Соціоніка, знайомство, робота, відпочинок   

Виявляємо здатність до професії
Робимо підбір кадрів

 

Визначаємо соціонічні типи
Знайомимо дуалів

               Наші послуги
          головна угору контакти русский english

квазітотожні
послуги теорія практика статті знайомство робота відпочинок навчання менеджмент відгуки

дуальні
активаційні
тотожні
дзеркальні
напівдуальні
міражні
паралельні
споріднені
квазітотожні
ділові
супер его
передатчик
приймач
ревізні
підревізні
протилежні

 
<головна>менеджмент>стосунки>Д>А>Т>Дз>нП>М>Пар>Спр>К>Діл>Се>Пер>Пр>Рев>Під>Прт>
<головна>характеристики>іле>сеі>ліі>есе>еіе>лсі>іеі>сле>ліе>есі>ілі>сее>іее>слі>еіі>лсе>

Квазітотожні

Це стосунки, у яких люди, маючи загальний інтерес, застосовують зовсім різні підходи до справи, у них однакове відношення до життєвих цінностей і різні вчинки. Погляди і методи іншого незвичайні і цікаві. Це спонукає до численних дискусій, але є бажання піти на компроміс, зрозуміти партнера, допомогти, дати пораду. Спочатку партнери захоплюються інтелектом один одного. При спілкуванні вони створюють своєрідне "інтелектуальне" доповнення, дають один одному можливість бачити те, чого раніше не бачили, чи на що просто не звертали уваги. Вони проявляють цікавість до тих самих   речей, але розглядають їх з різних точок зору. Хоча не сприймають іншого як рівного, вважаючи його менш компетентним і менш талановитим, а себе помилково - більш вправним. Це відчувається кожним як несправедливість і амбіційність іншого.

Партнери здаються схожими, але насправді вони занадто різні, щоб глибоко розуміти один одного. Вони завжди змушені переосмислювати інформацію, пристосовуючи її до власного розуміння, чи роз'ясняти іншому все до дрібниць. Це вимагає багато зусиль. Створюється враження, що партнер ускладнює прості речі, постійно заплутує. Обоє впевнені, що все, про що б не говорив партнер, можна висловити набагато простіше і більш зрозуміло. У партнерів немає труднощів у знаходженні тем для обговорення чи дискусії, вони можуть обурюватися з тиго самого приводу, але бесіда, якщо і немає розбіжностей, задоволення не приносить.

Без зволікань, відразу готові практично допомогти один одному, чітко розуміючи мотив прохань, безкорисливо допомагають і одержують від таких учинків задоволення. Причому допомагають, незважаючи на втому і стан здоров'я. Бачать різні виходи зі складних ситуацій. Один може захоплюватися неповторністю іншого, а при тісних взаємодіях не розуміє як, і, головне, заради чого він робить саме так. Партнери можуть користатися порадами, але не можуть учитися один в одного. Різниця в підходах приводить до бажання віддалитися і робити все по-своєму.

Позитивним у цих стосунках є те, що партнери обходять слабкі сторони і тому не вбачають небезпеки. Це люди, що майже не мають можливості скривдити іншого, посваритися, але тільки на далекій психологічній відстані. Якщо ж їм доводиться постійно бути разом, ці стосунки значно заготрюються і стомлюють. З'являються труднощі у взаєморозумінні і невміння рахуватися з інтересами іншого.

У логіків можливо мирне співіснування, а етики постійно з'ясовують стосунки, засуджують вчинки і дії, відчувають внутрішнє напруження. Партнери не розуміють мотивів вчинків і осуджують їх. Неможливість взаєморозуміння породжує образи і роздратування. Кожний хоче йти своїм шляхом, не звертаючи уваги на досвід і думку іншого. Через це обоє відчувають деяку ненадійність партнера, підозрюють у можливості зрадити і кинути у важку хвилину, хоча це не так. Партнер здається менш здібним, але в тих питаннях, які в одного не виходить владнати, інший чомусь досягає набагато більше. Через це страждає самолюбство обох: такий стан сприймається як несправедливість. Найнеприємніше в цих стосунках – неможливість повністю зрозуміти людину. Варто одному із партнерів зачепити неприємну тему, як конфлікти наростають на зразок снігової кулі. Суперечки можуть тривати довго, доки обоє не послаблять взаємну напругу, причому ірраціональні першими проявляють ініціативу в примиренні.

Коли потрібно разом вирішувати проблеми, починають усвідомлювати, що обоє думають по-різному і мають різні підходи в рішенні проблем. Один пояснює іншому, як не потрібно робити, кожний вважає, що іншим усе робиться не так: так робити не треба, так жити не можна, хочеться відкрити іншому очі, але він, однак, не розуміє. Усе, до чого прагне один партнер, іншому не треба. Є один вихід зі скрутного становища: чітке розмежування обов'язків, сфер діяльності і впливу.

<головна>менеджмент>стосунки>Д>А>Т>Дз>нП>М>Пар>Спр>К>Діл>Се>Пер>Пр>Рев>Під>Прт>
<головна>характеристики>іле>сеі>ліі>есе>еіе>лсі>іеі>сле>ліе>есі>ілі>сее>іее>слі>еіі>лсе>

 

 

KMindex 

головна ] послуги ] теорія ] практика ] статті ]знайомства ] робота ] відпочинок ]  [ навчання ]менеджемент ] відгуки ]

Усі питання надсилайте на vcs-vcs@ukr.net

Дизайн © 2001 ViVo Studio
© 2001-2004 Всеукраїнський Центр Соціоніки. Авторські права захищені