Соціоніка, знайомство, робота, відпочинок   

Виявляємо здатність до професії
Робимо підбір кадрів

 

Визначаємо соціонічні типи
Знайомимо дуалів

               Наші послуги
          головна угору контакти русский english

можливості
послуги теорія практика статті знайомство робота відпочинок навчання менеджмент відгуки

довідка
можливості
історія
соціонічний тип
структура психіки
душа нації
стосунки
спілкування
дуальність
коханий чи дуал
сім'я і діти
користь соціоніки
соціон
організація
керівництво
визначення типу
характеристики
книги
магазин
бібліотека


Соціоніка та її можливості

Людина має потребу цілісно відчувати себе і з розумінням сприймати оточуючий світ. На основі цієї потреби виникла наука соціоніка, яка розкриває закономірну психічну структуру людини і виявляє її природні можливості, а не набуті соціальні риси. 

Все, що відбувається в нашому житті - результат внутрішньої психічної діяльності. І чим краще ми знаємо себе та інших, тим легше орієнтуємося у життєвих обставинах.

Соціоніка, показавши структуру і функціонування психіки як інформаційного метаболізму, розкрила, що психіка половинчаста, недосконала: за одними рисами людина впевнена і сильна, за іншими - слабка і беззахисна. Тому й відчуває потребу в насичені слабких, тривожних рис. Кожен виявляє такі якості в інших, які в собі не знаходить. За природними закономірностями взаємодії між людьми розділяться на 16 стійких способів обміну інформацією, які виявляються соціонічним типом. Кожна людина є носієм одного з 16 соціонічних типів.

Справжнє щастя - це знати і мати можливість реалізувати себе. Соціоніка показує цілісність людини, її індивідуальність та особистість, дає небачені досі можливості вирішення проблем у спілкуванні з іншими, передбачаючи стосунки між людьми. Вирівніючи стосунки між людьми, вчить жити безконфліктно, у злагоді із собою і світом, зробивши своє життя і працю найбільш продуктивними. Допомагає вирішити особисті потреби кожного. Розкриває дуальну природу людини. З допомогою соціоніки можна знайти справу до душі. 

Соціоніка виявляє причини тих чи інших реакцій, мотиви тих чи інших дій завдяки синтезу внутрішніх якостей людини як особистості, має можливість передбачати події й уникати небажаних несподіванок, показує якою є людина, що і як їй робити надалі, в яких випадках яких відносин слід очікувати або прагнути, і як себе поводити у неприємних чи екстремальних ситуаціях, як вірно зорієнтуватись при життєвих виборах, - адже якість нашого життя - це вірність кожного вибору.

 Це наука про соціон – організацію суспільних груп по діадам і квадрам, вона показує, як відбувається суспільний прогрес завдяки науковій організації суспільства за законами інформаційної взаємодії. За законами соціоніки можна організовувати комфортні ефективні робочі колективи.

 Соціоніка створює основи для розвитку педагогіки, розкриваючи притаманні людині психічні, фізичні та фізіологічні якості і подає її природні творчі можливості у цілісному вигляді. Дозволяє краще зрозуміти психічну природу особи, її покликання та напевне знати, на що вона здатна. Відроджуючи кожну особистість, повертаючи людям впевненість у собі, соціоніка сприяє зміцненню країни, стабілізації її життя практично у всіх сферах, а також дозволяє по-новому глянути на вже відомі історичні факти й навіть прогнозувати деякі суспільні процеси.

Психологія, соціологія тощо виявляє наслідки того, що вже трапилось, що було зроблено неправильно, чого взагалі було не варто робити. Соціоніка, як інструмент пізнання людиною самої себе та оточуючого світу, розкриває і показує цілісність психіки людини, її індивідуальність та особистість, дає небачені досі можливості вирішення проблем у спілкуванні з іншими людьми та особистого щастя.

Дізнаєтесь більше з книги “Соціоніка суспільсту і наукам”

 

KMindex 

головна ] послуги ] теорія ] практика ] статті ]знайомства ] робота ] відпочинок ]  [ навчання ]менеджемент ] відгуки ]

Усі питання надсилайте на vcs-vcs@ukr.net

Дизайн © 2001 ViVo Studio
© 2001-2004 Всеукраїнський Центр Соціоніки. Авторські права захищені