Соціоніка, знайомство, робота, відпочинок   

Виявляємо здатність до професії
Робимо підбір кадрів

 

Визначаємо соціонічні типи
Знайомимо дуалів

               Наші послуги
          головна угору контакти русский english

дзеркальні
послуги теорія практика статті знайомство робота відпочинок навчання менеджмент відгуки

дуальні
активаційні
тотожні
дзеркальні
напівдуальні
міражні
паралельні
споріднені
квазітотожні
ділові
супер его
передатчик
приймач
ревізні
підревізні
протилежні

 
<головна>менеджмент>стосунки>Д>А>Т>Дз>нП>М>Пар>Спр>К>Діл>Се>Пер>Пр>Рев>Під>Прт>
<головна>характеристики>іле>сеі>ліі>есе>еіе>лсі>іеі>сле>ліе>есі>ілі>сее>іее>слі>еіі>лсе>

 Дзеркальні

Ці стосунки підходять для дружби, де є спільні інтереси і захоплення. Називаються так тому, що слова одного віддзеркалюються у вчинках іншого. Те, про що міркує один, неусвідомлено реалізує інший своєю поведінкою. Однак така реалізація ніколи не буває повною. Дзеркало виявляється викривленим, оскільки свої вчинки кожен корегує, виходячи із зовсім інших норм поведінки, ніж партнер. З цієї причини і виникає подив, а часом і претензії один до одного. Кожен намагається підправити поведінку іншого, однак такі спроби не мають шансів на успіх.

Якщо враховувати чисто словесну сторону, тут існує конструктивна критика. Справа в тім, що в дзеркальній парі обоє або теоретики, або практики, тому у них завжди знаходяться спільні теми для спілкування й обговорення. Причому кожен бачить тільки половину однієї і тієї ж проблеми, тому завжди цікаво, що думає з цього приводу партнер.

Інтелекти цих людей дещо схожі, але це не зовсім так, - екстраверт надає впевненості й активності, а інтроверт – спокійності й поміркованості, при цьому кожен бачить в іншому ніби удосконаленого себе. В іншому багато схожого і, крім того, є те, чого не вистачає самому, і навпаки, і тому в таких стосунках можуть з'явитися неприємні тенденції постійного перевиховання, навчання й удосконалення партнера, чи повчань, глузувань, що часто закінчується взаємною образою чи роздратуванням. При повідомленні будь-чого у кожного створюється враження, що інший ніби-то приховує суть і значення речей, тому що ці речі не відразу доходять до свідомості.

Кожен із партнерів чекає від іншого уваги і турботи, але ці чекання залишаються незадоволеними. Створюється враження, що партнер робить усе не так. Якщо ж один скаржиться, що інший чогось не робить, то цей інший зовсім не вважає, що повинен це робити, тим більше, він і не знає, як це робити, тому що сам чекає опіки і вимагає такої ж допомоги, як і партнер. Однак, деяка допомога все ж  існує: екстраверт показує інтроверту реальність життєвих ситуацій, а інтроверт розкриває підводні течії ситуативних відносин.

У загальній роботі відбувається взаємна корекція, уточнення. Коли працюють над проектом, їхні взаємні корегування стають конструктивними і корисними для справи. Вони можуть погоджувати плани з недалекою перспективою, але завжди мають розбіжності в глобальних цілях. Різні і способи досягнення цілей. Неоднаковий життєвий ритм, пов'язаний з ознакою раціональності-ірраціональності, на ділі допомагає переймати ініціативу і захоплюватися виконанням задачі.

Напруга виникає тоді, коли один із партнерів виявляє непоступливість і завзятість із приводу тих питань, у яких, як йому здається, він краще розбирається. Інший може постійно висувати претензії, тому що відчуває дефіцит уваги. Це сприймається як причепливість. Одному може часто здаватися, що інший надто багато говорить там, де потрібно просто діяти. Коли критикує один, в іншого створюється враження, що вторглися у святая святих, що руйнується те, що було для нього завжди недоторканим. Те, що один з партнерів вважає остаточно вирішеним, виявляється незавершеним для іншого і вимагає подальшого обмірковування. Кожному з них здається, що інший некомпетентний. Тому партнери намагаються корегувати один одного, але даремно, хоч і виливається це в гарячі суперечки і навіть образи. Усе це може завдавати клопоту в здійснення їхніх спільних планів.
<головна>менеджмент>стосунки>Д>А>Т>Дз>нП>М>Пар>Спр>К>Діл>Се>Пер>Пр>Рев>Під>Прт>
<головна>характеристики>іле>сеі>ліі>есе>еіе>лсі>іеі>сле>ліе>есі>ілі>сее>іее>слі>еіі>лсе>

 

 

KMindex 

головна ] послуги ] теорія ] практика ] статті ]знайомства ] робота ] відпочинок ]  [ навчання ]менеджемент ] відгуки ]

Усі питання надсилайте на vcs-vcs@ukr.net

Дизайн © 2001 ViVo Studio
© 2001-2004 Всеукраїнський Центр Соціоніки. Авторські права захищені