Соціоніка, знайомство, робота, відпочинок   

Виявляємо здатність до професії
Робимо підбір кадрів

 

Визначаємо соціонічні типи
Знайомимо дуалів

               Наші послуги
          головна угору контакти русский english

соціонічний тип
послуги теорія практика статті знайомство робота відпочинок навчання менеджмент відгуки

довідка
можливості
історія
соціонічний тип
структура психіки
душа нації
стосунки
спілкування
дуальність
коханий чи дуал
сім'я і діти
користь соціоніки
соціон
організація
керівництво
визначення типу
характеристики
книги
магазин
бібліотека

 

Cоціонічний тип

Ми відчуваємо швидкоплинність життя і тому цінуємо його неповторність. У хвилини роздумів хто не задавав собі питання: “Який я є?”, “Що я можу, а що ні?”, “Навіщо живу?”, “Як вибрати свій шлях в житті?”. Прагнення людини – знайти себе, стати собою і робити свою справу. Завдання в житті – розкрити власні сили і можливості, які закладені природою. Досягти щастя завдяки використанню своїх можливостей можна тільки шляхом реалізації індивідуальності, сформувавши і вдосконаливши свою особистість.

Соціонічний тип - це психо-інформаційний генетичний код людини, який є від народження і незмінний протягом життя. Це власний внутрішній світ, обумовлений закономірними проявами свідомості і підсвідомості.

Знання соціонічногоу типу відкриває шлях до себе, можливість побачити себе зі сторони, розібратися і керувати собою. Сила соціонічного типу - в осмисленні своїх якостей, а значить в сприйнятті ситуації належним чином, у виборі найоптимальніших рішень з усіх можливих, в усвідомленні причин і передбаченні наслідків своїх дій. Людина не піддається зовнішнім чинникам, будь-який вплив опрацьовується і завдяки цьому зберігається особиста незалежність.

Немає поганих і хороших типів людей - усі вони життєво необхідні соціуму, кожний має свій унікальний погляд на світ і, на жаль, побачити світ очима людини, яка має інший соціонічний тип, неможливо, принаймі повною мірою, хоч можна знати, як сприймає будь-яку подію, ситуацію інший.

Людина має злагоджену внутрішню систему, і соціонічний тип показує направленість діяльності психіки. Соціонічний тип даний людині для виконання певних завдань в соціоні, насамперед для реалізації себе, а також для інтеграції людей у соціоні. Тому й відбувається потяг людини до людини не лише за статтю, але й за спорідненістю якостей характеру.

Знання свого соціонічного типу позитивно впливає на стан людини: проявляється розуміння і терпіння, чуйність, доброзичливість, людина стає цікавою в спілкуванні, впевненою при будь-яких обставинах, точно знає, яка справа принесе їй задоволення і користь, тому проблеми вибору професії перед нею не постає. І найголовніше - виникає бажання творити, бути потрібною.

Людина більш глибоко сприймає світ і не обмежується лише своїми можливостями, а й користується висновками, оцінками оточуючих, знаючи напевне хто в яких питаннях краще орієнтується. Все, про що людина міркує, показує і створює за якостями властивими її соціонічному типу, - це слушно і варте того, щоб втілити його в життя.

Знання соціонічного типу – це злагода з самим собою, внутрішня організація і самостійне вирішення особистих питань. Оскільки людина взмозі контролювати себе, то вона прагне до організованості і комфортності серед свого оточення, тому регулює необхідну відстань в стосунках: знає з ким, як спілкуватися, при чому може це робити як свідомо, так і автоматично. Психіка допомагає людині. Налагоджується зв’язок психіки з осмисленням. Тому без зайвих зусиль виконується нагальна потреба в оточенні себе людьми, які потрібні для якісного обміну інформацією.

В основу обміну інформацією покладені певні психічні ознаки, з яких складається структура соціонічного типу: раціональність, ірраціональність, екстравертність, інтровертність, етичність, логічність, інтуїтивність, сенсорність. У назві соціонічного типу вказані якості, притаманні певній людині. Наприклад, Інтуїтивно - логічний екстраверт або Логіко – інтуїтивний екстраверт. Якщо першою вказана ознака етичності чи логічності, то людині властива раціональність, інтуїтивності чи сенсорності – ірраціональність.

Ці ознаки розкривають в людині її спосіб мислення, а також природжений темперамент, емоційний стан, самооцінку, направленість до професії. Знаючи їх, можна визначити психічну доповненість (дуальність) між людьми. Передбачити соціонічний тип до народження дитини можливо тільки в дуальних та тотожних парах.

Знання соціонічного типу життєво необхідне людині, і визначення його – велика відповідальність. Неправильне визначення приводить до жахливих наслідків. Це руйнує психіку, дезорієнтує людину, деструктивно впливає на самопочуття, поведінку, сприяє неадекватному сприйняттю й ставленню до себе і навколишнього. Це можна порівняти з випадком помилкового видалення у хворого замість пухлини здорового органу, коли хвороба прогресує з більшою силою. Краще не знати свій соціонічний тип, ніж неправильно його визначити. Самому визначати свій соціонічний тип не бажано, тому що дуже висока ймовірність помилки. Варто звернутися до спеціалістів.

Дізнаєтесь більше з книги “Знайди гармонію в житті”

 

KMindex 

головна ] послуги ] теорія ] практика ] статті ]знайомства ] робота ] відпочинок ]  [ навчання ]менеджемент ] відгуки ]

Усі питання надсилайте на vcs-vcs@ukr.net

Дизайн © 2001 ViVo Studio
© 2001-2004 Всеукраїнський Центр Соціоніки. Авторські права захищені