Соціоніка, знайомство, робота, відпочинок   

Виявляємо здатність до професії
Робимо підбір кадрів

 

Визначаємо соціонічні типи
Знайомимо дуалів

               Наші послуги
          головна угору контакти русский english

супер его
послуги теорія практика статті знайомство робота відпочинок навчання менеджмент відгуки

дуальні
активаційні
тотожні
дзеркальні
напівдуальні
міражні
паралельні
споріднені
квазітотожні
ділові
супер его
передатчик
приймач
ревізні
підревізні
протилежні

 
<головна>менеджмент>стосунки>Д>А>Т>Дз>нП>М>Пар>Спр>К>Діл>Се>Пер>Пр>Рев>Під>Прт>
<головна>характеристики>іле>сеі>ліі>есе>еіе>лсі>іеі>сле>ліе>есі>ілі>сее>іее>слі>еіі>лсе>

Супер эго

У таких стосунках існує взаємоповага, партнер створює враження сильної особистості, якому підвладно те, у що інший не може втручатися. Інший - це як втілення ідеалу, у якому є риси і якості, які хотілося б розвити в собі. Їх захоплюють манери, поведінка, спосіб формулювання думок. Але це лише на далекій психологічній відстані, при зближенні виникає "дивне" нерозуміння і суперництво. Кожен намагається створити враження, довести іншому свою значимість чи пріоритет у чомусь. Коли партнер починає розповідати, як він бачить світ і людей у ньому, іншому стає неприємно його слухати, тому що одержує інформацію такого характеру, що пов'язана з постійними сумнівами, докорами совісті і непевністю. Труднощі взаєморозуміння приводять до втрати довіри і надії на можливість бути правильно зрозумілим. Доводиться підбудовуватися один до одного, шукати точки дотику, але рівновага у взаєминах настає ненадовго. Партнери дуже емоційно сприймають один одного і можуть знехотя заподіяти біль.

Швидко вирішуються питання у діловій розмові. Під час обговорення деталей виникає захоплення спілкуванням через чіткість надання необхідної інформації, виникають нові варіанти і легко вирішується задача. Коли немає теми для спілкування, що цікавила б обох, спілкування носить досить формальний характер. Хочеться більше висловити свою точку зору, ніж вислухати партнера.

Між партнерами існує взаємоповага, коли ще недостатно добре знають один одного. І можуть надати реальну допомогу в конкретній ситуації. Але необхідно утримувати психологічну дистанцію, тому що в близьких взаєминах виникають тертя, люди дратують один одного, починаються сварки, образи, порожні обіцянки, потрібно постійно підбудовуватися під іншого, а це в даному випадку не так легко. Тим і відрізняються ці стосунки, що на відстані суть взаємодопомога, тому що вона потрібна лише час від часу, партнер розуміє необхідність своєї допомоги і радий її надати. На близькій дистанції напруга викликає бажання не допомагати ні в чому, віддалитися, тому що виникає багато проблем, особливо видно недоліки і різниця інтересів. У партнерів виникає відчуття, що інший робить навмисно все навпаки, назло, неправильно. Взаємне роздратування переростає в гострі конфлікти, особливо при зіткненні особистих інтересів. Взаємна глухота виявляється у відсутності потрібної уваги до інтересів іншого і нав'язуванні своєї точки зору. Незрозуміла логіка поведінки. Причини образ не висловлюються, і партнер лише догадується, за що на нього розсердилися й образилися. Часто не повідомляють один одному про свої наміри, не прислухаються до іншого, і тому дії можуть виглядати не такими, як від них очікували, навіть протилежними, що приводить до конфліктів. Тоді партнери сприймають один одного як несерйозних, безвідповідальних, байдужих.

Варто одному висловити свої знання (накопичені нормативи), як на нього відразу звалюється критика партнера, хоча той, безумовно, навіть і не думав критикувати, просто бачачи, як вузько і поверхнево дивиться на це питання його партнер, як невпевнено висловлює свої думки з приводу цього, у нього з'являється відчуття необхідності допомогти розібратися, а іншим це сприймається як безжалісна критика. Інтуїтивного партнера дратує дріб'язковість сенсорного, прихильність до речей, що не варті, на його думку, уваги. Що стосується сенсорного, той дивується, як можна багато говорити про несуттєве і не приділяти належну увагу повсякденним справам. Такі суперечки можуть привести до конфлікту, коли кожен спокійно відстоює свої позиції незалежно від претензій партнера. Досвід розуміння накопичується методом проб і помилок. При відсутності загальних тем партнери нудьгують.

Якщо стосунки зв'язують двох екстравертів, вони, як правило, не задоволені один одним тому, що партнер приділяє недостатньо уваги, занадто зайнятий сторонніми справами. Серед інтровертів одному здається, що інший занадто нав'язливий, набридає і не дає спокою. В обох випадках виникають непорозуміння. Але внутрішнє розташування до партнера при цьому не зникає. І стосунки іноді обновлюються, коли партнери відпочинуть один від одного.

На відстані це можуть бути досить приємні стосунки при цікавому обміні думками. Недостатнє взаєморозуміння і відсутність підтримки в справах приводить згодом  до відчуження.

<головна>менеджмент>стосунки>Д>А>Т>Дз>нП>М>Пар>Спр>К>Діл>Се>Пер>Пр>Рев>Під>Прт>
<головна>характеристики>іле>сеі>ліі>есе>еіе>лсі>іеі>сле>ліе>есі>ілі>сее>іее>слі>еіі>лсе>
 

 

KMindex 

головна ] послуги ] теорія ] практика ] статті ]знайомства ] робота ] відпочинок ]  [ навчання ]менеджемент ] відгуки ]

Усі питання надсилайте на vcs-vcs@ukr.net

Дизайн © 2001 ViVo Studio
© 2001-2004 Всеукраїнський Центр Соціоніки. Авторські права захищені