Соціоніка, знайомство, робота, відпочинок   

Виявляємо здатність до професії
Робимо підбір кадрів

 

Визначаємо соціонічні типи
Знайомимо дуалів

               Наші послуги
          головна угору контакти русский english

історія педан
послуги теорія практика статті знайомство робота відпочинок навчання менеджмент відгуки

історія педан
40 років соціоніці
Соціоніка - орієнтир
любов
секс-орієнтація
дуальний секс
почерк-соціотип
стан
правильний тип
соціоніки
світло соціоніки
невдалий шлюб
досвід дуальності
вибір партнера
сьогодні

 

Історія Тетяни Педан

(триває слідство)

У 1994 році Анатолій Гречинський створив і офіційно зареєстрував у Державній адміністрації м. Києва Науково-впроваджувальне підприємство «Соціонічні Технології» Всеукраїнський Центр Соціоніки (ВЦС). А.Гречинський є родоначальником і автором методик, за якими працює наукове підприємство.

У 1996 році Тетяна Педан звернулася до Анатолія Гречинського, генерального директора Всеукраїнського Центру Соціоніки (ВЦС) НВП "Соціонічні Технології",  щоб визначити свій соціонічний тип. Т.Педан отримала від Анатолія Гречинського довідку, що має ТІМ - сенсорно - логічний інтроверт. Відчувши професіоналізм експерта-соціоніка А. Гречинського, Т.Педан приходила на консультації зі своїми дітьми, родичами і друзями, бо побачила, що методика візуального визначення соціонічних типів А.Гречинського за фотографією дієва, точна. У тому ж році Тетяна Педан замовила для себе повну характеристику сильних і слабких сторін, професійну характеристику, яка є додатком до програми наукового підбору кадрів (ПНПК), що також були розроблені А.Гречинським. Т.Педан, як клієнт, відчула повну  конфіденційність роботи ВЦС.

У тому ж 1996 році Т. Педан звернулася до Анатолія Гречинського з проханням працювати в ВЦС. Але отримала відмову: по-перше, А. Гречинський не брав на роботу найманих працівників (на той час працювали у ВЦС, так би мовити, ентузіасти-соціоніки); по-друге, А.Гречинський не відчував потреби у Т.Педан, як у працівникові ВЦС. Упродовж трьох років Т. Педан намагалася увійти до складу організації ВЦС (НВП "Соціонічні Технології").

Тільки у 1999 році Т. Педан отримала омріяне - і була зарахована у ВЦС на посаду наукового редактора. До її посадових обов'язків входила робота з поштою, корегування і літературна обробка текстів А.Гречинського . 

На той час у А.Гречинського, який цікавився соціонікою із 1983 року, було зібрано вже багато робочих матеріалів до книг із соціоніки, повних характеристик соціонічних типів, проектів: "Світ гармонії", "Кадри і бізнес", "Менеджмент", програм, серед яких програма наукового підбору кадрів (ПНПК), розроблена для школярів і для бізнесменів. Робочих матеріалів зібралося стільки, що вистачило б не на одну книгу із соціоніки. 

У 2002 році А. Гречинський видає першу книгу із серії "Соціоніка про людину" під назвою "Знайди гармонію в житті"  українською мовою, а в 2003 році цю ж книгу російською мовою, і за те, що Т.Педан була науковим редактором книг та знайшла "інвесторів", щоб здійснити видання (2003 році А. Гречинський повернув гроші родичам Т. Педан), на знак подяки А.Гречинський ввів Т.Педан співавтором книги "Знайди гармонію в житті" із серії "Соціоніка про людину" (укр. і рос. мовами), але лише як наукового редактора, без права друкувати, видавати і продавати книги та будь-які текстові робочі матеріали і наукові винаходи А.Гречинського. 

