Соціоніка, знайомство, робота, відпочинок   

Виявляємо здатність до професії
Робимо підбір кадрів

 

Визначаємо соціонічні типи
Знайомимо дуалів

               Наші послуги
          головна угору контакти русский english

дуальні
послуги теорія практика статті знайомство робота відпочинок навчання менеджмент відгуки

дуальні
активаційні
тотожні
дзеркальні
напівдуальні
міражні
паралельні
споріднені
квазітотожні
ділові
супер его
передатчик
приймач
ревізні
підревізні
протилежні

 
<головна>менеджмент>стосунки>Д>А>Т>Дз>нП>М>Пар>Спр>К>Діл>Се>Пер>Пр>Рев>Під>Прт>
<головна>характеристики>іле>сеі>ліі>есе>еіе>лсі>іеі>сле>ліе>есі>ілі>сее>іее>слі>еіі>лсе>

Дуальні

Дуальні стосунки найбільш комфортні і необхідні людині, тому що забезпечують повне психічне доповнення. Це стосунки органічного об'єднання і взаємної відповідності різних якостей. Партнери передають при спілкуванні потрібну, життєво необхідну інформацію. Захищають слабкі й вразливі місця психіки й оцінюють сильні. Бачать труднощі і проблеми один одного, злегка і вчасно надають як моральну, так і матеріальну допомогу в складних ситуаціях, охоче відгукуються на пропозиції і прохання. З дуалом почувають себе впевнено, защищенно, сильною і гармонійною людиною. Партнери оздоровлюються, відчувають комфорт, прилив енергії і сил.

Партнери охоче співробітничають, запалюючи один одного, знають, що їхня робота і зусилля будуть належним чином оцінені. Діють вони злагоджено, грайливо, активізуючи і врівноважуючи один одного, інтенсивно обмінюючись думками, і досягається досить сильний продуктивний стимул. Активація і мобілізація психіки відбувається природно. Лідерство в кожен момент переходить до того, хто краще розбирається в даній ситуації, відбувається природно і без зайвих прохань чи суперечок. Один підхоплює ініціативу іншого, повертаючи її в потрібний момент, що підвищує результативність і оперативність роботи, скорочує час на її виконання. Те, що важко вирішити одному, легко вирішує інший, це приводить до швидкого сприйняття знань, удосконалення і прогресу в діях. Те, що робиться одним, іншим сприймається, як прояв винятково цінних і рідкісних здібностей, умінь. Постійний подив і потрібні схвалення підбивають і запалюють емоційно. З бажання допомогти своєму партнеру вирішити задачу щонайкраще, дуал або злегка вирішує за нього, або підштовхує до рішення. Обоє відчувають реальну допомогу, взаєморозуміння, єднання.

Легкі сварки, що виникають через розходження стилів мислення і швидке примирення тонізують партнерів, вносять пожвавлення у стосунки, виховують і розвивають.

Ці стосунки по-своєму складні: вони відкриті і тендітні, і партнерам необхідно дуже обережно поводитися, щоб не травмувати тонку матерію взаємин. Адже люди психічно різні і можуть легко травмувати один одного, тому що кожне слово, кожен учинок сприймається безпосередньо, відразу, не аналізуючи, незалежно від того, позитивна інформація чи негативна. Оскільки сильні сторони одного - це слабкі іншого, їх легко вразити необережним словом, учинком, адже перед обома відкривається шлях до слабких сторін. Тому потрібно уникати негативної інформації, адже сприймається вона з посиленою чутливістю, потрапляючи в уразливі місця.

При якісному обміні інформацією акумулюється енергія. Це веде до оптимальної соціальної реалізації партнерів, до підвищення їхнього життєвого тонусу. Відбувається вирівнювання активності партнерів при взаємодії їхніх темпераментів. Поруч з дуалом кожний активізується і врівноважується, почуває себе більш сильним, більш упевненим і правим, росте самоповага і культура спілкування.

Будь-які проблеми можна вирішити разом, - дуал орієнтує партнера на ті сторони, про які той не подумав. Вірніше, у дуалів немає проблем, є тільки задачі, що їм легко спільно вирішувати.  

<головна>менеджмент>стосунки>Д>А>Т>Дз>нП>М>Пар>Спр>К>Діл>Се>Пер>Пр>Рев>Під>Прт>
<головна>характеристики>іле>сеі>ліі>есе>еіе>лсі>іеі>сле>ліе>есі>ілі>сее>іее>слі>еіі>лсе>

 

KMindex 

головна ] послуги ] теорія ] практика ] статті ]знайомства ] робота ] відпочинок ]  [ навчання ]менеджемент ] відгуки ]

Усі питання надсилайте на vcs-vcs@ukr.net

Дизайн © 2001 ViVo Studio
© 2001-2004 Всеукраїнський Центр Соціоніки. Авторські права захищені