі сімейні дуальні пари або взнати новини науки соционіки.

  Ірина - ЕІІ.

Усім привіт!

Ось я знову  побував на Дні дуальності, на якому були вже знакомі люди. Я зміг поспілкуватися, познайомитися із Олексієм Сапєгіним із Єкатеринбурга, учнем Анатолія. А також познайомитися з Іриною з Харкова. До речі, вона також навчалась соціоніки в Анатолія. Хотілося більше поговорити на серйозні соціонічні теми, але якось не склалося. Більше говорили про життя. Дякую Анатолію та Наталці, що організували цю зустріч!

Олександр - ЛСЕ.

.

Вперше я була присутня на Дні дуальності в Анатолія Гречинського, хоча знайома з Анатолієм уже давно.

Не могла навіть уявити, що отримаю стільки вражень і позитивних емоцій від тих кількох годин, проведених у товаристві однодумців – людей,  що мають особливі знання про внутрішню свободу людини і одержимі ідеєю змінити суспільство на краще шляхом створення ідеальних сполучень за типами суспільних колективів і, найголовніше, подружніх пар. Зазвичай у гостях люди захоплені вживанням великої кількості їжі, питва, багато уваги приділяється тому, хто що купив та у яких закордонах 

відпочивав,але тут інший дух. Їжі споживалося рівно стільки, скільки потрібно за фізичними потребами, хоча хазяйка приготувала все якнайкраще.

Тут жодне слово не залишалося не почутим. Усі присутні схоплюють будь-яку думку, кожен жест на льоту, і від цього тим сам сповнюєшся колосальною енергією,  тому що відчуваєш увагу до себе як до особистості. А чи не це найголовніше для людини? Ти сам змінюєшся на очах і хочеш стать кращим, аніж вчора.

І це  тільки частина того, що може соціоніка.

Я була здивована, як на прикладі самого Анатолія та його подруги Наталки спрацьовує ця наука в дуальних стосунках. З того часу, як я познайомилася з  Наталкою, пройшло менше року. Куди поділася її знервованість та роздратування. Погляд став впевненим та м’яким. Проявилася уся жіночність та краса у зовнішності. Мені навіть, як жінці, стало трохи завидно, тому що зустріти свого дуала –  це дарунок долі.

Не хотілося, щоб закінчувався цей день, не хотілось виходити із тієї маленької квартири, де було усім так багато місця.

Я вдячна долі, що подарувала мені знайомство з Анатолієм. Я змогла прилучитися до знань соціоніки та використовувати їх у своєму житті.

Наталія - ІЕЕ.

Так сталося, що я народився в дуальній сім’ї, і більшість з нашої рідні ІЕЕ та СЛІ. Тому мені з дитинства знайома особлива атмосфера сімейних свят, коли в нашому домі збиралися гості, - спокійне, доброзичливе, невимушене спілкування, розмови почасти ділові, почасти жартівливі. Не треба турбуватися, що тебе неправильно зрозуміють, не треба підбирати слів – кілька ключових слів і - думка зрозуміла. У подобній атмосфері я опинився і на Дні дуальності. На щось подібне чекав, але повною мірою уявити було важко, поки на собі не відчув. Виявилося, що не тільки родичі або близькі знайомі, але і люди,яких 

щойно одне одному  представили, через те, що вони представники однієї квадри, за декілька хвилин доходять до рівня довіри та взаємної прихильності, що відповідає рівню майже "родинних стосунків". Вражає.

Привіт, усім присутнім! :)

Олексій - ІЕЕ, м. Єкатеринбург

Для нас із Дімою зустрічі з нагоди Дня дуальності – це, перш за все, можливість зустрітися зі старими добрими знайомими, з якими нас познайомила і поєднала соціоніка. Адже соціоніка може настільки допомагати різним людям краще розуміти одне одного, що інколи і сам дивуєшся: «Як це так стається, що ми такі різні, але можемо достатньо легко знайти спільну мову і порозуміння?..» І, що найцікавіше, це відчувається в абсолютно усіх сферах життя – вдома, з близькими людьми, з друзями, з колегами на роботі. Водночас дуже цінним  для нас є безпосередньо сам процес спілкування з людьми, які фахово розуміються

на соціоніці та мають значний досвід у цій сфері (наприклад, із паном Анатолієм). Адже таке спілкування дає відчуття насичення цікавою інформацією, новими фактами, коментарями, думками, точками зору. Щиро дякуємо Вам за цю можливість приєднуватися до відзначення Дня дуальності, в яку ми щиро віримо і яка доводить нам свою дієвість щодня і щохвилини в нашому власному житті!

Іра - СЛІ і Діма - ІЕЕ.

 

Чесно скажу, що я в захваті  від зустрічі з приємними мені людьми, з друзями і однодумцями.

Дякую всім за щирість і відвертість, за надзвичайне спілкування, від якого я отримав величезне задоволення, і за підтримку проведення чудового свята - Дня дуальності.

Особлива подяка Наталці за швидке приготування дуже смачної їжі (скажу чесно, це було щось надзвичайне), за затишок, який вона вносила до моєї оселі.

Дякую тобі, Наталко!

Одного Дня дуальності мало,  тому пропоную продовження банкету зробити на мій день народження (17 жовтня), але зустрічаємося 18 жовтня в суботу.

Місце зустрічі не змінюється.

Анатолій - ІЕЕ.

 

Продовження банкету 2008

В тісному колі серед своїх ми зустрілися для продовження банкету.

Наталка як завжди приготувала смачні страви, які мали найвищу оцінку присутніх .

Засиділися до пізнього вечора, а щоб наспілкуватися, як завжди часу так і не вистачило.

Дякую всім, хто приєднався до свята і вніс зі свого боку приємне спілкування, цікаві думки, нові ідеї, конструктивні рішення проблем, і загалом затишок для душі.

Далі дивіться фото без коментарів.

  

 

 
<головна>дозвілля>відпочинок>деньдуальності-2004>2005>2006>2007>2008>2009>2010>2011>2012>
 

 

KMindex 

головна ] послуги ] теорія ] практика ] статті ]знайомства ] робота ] відпочинок ]  [ навчання ]менеджемент ] відгуки ]

Усі питання надсилайте на vcs-vcs@ukr.net

Дизайн © 2001 ViVo Studio
© 2001-2004 Всеукраїнський Центр Соціоніки. Авторські права захищені