Соціоніка, знайомство, робота, відпочинок   

Виявляємо здатність до професії
Робимо підбір кадрів

 

Визначаємо соціонічні типи
Знайомимо дуалів

               Наші послуги
          головна угору контакти русский english

секс-орієнтація
послуги теорія практика статті знайомство робота відпочинок навчання менеджмент відгуки

історія педан
40 років соціоніці
Соціоніка - орієнтир
любов
секс-орієнтація
дуальний секс
почерк-соціотип
стан
правильний тип
соціоніки
світло соціоніки
невдалий шлюб
досвід дуальності
вибір партнера
сьогодні

 

Що таке нетрадиційна сексуальна орієнтація у людей і тварин?

            (Філософія протилежності).

Передмова від Анатолія Гречинського.

До мене потелефонував автор нижче зазначеної статті Денис Петров, і розповів про свою статтю, в основі якої лежить "Філософія протилежності". Ознайомившись зі статтею я зрозумів, що автор пише про відносини доповнення, як це прийнято говорити в соціоніці, але в більш вузькому його розумінні, тому що в нашій бесіді, я сказав авторові, що "сексуальна протилежність" одна з багатьох частин доповнення, що розглядається в соціоніці. Вважаю, що описані спостереження автора можуть бути цікаві для читача, які мають деякий збіг у соціонічних дуальних парах, але не є показником для всіх дуальних пар. Правильне розуміння автора "сильний чоловік" й "слабка жінка", і навпаки, говорить про те, що наше суспільство приводить чоловіків і жінок до знеособлювання їхньої психіки й неадекватній поведінці. В соціоніці поняття "сильний " й "слабкий" не існує, є розуміння "пріоритетні" сторони психіки, і "менш енергетичні", які мають своє призначення в цілісній структурі психіки людини.

Всі люди нетрадиційної сексуальної орієнтації помиляються, так як вони не розуміють до кінця свою природу, і те, яка друга половина їм потрібна. Спершу хотілося б сказати про те, що у нас людства, насправді повинно бути дві традиційні любові. Перше кохання, коли сильний від природи чоловік завойовує чуттєву і ніжну жінку. А друга, коли сильна від природи жінка, як хижачка захоплює собі в жертву чоловіка, який не зміг встояти перед її наполегливістю. Тоді виникає питання: а чому ж є таке явище як нетрадиційні сексуальні стосунки? Насправді у кожної людини є своя аура і енергетичне поле. У кого слабкіше, у кого сильніше. І коли ми, люди, спілкуємося один з одним, то ми обмінюємося не тільки словами, але й енергетикою. Ми здатні відчувати і запам'ятовувати енергетику іншої людини.

Чому виникає нетрадиційна сексуальна орієнтація у чоловіків?

У чоловіків, істинна гомо сексуальність - це втрата сексуальної орієнтації. Втрата сексуальної орієнтації відбувається через велике спілкування, захоплення, та звикання до жіночої статі та енергетики, внаслідок чого відбувається відвикання від чоловічої енергетики. Тобто ті чоловіки, які з дитинства жили тільки з мамою без батька, були дуже закохані в дівчат, або тісно спілкувалися з будь-якої жіночої компанією, то всі вони не відчувають збудження по відношенню до жіночого організму, тому що звикли до цієї жіночої енергетики. А до чоловічої починають відчувати сексуальне збудження. А насправді, коли зустрічаються два чоловічих організми, то починає витіснятися і виходити жіноча енергетика, якої чоловіки набралися від будь-яких жінок. Звідси ж і є жіноча асиметрія мозку. Або є ще чисто психологічна омана. Тобто, коли чоловік дізнається, що у нього жіночих гормонів більше ніж чоловічих і відчуваючи себе внутрішньо слабким, то він теж може стати на шлях нетрадиційних відносин, тим самим оманюючись. Але про гормони пізніше.

Вважається, що нетрадиційна сексуальна орієнтація у чоловіків це така природа, і що це-гени. Але є великі сумніви з цього приводу.

