Соціоніка, знайомство, робота, відпочинок   

Виявляємо здатність до професії
Робимо підбір кадрів

 

Визначаємо соціонічні типи
Знайомимо дуалів

               Наші послуги
          головна угору контакти русский english

коханий чи дуал
послуги теорія практика статті знайомство робота відпочинок навчання менеджмент відгуки

довідка
можливості
історія
соціонічний тип
структура психіки
душа нації
стосунки
спілкування
дуальність
коханий чи дуал
сім'я і діти
користь соціоніки
соціон
організація
керівництво
визначення типу
характеристики
книги
магазин
бібліотека


Коханий чи дуал

Соціоніка показала суть дуальності і дуала. А кохання? Ми захоплюємося, втрачаємо здоровий глузд, стаємо володарями світу, зникають вороги, кожна небажана людина сприймається як друг, недовірі інших протиставляємо поблажливість, робимо кроки, які можуть цілком змінити наше життя, для нас немає перешкод – все можливо, все долається, і по-іншому просто не може бути, тому що ми кохаємо. Кохана людина – наш ідеал, образ, створений нашими відчуттями, і ми знаємо, що пробачимо їй будь-які неузгодження, примхи, і пробачаємо…

Ми приймаємо кохану людину, тому що вона нас влаштовує, тому що відповідає нашому образу та потребам. Непередбаченість появи в образі невідповідних якостей викликає біль і руйнує образ, призводить до непорозумінь. Образ – шаблон ідеального партнера, і коли обрана людина не відповідає йому, образ руйнується - кохання не відбулося.

Людина в іншій завжди шукає позитивні якості, і не отримавши їх, починає звертати увагу лише на негативні. І як людина не намагається повернути втрачені відчуття чи змінити себе і свого супутника - минуле не повертається, і виправити ситуацію неможливо. Існування разом продовжується по інерції на колишніх почуттях і згадуванні тих приємних моментів, що зв’язували їх у їхньому коханні.

Партнери стикнулися з дійсністю життя. Виникла необхідність розібратися, де вони загубили один одного. Причина в тому, що ми втрачаємо зв’зок з собою і не даємо можливості відчути радість в сумісному житті іншому, коли діємо в протиріч власному бажанню мати свого ідеального партнера. Що таке – ідеальний партнер? Це – дуал. І поняття кохання і дуальність мають споріднені значення, кохання без дуальності – не кохання.

Закохатися можна в будь-кого. Часто одного погляду на чиюсь зовнішність буває достатньо, щоб виникла закоханість, а з нею і статевий потяг. Адже існує не тільки психічна а й фізична доповненість, тому що людина половинчаста як у фізичному так і в психічному відношенні. У стані закоханості і партнер здається ідеальним і стосунки приємними. Але не даремно існує поговірка: “Від любові до ненависті – один крок”. При подальших більш тісних взаємодіях при спілкуванні виникають непорозуміння, напруженність, ніяковість, знервованість, здається, що нас не розуміють, не відчувають. Це тому, що інформація передається і сприймається неадекватно. Ми говоримо одне, а розуміють нас по-іншому. Наші коханий чи кохана в цьому не винні - просто вони очікують інших слів, а в наші слова вкладають власні, відмінні від наших поняття. На одні і ті ж самі стимули реакція може бути зовсім різною. Кожен з партнерів має належну, характерну для нього поведінку. І у подружньому житті, коли між партнерами необхідна кооперація і певні зобов’язання, виникають розчарування, які ведуть до взаємного відчуження і розуміння, що поруч, на жаль, не та людина. Певний час ще думають, що зможуть притертися, притерпітися.

У дуалів такої потреби немає.

Звичайно, дуальність - це не панацея, а лише перший крок до створення взаємодоповнюючих стосунків. А далі мають вплив безліч не менш значимих чинників - інтелектуальний, соціальний, культура, матеріальне становище тощо.

Соціоніка не ставить почуття в якісь рамки, за які не варто виходити, а визначає кохання як почуття, в якому присутні знання партнера і себе, культура спілкування для гармонізації стосунків, піклування, відповідальність, взаємоповага, взаєморозуміння, взаємодопомога, взаємопроникнення і багато-багато іншого “взаємо”. Власне, це знову-таки психічна доповненість двох людей. Саме вона дає їм можливість реалізуватися, здолати всі бар’єри на шляху до повної гармонії.

Вишуканий і багатий різноманітними відчуттями секс є тільки між дуалами. Енергетичний обмін при спілкуванні, який відчувається як душевна приємність, посилюється різнобарвністю почуттів при простому дотику – варто взяти за руку, або ненароком торкнутися, як приємна тепла хвиля чудової енергії охоплює, пронизує тіло й зігріває душу. Такими сексуальними відчуттями можна насолоджуватися повсякчас і будь-де.

А хіба можна описати безмежну гамму відчуттів при близькості? В цьому впевнитися можливо лише реально з дуалом, коли співають у гармонії не тільки тіла, а й душі. І кожного разу – нові відчуття, не схожі на попередні, - такий секс не вичерпує себе і не набридає, не втомлює, а насичує. Різноманітність і новизна раз у раз. Повноцінний енергетичний обмін оздоровлює і тіло і душу. Все ширше розкривається й глибше пізнається незвідане – бездонний світ безмежної насолоди. І невимовних відчуттів. А найголовніше, що відчуваєш вільність, немає скутості, побоювання, що не так щось зробиш, думки відображають відчуття, фантазіям немає меж. І енергійність переходить у почуття млосності, приємної розслабленості, солодкої знемоги, що знову переходить у енергетичний підйом. Приємність сексу не в техніці і не у фізичних даних, а в безмежних у своїй різноманітності відчуттях. Ті, хто хоч раз потрапляв у обійми дуала, іншого партнера не забажають. І якщо існує спражнє кохання, воно можливе лише з дуалом.

Дізнаєтесь більше з книги “Знайди гармонію в житті”

 

KMindex 

головна ] послуги ] теорія ] практика ] статті ]знайомства ] робота ] відпочинок ]  [ навчання ]менеджемент ] відгуки ]

Усі питання надсилайте на vcs-vcs@ukr.net

Дизайн © 2001 ViVo Studio
© 2001-2004 Всеукраїнський Центр Соціоніки. Авторські права захищені