Соціоніка, знайомство, робота, відпочинок   

Виявляємо здатність до професії
Робимо підбір кадрів

 

Визначаємо соціонічні типи
Знайомимо дуалів

               Наші послуги
          головна угору контакти русский english

міражні
послуги теорія практика статті знайомство робота відпочинок навчання менеджмент відгуки

дуальні
активаційні
тотожні
дзеркальні
напівдуальні
міражні
паралельні
споріднені
квазітотожні
ділові
супер его
передатчик
приймач
ревізні
підревізні
протилежні

 
<головна>менеджмент>стосунки>Д>А>Т>Дз>нП>М>Пар>Спр>К>Діл>Се>Пер>Пр>Рев>Під>Прт>
<головна>характеристики>іле>сеі>ліі>есе>еіе>лсі>іеі>сле>ліе>есі>ілі>сее>іее>слі>еіі>лсе>

Міражні

Це приємні стосунки, в атмосфері яких найкраще відпочивати, і немає бажання  займатися справами. Їхня особливість виявляється в тім, що всі помисли, ідеї, мрії партнерами сприймаються як реальні, а з боку видно, що вони нездійсненні, як міраж. Хоча готовність допомогти дуже сильна, саме цим і приваблюють партнери один одного. Але при наданні допомоги дії іншого здаються обманом і бажаний результат досягається великими зусиллями. Важко вибрати спосіб дій, що влаштовував би обох. Серйозну справу виконувати разом важко, тому що допомога надається там, де вона не завжди потрібна. Сама справа спочатку затягується, робота відкладається, партнер не реагує відразу на прохання, тому що не бачить у цьому необхідності.

Партнери мають різні бажання і стимули до праці, хоча, коли разом працюють, то підтримують один одного доти, поки не виникає потреба щось ділити, коли не включається особистий інтерес. Один з партнерів маніпулює легко і вільно там, де інший робить це з напругою. І той, кому легше справитися з даною справою, починає відволікати іншого, що надалі приводить до напруги в діях. Навіть, якщо партнери і хочуть допомогти один одному, то не знають, як це зробити, чекають, щоб хтось підказав з боку, а поради, як і підтримка, тільки підсилюють непорозуміння.

Незрозумілі мотиви вчинків. Те, до чого прагне партнер, здається несуттєвим, не вартим уваги, - кожен очікує зовсім іншої активності. Тому один охолоджує іншого в його ділових задумах. Разом навряд чи можна чогось досягти через неможливість зібратися і працювати на повну силу.

Екстраверт намічає цілі, надає впевненості. Визначає реальність задачі і цим стимулює інтроверта до конкретних дій. Інтроверт відповідає вдячністю і надихає партнера моральною підтримкою. Таким чином, своєю наполегливістю партнери, прикладаючи зусилля, виконують задачі. Але при цьому екстраверт хоче змінити установки інтроверта, переконати його, втручаючись у "заборонені" зони партнера, прагнучи зробити з нього "нормальну" людину. Інтроверт, не розуміючи щирості намірів екстраверта, відстоює своє право на особисту думку і на свою інтимну територію, хоче досягти певної автономії. Обоє ставляться до здібностей один одного критично.

Непорозуміння нетривалі. Партнери тягнуться один до одного, скоріше хвалять, ніж критикують. У спілкуванні характерні люб'язність, прихильність, ввічливість, підтримка, увага. Але раптово бесіда може перерватися через нерозуміння поглядів чи інтересів іншого, вони можуть різко і безцеремонно обірвати один одного. І тоді не уникнути суперечок і сварок по дрібницям, які закінчуються компромісним рішенням і швидко забуваються.

Думки, цілі, інтереси іншого сприймаються дуже туманно, тому взаєморозуміння слабке. Інтроверт намагається звільнитися від спроб екстраверта нав'язати свою думку, прагнучи незалежності. Обоє не довіряють здібностям один одного. У тому самому   питанні партнерів цікавлять різні аспекти, різні ситуації.

Усе, що обговорюється, завжди цікаво, але щоб розуміти, кожному потрібно напружуватися, вдумуватися. Партнер дивує своєю здатністю легко говорити про те, що з такими труднощями пізнається іншим.

Стосунки час від часу стають теплими і спокійними. Спілкування і поведінка можуть бути делікатними за умови, що роз'яснення повинні бути зрозумілими і не знижувати самооцінку. Непорозуміння, як правило, короткочасні, а стороннім здаються смішними. Це буває тоді, коли партнери працюють разом, але виконують різні задачі. А при кооперації знову зустрічаються з тими ж труднощами.

Щоб удержати взаємини, потрібно сподіватися і покладатися лише на себе, а краще знати, що вміє робити партнер, а що ні.

<головна>менеджмент>стосунки>Д>А>Т>Дз>нП>М>Пар>Спр>К>Діл>Се>Пер>Пр>Рев>Під>Прт>
<головна>характеристики>іле>сеі>ліі>есе>еіе>лсі>іеі>сле>ліе>есі>ілі>сее>іее>слі>еіі>лсе>
 

 

KMindex 

головна ] послуги ] теорія ] практика ] статті ]знайомства ] робота ] відпочинок ]  [ навчання ]менеджемент ] відгуки ]

Усі питання надсилайте на vcs-vcs@ukr.net

Дизайн © 2001 ViVo Studio
© 2001-2004 Всеукраїнський Центр Соціоніки. Авторські права захищені