По-перше: до пустимо, що є гени які впливають на одностатеві сексуальний потяг, але ж повинні бути і ті гени які впливають на потяг до протилежної статі і чоловік, як мінімум, повинен відчувати сексуальний потяг і до жінок, але чомусь у чоловіків таке потяг не так вже й часто виникає.

По друге: якщо це гени, то вони напевно повинні передаватися в спадщину. Але вчені кажуть, що гомо сексуальність таким чином не передається. Тоді в мене виникає питання: звідки ж тоді взагалі вони беруться?

А по-третє: припустимо, що є такі гени у чоловіків, які впливають на одностатеві сексуальний потяг, то напевно, такі гени повинні бути і у жінок. Але вчені чомусь не кажуть, що у жінок є такий ген.

Є така думка, що нетрадиційна сексуальна орієнтація у чоловіків невиліковна. А насправді - це омана, нічого лікувати не треба. Орієнтація відновлюється сама по собі по ходу життя. Таким людям потрібно всього лише потрапити в чоловічу компанію, щоб звикнути до неї і знайти себе серед чоловіків. Тобто перевиховатися, або знайти собі сильну від природи жінку, яка візьме чоловіка під свій контроль і тим самим забере собі цю жіночу енергетику, а чоловік перекладе на неї цю свою проблему. І тоді,  з часом, відновиться нормальний психологічний і душевний стан організму.

За таким же принципом це явище відбувається і в тваринному світі. Тобто там, в основному, де самка виховує своє потомство сама, без самця, то це потомство так само звикає і набирається цієї жіночої енергетики і в майбутньому у них спостерігається таке нетрадиційне явище (наприклад у левів). Але справа в тому, що потім орієнтація відновлюється і починається звичайний природний спосіб життя. З тієї ж причини таке явище відбувається і в світі homo sapiens.

Але, наприклад, у сімейства вовчих, не спостерігатися такого не традиційного явища, тому що там як самець як і самка виховує своє потомство. Тобто дитинча спочатку звикає до чоловічої енергетиці самця, і в майбутньому, не виникає такого явища. Гомо сексуальність у тварин-це не перевага сильної істоти над слабкою, а це є тимчасова втрата сексуальної орієнтації.

Не потрібно боятися відчувати те, що ви відчуваєте до своеї ж статі, і не оманюйтесь цим, бо це не є справжня любов, або справжній потяг, це є вихід жіночої енергетики та звикання, і це з часом повільно угасне.

Чому виникають нетрадиційні відносини у жінок, в переважній більшості у брюнеток?

Якщо у чоловіків, в основному-це омана організму, то у жінок-це чисто психологічна омана про себе і свою природу в силу стереотипів.

Жінки брюнетки відрізняються від жінок блондинок тим, що вони від природи сильні організмом, психологією і душевної енергетикою. Не правильно вважати таку силу чоловічою природою, тому що насправді це є сильна саме жіноча природа. Жінки брюнетки не вміють відчувати себе як жінки блондинки і не люблять проявляти ніжність одне до одного, а скоріше навпаки, навіть можуть битися між собою. Такі жінки дуже наполегливі та цілеспрямовані. І в силу своєї сильної природи жінки брюнетки помиляються, стаючи на шлях нетрадиційних сексуальних відносин, тому що вони не розуміють до кінця свою природу і те, яка друга половина їм потрібна. А  потрібна друга половина повністю протилежна собі.

Тобто потрібен добродушний, ніжний, чуттєвий, але слабкий від природи чоловік, який боїться сам зробити перший крок. І тут має проявити ініціативу жінка, щоб виникли якісь відносини. Адже жінки не менше хочуть любовних відносин, як і чоловіки, але не завжди його шукають також як чоловіки, вважаючи за стереотипами, що завжди чоловік повинен робити перший крок. Це призводить до того, що накопичується сексуальна енергія і бажання, але немає партнера на якого можна було би її направити. І виходить те, що жінки починають направляти свою енергію і сексуальне бажання один на одного, не розуміючи, що такий обмін енергетикою руйнує ауру і тим самим викликає поганий психологічний і душевний стан організму. Тепер стає зрозуміло, чому в усіх жінок не традиційної сексуальної орієнтації такий слабкий імунітет. А насправді жінка повинна також шукати собі жертву у вигляді чоловіка для задоволення своїх же власних бажань.

