Соціоніка, знайомство, робота, відпочинок   

Виявляємо здатність до професії
Робимо підбір кадрів

 

Визначаємо соціонічні типи
Знайомимо дуалів

               Наші послуги
          головна угору контакти русский english

сенсорність
послуги теорія практика статті знайомство робота відпочинок навчання менеджмент відгуки

раціональність
ірраціональність
екстравертність
інтровертність
етичність
логічність
сенсорність
інтуїтивність

 

Сенсорність

Людина за такою ознакою сприймає оточуюче середовище через свої психічні й фізичні відчуття, живе нібито одним організмом з природою. Самопочуття залежне від змін в погоді. Відчуває гармонію природи - квітів, полів, лісів, річок, тварин тощо.

Загострено реагує на дотики, тембр голосу, смакові якості, має розвинуті тактильні відчуття. А також зорові – витончено вирізняє кольори. Розподіляє сили, застерігає від утоми, спеки, холоду, можливої хвороби, піклується про здоров’я. Виявляє недуги як свої, так й інших.

Стежить за подіями, які відбуваються у просторі на данний момент, схоплюючи їх поверхнево. Легко зосереджується й довгий час може утримувати погляд на одному або декількох предметах. Надає кожному явищу, що існує в природі матеріальної форми. Займається корисними побутовими справами, для створення комфортності, зручностей. Вміє піклуватися, проявити матеріальну турботу.

Відчуває користь своєї роботи й користь, яку надають інші в практичних речах. Не буде чекати, поки хтось, колись, щось дасть. Якщо бажає щось мати, то саме “зараз і тепер”. Вже сьогодні знає, де можна взяти необхідне, щоб ним користуватися. Тому часто вважає, що має право бути володарем будь-якої ситуації, на будь-якій території, до того ж її оберігатиме, відстоюватиме. Такі ж власницькі прояви мають місце й у стосунках з людиною.

Що стосується одягу, вибирає тільки те, що особисто до вподоби, смілива у своїх знахідках, вдягається зі смаком, але не так, як інші, і дає свободу іншим мати власний смак і власний вибір. Така людина потребує до себе надто багато уваги, бажає постійно бути в центрі усіляких подій. Притримується думки, що “краще один раз побачити, ніж сто разів почути”.

Вдосконаленням не займається, починає все заново, але те ж саме. Отримує задоволення, якщо робить щось своїми руками. Має девіз “ближче до справи”. Концентрується на тому, що робить в даний момент, не турбуючись, що за цим буде, більш того скоріше щось робить, ніж думає про це. Вибирає діяльність, там де є конструктивність і швидкий видимий результат. Володіє фактами і цифрами, а не ідеями та абстрактними теоріями.

Приймає будь-яке повідомлення буквально. Розповідає все чітко, конкретно, просто, подетально. Зосереджується на своєму завданні, якщо ніщо не обтяжує, тобто коли має відчуття комфортного фізичного та психічного стану, цілісності даної роботи, предметності її виконання, якщо зручно сплановане робоче місце.

Дізнаєтесь більше з книги “Соціоніка психологу”

 

KMindex 

головна ] послуги ] теорія ] практика ] статті ]знайомства ] робота ] відпочинок ]  [ навчання ]менеджемент ] відгуки ]

Усі питання надсилайте на vcs-vcs@ukr.net

Дизайн © 2001 ViVo Studio
© 2001-2004 Всеукраїнський Центр Соціоніки. Авторські права захищені