А. Гречинський зареєстрував книги: "Знайди гармонію в житті", "Соціоніка суспільству й наукам", "Соціоніка психологу", "Підручник із соціоніки", а також програму наукового підбору кадрів (ПНПК) і всі 16 характеристик сильних і слабких сторін соціонічних типів в Державному Департаменті інтелектуальної власності України. Право на авторство перерахованих вище матеріалів, а також  методика візуального визначення соціонічних типів залишаються за А.Гречинським. Т.Педан була попереджена при вступі на роботу до ВЦС про необхідність зберігання професійних таємниць, про які узнаватиме під час роботи в ВЦС, Т.Педан дала згоду на те, що не розголошуватиме та не використовуватиме робочі матеріали і наукові винаходи А.Гречинського без його на те згоди.

 Ми з Вами живемо у такий час, коли інтелектуальний продукт не має належного захисту: викрадаються статті, сайти, винаходи, книжки, зневажаються моральні принципи та державні закони. Кожен роботодавець намагається створити команду професіоналів, відданих своїй справі та своїй компанії, але завжди на першому місці залишається людська порядність… А.Гречинський прагнув створити таку ж команду.

На посаді наукового редактора Т.Педан мала доступ до багатьох робочих матеріалів і документів ВЦС. Т.Педан без згоди А.Гречинського використовувала конфіденційні авторські робочі матеріали у власних цілях, розголошуючи комерційну таємницю, передавала іншим інтелектуальний продукт А.Гречинського, порушивши професійну етику і ділові взаємодії, нанісши економічної шкоди ВЦС, тому у 2004 році за  некомпетентність, аморальність і нетактовність у спілкуванні з колегами була звільнена з ВЦС (із усім відомим формулюванням "за власним бажанням").

У 2004 році після звільненння з ВЦС Т. Педан  нечесним шляхом заволоділа частиною тиража книги "Знайди гармонію в житті"  із серії "Соціоніка про людину", що належала А.Гречинському  (в кількості 2000 примірників), й до цього часу розповсюджує ці книги.

У 2004 році перед звільненням і з ВЦС (НВП "Соціонічні Технології") Т.Педан свавільно, злочинно скопіювала і викрала тексти книг, робочих матеріалів і наукових винаходів А.Гречинського з жорсткого диску робочого комп’ютера і без згоди А.Гречинського використовує їх у власних цілях: упродовж 5 років, із 2004 р. до сьогоднішнього дня, Т.Педан продає те, що їй ніколи не належало – ідею і технології А.Гречинського, за якими визначається соціонічний тип, надаються послуги: продаються соціонічні характеристики сильних і слабких сторін, проводиться профорієнтація на основі наукового підбору кадрів (ПНПК), видаються інші характеристики, розроблені А.Гречинським.

На основі цих технологій працює ВЦС, адже, основа організації   це методика визначення соціонічних типів. Ніхто в усьому світі не використовує методику візуального визначення ТІМів А.Гречинського за фотографією як основну. Переваги методики візуального визначення соціонічних типів А.Гречинського безперечні,  оскільки немає меж для реалізації послуг. Для визначення необхідні: Державна пошта, Інтернет, фотоапарат і, врешті-решт, як предмет визначення соціонічного типу, –  фотографія людини. Т.Педан, висвітливши подану інформацію, нанесла серйозних збитків ВЦС у реалізації послуг та отриманні комерційного прибутку.

За час роботи у ВЦС Т.Педан офіційно не проходила навчання методики візуального визначення соціонічних типів, не складала фахові іспити, не проводила практичних занять та консультацій, у її посадові обов’язки входила робота з поштою та редагування текстів, складених А.Гречинським, генеральним директором ВЦС (НВП "Соціонічні Технології"). Тому Педан не вміє визначати соціонічні типи за методикою А.Гречинського, про що, наприклад, свідчить неправильне визначення нею соціонічних типів колег. 

ВЦС не має ніякого відношення до теоретично-практичної діяльності Т.Педан як фахівця-соціоніка і не несе відповідальності за правильність визначення нею соціонічних типів інших осіб.