У сильних від природи жінок, виникає таке почуття, яке схоже на биття струмом. Це почуття відбувається тому, що сильна душею і організмом жінка, намагається почувати себе слабкою, чутливою і проникливою і не проявляє свою внутрішню силу. Але рано, чи пізно, природна сила в ній виявляється і саме через таке почуття. Тобто, відчуття биття струмом-це прояв і повернення своєї ж енергії, яку жінка придушувала в собі, намагаючись відчувати себе слабкою і проникливою. І чим більше сильна жінка буде намагатися відчувати себе чутливою і проникливою, всупереч своїй природі, тим більше у неї буде виявлятися це почуття. Але якщо сильна жінка, яка раніше намагалася відчувати ніжною і чутливою не буде боятися проявляти свою природну силу і свій характер, то це почуття з початку буде виявлятися, але потім з часом зникне, тому що жінка виявила свою справжню силу.

І цілком можна зрозуміти, чому жінкам подобаються жінки. Тому що сильним від природи жінкам, подобаються гарні сексуальні об'єкти. Гарні сексуальні об'єкти, в основному жінки. Але якщо жінка почне якісь інтимні стосунки з жінкою, то в силу таких відносин, буде руйнуватися енергетичне поле, і тим самим викликати поганий стан організму. Але сильним душею жінкам дуже сподобаються красиві чоловіки метросексуали, якраз підходящі організмом, енергетикою і красою. І жінка до такого чоловікові буде відчувати колосальне збудження всього організму. І чоловік світлої енергетики захоплений сильною жінкою зможе витримувати величезне сексуальну енергію з її боку по відношенню до нього.

І я вважаю те, що не буває фригідних жінок. Всі фригідні жінки сильні від природи з великою кількістю гормону тестостерону. І ось всі сильні від природи жінки схожі на самок левиць з дикої природи в яких також переважає гормон тестостерон. Як відомо щоб в левиці почалася овуляція, лев повинен спаровуватися з нею велику кількість разів. Теж саме і з фригідною жінкою. Щоб жінка почала відчувати оргазм, їй потрібно також займатися сексом безліч разів. Або записатися на курси вагінального навчання, завдяки яким жінка не тільки навчитися відчувати оргазм, а й у майбутньому полегшити собі пологи. Справа в тому що у чоловіків оргазм від природи, відбувається сам по собі, за інерцією, а жінкам потрібно навчається відчувати оргазм, але зовсім не довго. І тоді зрозумівши свою справжню природу, жінка захоче бути жінкою, не дивлячись на свою сильну чи слабку природу.

Ще жінка може стати на шлях нетрадиційних відносин з-за будь-яких образ на чоловіків. Але жінки повинні розуміти, що не всі чоловіки однакові. Багато хто з чоловіків є нешкідливі, добродушні люди, які, до речі, самі бувають ображені за своїм ображенням.

Звідки пішла така думка, що жінка, може бути чоловіком? Я вважаю, що саме зі світу тварин. Якщо ми подивимося в тваринний світ, то побачимо, таке явище, коли самка вистрибує на самку і веде себе як самець. Але не у всіх тварин самок саме так. Якщо подивитися в світ хижаків, наприклад левиць, то ми, не побачимо такого явища. Але ж у них більше розвинутий і переважає чоловічий гормон як тестостерон. Але в свою чергу самка левиця, часто сама підходить до самця, треться і лягає під нього тим самим виявляючи в ньому природний інстинкт.

А в світі травоїдних ми можемо спостерігати таке явище, коли самка вистрибує на самку, але різниця в тому, що у травоїдних більше жіночих гормонів в організмі. Але і це пояснюється тим, що самка від природи відчуває як має відбуватися з нею для задоволення сексуального бажання і запліднення. І вона показує, на прикладі подібного собі тварини (самки або самця) те, що з нею повинен зробити самець, і як би навчаючи самців і таким чином порушуючи і спонукаючи їх до дій. І після спаровування і запліднення, самка припиняє здійснювати такі дії, тому що отримала те, що їй потрібно.

