Соціоніка, знайомство, робота, відпочинок   

Виявляємо здатність до професії
Робимо підбір кадрів

 

Визначаємо соціонічні типи
Знайомимо дуалів

               Наші послуги
          головна угору контакти русский english

тотожні
послуги теорія практика статті знайомство робота відпочинок навчання менеджмент відгуки

дуальні
активаційні
тотожні
дзеркальні
напівдуальні
міражні
паралельні
споріднені
квазітотожні
ділові
супер его
передатчик
приймач
ревізні
підревізні
протилежні

 
<головна>менеджмент>стосунки>Д>А>Т>Дз>нП>М>Пар>Спр>К>Діл>Се>Пер>Пр>Рев>Під>Прт>
<головна>характеристики>іле>сеі>ліі>есе>еіе>лсі>іеі>сле>ліе>есі>ілі>сее>іее>слі>еіі>лсе>

Тотожні

Це спокійні стосунки, коли партнери розуміють один одного з напівслова і навіть без слів. Те, що бачить один партнер, бачить і другий, що розуміє один, то розуміє й іншийї. Сприймають і оцінюють світ ідентично, приходять до однакових висновків і в схожих ситуаціях мають однакові проблеми. Партнер говорить такими зрозумілими, "вашими" словами, що спочатку навіть дивно.

У партнерів однакові сильні сторони, але й однакові проблеми і потреби, яких вони задовольнити не в силах і допомогти один одному не можуть. Тому вони не отримують користі один від одного, бо не можуть подивитися на проблему з іншої сторони, вони роблять однакові висновки і стикаються з одними і тими ж проблемами, тому отримати пораду чи допомогу від іншого неможливо. Стосунки стають нейтральними, навіть якщо партнера і хочеться підтримати, виправдати тим чи іншим способом, адже кожен відчуває, що в цій ситуації зробив би так само. Спілкування швидко набридає, бо не надходить нова інформація і немає ніякої користі. Партнер стає нудним, нецікавим. Незадоволення особистих потреб стає причиною зневажливого ставлення. Посваритися неможливо, а якщо і висловлюється невдоволення, то воно не вирішується, і замість агресивності виникає безсилля.

Ці стосунки цінні тим, що в них легко і швидко передаються досвід і знання. Процес навчання, оволодіння професією, якщо її характер відповідає соціонічному типу людини, відбувається особливо швидко, а людина із задоволенням і без значної напруги засвоює знання.

Продуктивними можуть бути тотожні стосунки в діловій сфері, коли потрібно швидко розуміти один одного. Крім того, можливе виникнення позитивної конкуренції, коли один знає більше, чи вміє робити те, чого не вміє інший, але дуже швидко переймає уміння і знання. При цьому відбувається розвиток особистості, тому що обоє бачать власні здібності і недоліки під різним кутом зору, оцінюють свої достоїнства, порівнюючи себе з партнером.

 

 

<головна>менеджмент>стосунки>Д>А>Т>Дз>нП>М>Пар>Спр>К>Діл>Се>Пер>Пр>Рев>Під>Прт>
<головна>характеристики>іле>сеі>ліі>есе>еіе>лсі>іеі>сле>ліе>есі>ілі>сее>іее>слі>еіі>лсе>

 

 

KMindex 

головна ] послуги ] теорія ] практика ] статті ]знайомства ] робота ] відпочинок ]  [ навчання ]менеджемент ] відгуки ]

Усі питання надсилайте на vcs-vcs@ukr.net

Дизайн © 2001 ViVo Studio
© 2001-2004 Всеукраїнський Центр Соціоніки. Авторські права захищені