Соціоніка, знайомство, робота, відпочинок   

Виявляємо здатність до професії
Робимо підбір кадрів

 

Визначаємо соціонічні типи
Знайомимо дуалів

               Наші послуги
          головна угору контакти русский english

паралельні
послуги теорія практика статті знайомство робота відпочинок навчання менеджмент відгуки

дуальні
активаційні
тотожні
дзеркальні
напівдуальні
міражні
паралельні
споріднені
квазітотожні
ділові
супер его
передатчик
приймач
ревізні
підревізні
протилежні

 
<головна>менеджмент>стосунки>Д>А>Т>Дз>нП>М>Пар>Спр>К>Діл>Се>Пер>Пр>Рев>Під>Прт>
<головна>характеристики>іле>сеі>ліі>есе>еіе>лсі>іеі>сле>ліе>есі>ілі>сее>іее>слі>еіі>лсе>

Паралельні

У цих стосунках немає стійкої психологічної дистанції. У партнерів налагоджується контакт і тимчасове взаєморозуміння при спілкуванні наодинці, але повного розуміння досягти важко і рівновага нестійка. А варто з'явитися третій людині, як губиться взаємний контакт і починаються гарячі суперечки і "боротьба": кожен хоче схилити цю людину на свою сторону, похизуватися своїми достоїнствами. Нікому не хочеться втратити авторитет в очах присутніх. Наодинці налагоджується контакт і взаєморозуміння, а в колективі, малому чи великому, стосунки знову накаляються до драматичності. Екстраверт залучає людей своєю товариськістю, а інтроверт, хоч йому й імпонує манера поведінки партнера в товаристві, його сердечність і теплота, проте все більше відсторонюється. Стосунки стають формальними, з'являється настороженість. Без третіх зайвих відбувається зближення.

Коли немає конкретних справ, виникає враження ідилії: можна поговорити про сенс життя, високі матерії, і зрозуміти один одного в найтонших абстракціях при розслабленому філософствуванні чи критичному розгляді подій. Відчуття ідилії спілкування - те основне, що приваблює партнерів на перших етапах спілкування. Вся ідилія руйнується, коли починаються дії. Якщо партнерам завжди цікаво обмінюватися думками, то важко знайти підтримку в справах. Тоді кожен в іншому бачить загадкову особу, якій не одразу довіряє, бо вбачає хитру, завуальовану підступність в поведінці або насмішку. При спільній праці партнери заважають один одному, здається, що разом неможливо щось робити, не визнаються ні мотиви, ні методи іншого.

Незважаючи на взаємний інтерес і спільність поглядів, партнери часто сваряться через дрібні протиріччя, яким схильні надавати занадто багато значення. Випячуванням недоліків і невмінням підтримувати ініціативу іншого вони гасять активність у будь-якій діяльності.

Таким партнерам краще працювати окремо, оскільки вони постійно звертають увагу на дрібні промахи один одного. За тими самими словами в партнерів прихований зовсім інший зміст. Те ж саме і з нормами поведінки. Тому і виникають непорозуміння у спілкуванні і спад активності в загальній роботі.

Після бурі раптових непорозумінь виникає взаємна жалість і бажання заспокоїти партнера. Адже причини нервових штормів незрозумілі, конфлікт, здається, відбувається сам по собі, без вини партнерів. Нервозність виникає не тільки поверхово, а відбувається і внутрішнє напруження і бажання обірвати стосунки, а відкіля це приходить, незрозуміло. Починають обманювати, ухилятися від взаємних обов'язків, перекидають один одному обов'язки, тому що кожен з них не впевнений, що зможе це зробити. Такий стан виникає під впливом стосунків, наодинці кожен, не задумуючись, виконував би подібні задачі.

Такі взаємини можна терпіти тільки на певній відстані. При більш близькому і тривалому контакті настає втома і роздратування через затяжні сварки і з'ясування стосунків.

<головна>менеджмент>стосунки>Д>А>Т>Дз>нП>М>Пар>Спр>К>Діл>Се>Пер>Пр>Рев>Під>Прт>
<головна>характеристики>іле>сеі>ліі>есе>еіе>лсі>іеі>сле>ліе>есі>ілі>сее>іее>слі>еіі>лсе>

 

 

KMindex 

головна ] послуги ] теорія ] практика ] статті ]знайомства ] робота ] відпочинок ]  [ навчання ]менеджемент ] відгуки ]

Усі питання надсилайте на vcs-vcs@ukr.net

Дизайн © 2001 ViVo Studio
© 2001-2004 Всеукраїнський Центр Соціоніки. Авторські права захищені