Сильним від природи жінкам не потрібно боятися відчувати те, що вони в собі відчувають. Виявляти свою ініціативу. Брати на себе контроль і керувати чимось, або кимось, тому що це не є щось однозначне чоловіче, а це є і природне жіноче теж. Але в той же час бути послідовними, справедливими і ласкавими з чоловіками.

Нарешті хочу сказати, що одностатевого кохання не існує взагалі. Ці почуття недовговічні і розчаровують, у чоловіків, а у жінок викликає руйнування аури, ослаблення імунітету, поганий психологічний і душевний стан і до речі погіршується зір. І природа не може впливати на одностатеві сексуальний потяг, тому що природа сама складається з протилежності. У кожній живій істоті закладено саме природою сексуальний потяг до протилежної статі, для розмноження. Це такий незаперечний природний інстинкт. Але щоб була справжня любов, потрібно вибирати другу половину повністю протилежну собі за енергетики та організму, щоб виник своєрідний  замок. Наприклад, якщо чоловік сильний від природи брюнет, то йому потрібна ніжна і чуттєва і прониклива жінка блондинка. А якщо сильна від природи жінка брюнетка, нехай навіть з переважаючими чоловічими гормонами, то їй потрібен чоловік блондин, який з переважаючими жіночими гормонами. І це будуть абсолютно нормальні, навіть природні відносини, в силу яких будуть з'являтися нові сім'ї та народжуватися діти.

У тваринному світі ми можемо бачити таких тварин, де самка сильніше самця. Але як відомо там самка з'їдає самця під час статевого акту (наприклад чорна вдова і богомоли). Як це пояснити? Можна з упевненістю сказати те, що у таких тварин це такий прояв любові один до одного. Тобто, самка з'їдає свого самця не тому що хоче їсти, а тому що самка хоче більш глибше відчути самця в собі. І природа говорить те, що це звичайно. Якщо порівняти з людськими стосунками, то звичайно ж жінки не будуть робити такого з чоловіками. Тому що ми люди більш вищого рівня істоти. І в нас це відбуватиметься дещо по-іншому. Тобто сильна жінка буде поглинати чоловіка в своєму організмі, але енергетично. Тобто душевною енергетикою свого організму. Але однак це буде обмін енергетикою. Тобто жінка буде давати чоловікові свою сильну енергетику, тим самим роблячи його більш впевненим у собі в тих чи інших життєвих ситуаціях. А чоловік буде давати жінці свою світлу енергетику і тим самим буде робити жінку більш м'якше і добріше до навколишнього світу. Неправильно будувати сім'ї людям однаковою енергетики. Тобто брюнет з брюнеткою, блондин з блондинкою. Тому що так, такі люди можуть відчути яскраві відчуття один до одного в силу однакової енергетики. Але потім вони швидко звикають один до одного і ці почуття проходять або переходять у ненависть. У брюнета і брюнетки, це в основному крики і сварки. У блондина і блондинки, пропадає вся минула пристрасть відносин. Вони набридли один одному, і можуть розлучитися, навіть якщо є діти.

Що ж стосується чоловічих і жіночих статевих гормонів, то насправді це протилежні собі види гормонів. Які за своїм впливають на організм. Але гормони, ні як не можуть впливати на одностатеві сексуальний потяг. І ці гормони просто спочатку неправильно названі - чоловічі та жіночі, вони повинні називатися якось по-іншому, наприклад гормони сили і гормони слабкості, тому що, по-перше, ці гормони присутні в організмі кожної людини в різній ступені, тобто це вже загальні гормони, а по-друге, людина може неправильно зрозуміти свою природу, помилятися у своїй самооцінці і виборі свого життєвого шляху.

Справа в тому, що настала ера Водолія. Наш світ змінюється і людство проходить певний етап еволюції організму та душі. Чоловіки починають втрачати свою енергетику, а жінки її навпаки набиратися. Тепер жінки будуть народжуватися сильними від природи, а чоловіки будуть народжуватися слабкими від природи. З початку нас чекає рівновага між статтями кілька десятків років. А потім жінки і зовсім захоплять цей світ і будуть керувати ним, так само як зараз чоловіки. І чим раніше ми зрозуміємо і приймемо таке природне явище тим краще ж для нас.

