Соціоніка, знайомство, робота, відпочинок   

Виявляємо здатність до професії
Робимо підбір кадрів

 

Визначаємо соціонічні типи
Знайомимо дуалів

               Наші послуги
          головна угору контакти русский english

логічність
послуги теорія практика статті знайомство робота відпочинок навчання менеджмент відгуки

раціональність
ірраціональність
екстравертність
інтровертність
етичність
логічність
сенсорність
інтуїтивність

 

Логічність

Людина, маючи таку ознаку, розглядає всі явища через причинно-наслідкові зв’язки - в усьому віднаходить причини, які призводять до тих чи інших наслідків, відчуває взаємозв’язки. Аналізуючи все, приходить до самостійних висновків. Ставить перед собою питання “Чому?” й шукає на них відповіді.

Абстрагуючись, показує події у їх взаємозв’язку. Прагне мати знання майже в усьому, тягнеться до знань. Відстежує розвиток мислення людини, чіткість формулювання думки, вміння робити висновки. Якщо хтось помиляється, пояснює істинний стан речей, не зважаючи на те, що це може не сподобатись. Вміє стверджувати, доводити, наполягати на своєму в предметності розмови, шукаючи істину. Відстоює свої погляди, точку зору, не змінюючи міркувань. Вміло логічно аргументує свою правоту, вважає, що в усьому права, віддана внутрішній справедливості. Розуміє закономірність поєднання речей й порівнює це з власним поняттям правильності.

Приходить до висновку не одразу а поступово, грунтовно обмірковує кожний крок своїх дій для вироблення остаточного рішення. На серйозні питання не може дати одразу відповідь, необхідно мати час на обдумування і визрівання, іноді навіть до трьох днів. Приступає до справи тоді, коли все зважить, коли точно визначить яке місце буде відведено тому чи іншому предмету або людині. Підводить все до повного завершального моменту. Не довіряє тим людям, які говорять, що будь-яку справу можна швидко розпочати. Не залишає справи незакінченими.

Пояснює будь-які збої у виробництві, аварії чи катастрофи через неполадки, недоробки, недоліки механізмів або агрегатів, а не через помилки людей, - як несподіваний збій якихось технічних частин.

Якщо має розходження з поглядами інших, скоріше скаже про це, ніж промовчить і дозволить їм думати, що вони праві. Не соромиться казати, якщо хтось або щось не подобається їй. Тому інколи, не бажаючи того, буває зухвалою. Для неї завжди важливо знати: правильно чи неправильно, розумно чи нерозумно, справедливо чи несправедливо, правдиво чи неправдиво, логічно чи нелогічно. Тому збити її з думки неможливо.

Часто залишається спокійною і стриманою в емоційно бурхливих ситуаціях, при внутрішніх переживаннях зберігаючи зовнішню холодність.

Не впевнена в почуттях інших, тому відчуває труднощі в налагодженні міжособових стосунків. Не розуміє чужих конфліктів, не розбирається у внутрішньому світі людини.

Працюючи, вміє складати загальну картину з маленьких часток, механізми з різних деталей, розгадує головоломки з хитрими секретами, розуміє й користується кресленнями, схемами, шукає зв’язок в послідовності конкретних речей.

Цінує компетентність і знання і прагне до них. Розглядає можливості шляхом об'єктивного аналізу.

Дізнаєтесь більше з книги “Соціоніка психологу”

 

KMindex 

головна ] послуги ] теорія ] практика ] статті ]знайомства ] робота ] відпочинок ]  [ навчання ]менеджемент ] відгуки ]

Усі питання надсилайте на vcs-vcs@ukr.net

Дизайн © 2001 ViVo Studio
© 2001-2004 Всеукраїнський Центр Соціоніки. Авторські права захищені