Т.Педан, визначає соціонічні типи людей, використовуючи авторську методику А.Гречинського, генерального директора ВЦС, не маючи на те права, у статтях викладає винаходи, про які взнала, працюючи редактором; у 2009 році видала книгу, в якій без згоди А. Гречинського надруковала робочі тексти і методики ВЦС, розроблені А.Гречинським. 

Відкритим залишається питання, чи можна взагалі довіряти науковцю-соціоніку, та й просто людині, яка у передмові до книги з викраденими текстами робочих матеріалів і наукових винаходів пише: 

Ця справа моя – свята:

Я людяність людям несу…

Одна людина сказала Т.Педан: «Ти хочеш  облагородити світ, тоді починай з себе».

Т.Педан видала книгу на основі авторських текстів А.Гречинського, які були не завершені, вони являли собою просто робочий, «сирий» матеріал, скомпільований Т.Педан. Вона стверджує, що "допрацювала" матеріали, насправді ж, просто скопіювала і скомбінувала тексти робочих матеріалів і наукових винаходів А.Гречинського. Опис візуальної методики соціонічних типів загальний, оскільки під час роботи у ВЦС Т.Педан не мала доступу до текстів повної методики візуального визначення соціонічних типів А.Гречинського, а отже, не могла його "доопрацювати". Такий «практикум» не може допомогти будь-кому самотужки навчитися  визначати соціонічні типи.

Крім того, у книзі використані фото реальних людей, що визначали свої соціотипи у ВЦС, розміщені зображення з помилками. Чи має право Т.Педан на розголошення приватної, конфіденційної  інформації клієнтів?! Питання знову-таки риторичне.

Т. Педан створила сайт http://www.lemontia.p0.ru/, через який залучає клієнтів, а в своїй роботі використовує скопійовані з сайту http://www.socionics.in.ua матеріали та пропонує такі ж послуги, як і ВЦС, зазначає, що у своїй роботі використовує методики А.Гречинського, але не має на те ні морального, ні юридичного права. Таким чином, Т.Педан підриває імідж А.Гречинського як автора, науковця, дослідника і генерального директора ВЦС (НВП "Соціонічні Технології").

Якщо Т. Педан хоче працювати в царині соціоніки, тоді треба мати власні здобутки, а не присвоювати чужі досягнення. 

З "Історії Тетяни Педан" зрозуміло, що, познайомившись у 1996 році з А.Гречинським, Тетяна Петрівна до створення текстових робочих матеріалів і наукових винаходів А.Гречинського ніякого відношення не мала і не має, вся інформація для книг, методики візуального визначення соціонічних типів за фотографією, методики наукового підбору кадрів (ПНПК), соціонічних характеристик сильних і слабких сторін та інші текстові матеріали були розроблені ще до зарахування Т. Педан на роботу в ВЦС. Цей факт можуть підтвердити колишні працівники ВЦС і учні А.Гречинського, клієнти, що отримали послуги в ВЦС від А.Гречинського, які надавались на основі робочих методик підприємства, що вже були інтелектуальною власністю (науковим продуктом) А. Гречинського. 

Іншими словами, колишній редактор ВЦС Т.Педан викрала конфіденційну інформацію А.Гречинського, генерального директора ВЦС (НВП «Соціонічні Технології»), методику візуального визначення соціонічних типів. Подані матеріали Т.Педан не мала і не має права ні друкувати, ні використовувати взагалі, адже це інтелектуальна власність А.Гречинського та «внутрішня» інформація ВЦС.

А.Є.Гречинський,
генеральний директор 
Всеукраїнського Центру Соціоніки 
                                                                                НВП "Соціонічні Технології"

6 грудня 2009 року

 

 

KMindex 

головна ] послуги ] теорія ] практика ] статті ]знайомства ] робота ] відпочинок ]  [ навчання ]менеджемент ] відгуки ]

Усі питання надсилайте на vcs-vcs@ukr.net

Дизайн © 2001 ViVo Studio
© 2001-2004 Всеукраїнський Центр Соціоніки. Авторські права захищені