Соціоніка, знайомство, робота, відпочинок   

Виявляємо здатність до професії
Робимо підбір кадрів

 

Визначаємо соціонічні типи
Знайомимо дуалів

               Наші послуги
          головна угору контакти русский english

активаційні
послуги теорія практика статті знайомство робота відпочинок навчання менеджмент відгуки

дуальні
активаційні
тотожні
дзеркальні
напівдуальні
міражні
паралельні
споріднені
квазітотожні
ділові
супер его
передатчик
приймач
ревізні
підревізні
протилежні

 
<головна>менеджмент>стосунки>Д>А>Т>Дз>нП>М>Пар>Спр>К>Діл>Се>Пер>Пр>Рев>Під>Прт>
<головна>характеристики>іле>сеі>ліі>есе>еіе>лсі>іеі>сле>ліе>есі>ілі>сее>іее>слі>еіі>лсе>

Активаційні

Стосунки дають приємне почуття радості, дуже захоплюють, і тому легко і швидко розвиваються. У них задовольняються бажання один одного. Спілкування вільне, багатослівне, веселе, зав'язується відразу. Ніяких труднощів у спілкуванні не виникає, що спочатку приємно дивує: насиченість, доступність інформації й обопільний інтерес до неї, можливість знайти слухача, що оцінює духовний світ і щиро захоплюється їм, - дає відчуття швидкого розуміння.

Активація підвищує самооцінку партнерів, вони охоче хвалять один одного, захоплюються талантами й умінням аж до повного екстазу, при цьому можуть говорити про все що завгодно, і відбувається психотерапія через підвищення емоційного тонусу. Партнери не бачать труднощів, стосунки зачаровують, стимулюють до активності. У загальній справі обоє заохочують один одного жартами, грою слів і щирим схваленням умінь товариша. Спочатку партнер сприймається як дуже цікава, неординарна людина, - таке враження, що він розуміє все з напівслова; виникає бажання діяти, творити.

Наступний етап перенасичує: здається, що партнер занадто багато говорить, що він пояснює там, де краще було б просто діяти, і врешті складається враження, що він хоче все викрутити по-своєму. Тому що при збігу інтересів і цілей способи їхнього досягнення не влаштовують обох. Партнери починають пред'являти один одному підвищені вимоги, що приведе до необґрунтованих суперечок і взаємного розчарування. І вирішувати проблеми кожен змушений самостійно. Настає "перегрів", з'являється втома від партнера, потреба збільшити психологічну дистанцію і відпочити один від одного. У цей період помітні недоліки і слабкі місця іншого, посилюється напруга, що приводить до короткочасних емоційних спалахів, а якщо збільшується дистанція - до повної байдужості.

Але образи швидко забуваються, через деякий час партнери знову з задоволенням спілкуються, і знову перенасичуються і втомлюють один одного. Їхні стосунки набувають коливального характеру з періодами спаду й активності. Тому спілкування на близькій психологічній дистанції може бути успішним лише на короткий час.

У взаєминах активаторів відбувається усвідомлення своїх проблем, а в загальній справі забезпечується активація, захист і підтримка. Якщо є визначені задачі, їх необхідно виконувати, якщо немає, виходить одна порожня балаканина, "переливання з пустого в порожнє". Присилення дієздатності проходить тому, що інтуїтивний розмірковуваннями вслух надає можливі варіанти, а сенсорний відгукується з повною віддачею, готовий вже до дїй, що взаємно запалює партнерів. А в екстремальних ситуаціях, таких як інтенсивне навчання, там, де відбуваються неординарні винаходи, де потрібно знайти вихід із скрутної ситуації, допомога йде від ірраціонального, тому як раціональний постійно діє за власною послідовністю, невзмозі швидко адаптуватися і переключитися, тому потребує підказки чи поштовху до нових дій. Причому, один партнер добре допомагає іншому і навпаки, а спільні дії можуть бути дещо не зрозумілими через різні реакції на обставини.

Непорозуміння виникають при оговорюванні серйозних тем: коли є проблема, яку необхідно вирішити, сенсорному висловлювання інтуїтивного здаються нечіткими, туманними і недостатньо конкретними, а інший в свою чергу може вважати їх заформалізованими, занадто грубими, заземленими, неглибокими і негуманними. Однак сам зміст інформації влаштовує обох.

Один із партнерів схильний багато скаржитися. Якщо партнери інтроверти, скаржаться етики, якщо екстраверти – логіки. Така довіра по-людяному спершу підкупає, викликає жалість і щире бажання допомогти, але з часом засмоктує у безвихідь лише більших проблем, над якими морочать голову обоє, і врешті-решт дратує й відштовхує.

Для співробітництва, у дружбі, де приємно поспілкуватися, допомогти і пожартувати, словом, підняти настрій, ці стосунки чудові, але при регулюванні психологічної дистанції.

<головна>менеджмент>стосунки>Д>А>Т>Дз>нП>М>Пар>Спр>К>Діл>Се>Пер>Пр>Рев>Під>Прт>
<головна>характеристики>іле>сеі>ліі>есе>еіе>лсі>іеі>сле>ліе>есі>ілі>сее>іее>слі>еіі>лсе>

 

 

KMindex 

головна ] послуги ] теорія ] практика ] статті ]знайомства ] робота ] відпочинок ]  [ навчання ]менеджемент ] відгуки ]

Усі питання надсилайте на vcs-vcs@ukr.net

Дизайн © 2001 ViVo Studio
© 2001-2004 Всеукраїнський Центр Соціоніки. Авторські права захищені