Висновок

У  людини має бути два вибори собі традиційних відносин. У чоловіка це бажання завойовувати жінку, або навпаки, віддаватися їй. Так само як і у жінки, бажання віддатися чоловікові, або навпаки його захопити в жертву. На такий вибір впливають сильні та слабкі гормони. Але в будь-якому випадку це будуть повноцінні відносини. І ще, висновок полягає в тому, що у тварин взагалі, чоловічої статі, це відбувається з однієї причини, великий і тісний обмін енергетикою (інь) з самками в наслідок чого самець звикає і набирається цієї енергетики через що у самця і спостерігається потяг до своєї статі. Якщо самці будуть спочатку чисто в чоловічій компанії, то у них не буде виникати такого явища. А в тваринному світі самок виявляється, що самки з переважаючим гормоном тестостероном не вистрибують як самці на подібних собі тварин, таке явище відбувається тільки у тих тварин, у яких переважають гормони естрогени.

Чому ця розповідь базується на теорії протилежності? Тому що наш світ складається з протилежностей, які взаємодіють один з одним. Можна багато перераховувати, але найголовніша протилежність - це Земля і Місяць. Їхня взаємодія призвела до появи життя на землі. Не даремно ми називаємо нашу планету як матінка земля, а місяць заслуговує вирази як батько наш. Насправді Місяць - це колишній астероїд, що містить в собі органічні молекули, які при попаданні в сприятливі умови породжують життя на будь-якій планеті. Свого часу цей астероїд був захоплений магнітним полем Землі, що й призвело, в силу їх взаємодії, попадання у водойми Землі цих органічних речовин і розвитку життя на планеті. Раніше наш супутник був дуже близько до землі. При приливному терті місяць піддавалася невеликому руйнування і розсіювання з поверхні місяця органічних молекул. Адже не просто так існує приливної тертя між планетою та її супутником. Це нібито заплановане засівання супутником планету. Схоже на любовне відношення між чоловіком і жінкою коли чоловік дає своє сім'я жінці і надалі відродження життя. Можна подумати, що до захоплення цього астероїда на поверхню Землі падали метеорити містять такі ж речовини які могли породити життя. Але життя не виникло. Можливо,це пояснюється тим, що є величезна енергія, але не було напрямку і виходу цієї енергії на яке-небудь велике небесне тіло і тим самим планета не давала силу для розвитку будь-яких речовин. Але в будь-якому випадку, якщо наша планета втратить свій супутник, то це загрожує неприємностями для всього живого на землі.

До речі, якщо говорити про планети, то потрібно сказати про те що, багато мільйонів років тому планета меркурій була супутником Венери і оберталася навколо неї як зараз місяць навколо землі. Тобто дві планети як два ототожнення спробували створити життя. В силу приливного тертя і таку взаємодію призвело до того що у Венери послабилося магнітне поле і збільшилися гірські породи, в принципі як і у меркурій. І надалі планета меркурій відійшла на свою орбіту. Таке явище можна порівняти жіночими не традиційними відносинами, коли руйнується аура і енергетичне поле.

Жінку, так само можна порівняти не тільки з нашою планетою Земля, а й з Богом Ієговою, нашого творця. Чому? Тому, що той, хто створює життя - є жінкою!

Спираючись на теорію протилежності, можна зрозуміти те, що раніше було незрозумілим, пояснити те, що раніше було непояснене, на основі однієї протилежності вивчати іншу протилежність, або на підставі чого-то одного, можна зрозуміти щось інше, починаючи від чогось живого на землі і закінчуючи всім Всесвітом. Це дасть нам більше знань і можливостей для побудови сприятливого майбутнього для нас і наших нащадків.

 

5 березня 2010 року                                                                                                        Денис Петров.

 

 

KMindex 

головна ] послуги ] теорія ] практика ] статті ]знайомства ] робота ] відпочинок ]  [ навчання ]менеджемент ] відгуки ]

Усі питання надсилайте на vcs-vcs@ukr.net

Дизайн © 2001 ViVo Studio
© 2001-2004 Всеукраїнський Центр Соціоніки. Авторські права захищені