Соціоніка, знайомство, робота, відпочинок   

Виявляємо здатність до професії
Робимо підбір кадрів

 

Визначаємо соціонічні типи
Знайомимо дуалів

               Наші послуги
          головна угору контакти русский english

книги
послуги теорія практика статті знайомство робота відпочинок навчання менеджмент відгуки

довідка
можливості
історія
соціонічний тип
структура психіки
душа нації
стосунки
спілкування
дуальність
коханий чи дуал
сім'я і діти
користь соціоніки
соціон
організація
керівництво
визначення типу
характеристики
книги
магазин
бібліотека

 

Книги – здобутки людського життя

Науково-впроваджувальне підприємство “Соціонічні Технології” готує до друку 3 книги серії “Соціоніка про людину”. Надаємо можливість розмістити Вашу рекламу. Перша книга "Знайди гармонію в житті" на сайті (вибачте, український варіант буде пізніше).

З питань придбання книг можна звертатися безпосередньо на НВП “Соціонічні Технології”. Приймаються колективні заявки.

В книгах розглядаються не лише теоретичні надбання соціоніки й нові винаходи і розробки, а й аналізується стан людини у суспільстві, її світогляд, проблеми і шляхи їх вирішення, стан самого суспільства і причини, що приводять до негараздів. Розглядається роль соціоніки у вирішенні багатьох проблем людини і суспільства, виведення людини на нові щабелі гідності і значимості.

Приводимо анотації до кожної із книжок.

Першу книгу "Знайди гармонію в житті" Анатолія Гречинського можна закачати і читати (укр. варіант "тут" вибачте, книга буде розміщена пізніше), (рос. варіант "тут").
Навіщо ця книга? Щоб легше і приємніше жити. Оздоровитись душею, стати самостійним і впевненим у собі. Для тих, хто прагне пізнати себе й інших, постійно знаходиться у пошуку самовдосконалення, прагне творчого розкриття особистості, хто не залишається байдужим і не є осторонь від усіх подій, хто не бажає загубити себе у бурхливому вирі життя. Нова наука соціоніка, як перший крок пізнання самого себе і передбачення стосунків з іншими, допоможе Вам у житті. Її справедливо можна вважати основою психічно здорового життя кожної людини незалежно від соціального становища, національності, рівня розвитку, освіти, виховання.
Заглибившись у книги серії “Соціоніка про людину” Ви захопитесь законами соціоніки для практичного використання їх як у повсякденному житті кожного так і для спеціалістів, що мають справу з людьми.
У першій книзі емоційно й доступно пояснюється необхідність знати власний соціонічний тип, щоб пізнати себе, виявити сильні і слабкі сторони психіки, правильно обрати професію, не помилитися у виборі друзів, партнерів, супутника життя. Краще пізнавши себе можна уникнути багатьох помилок.
Провідною думкою є дуальна природа людини, прагнення її душі дуальності для повної реалізації особистості і захисту слабких сторін. Розкрита закономірність міжособових стосунків, причини самотності, конфліктів, стресів, подолання проблем сім’ї, батьків і дітей. Показано мистецтво спілкування, шлях від суспільних стереотипів до свободи жити, мислити, творити. Звичайно, соціоніка – це наука для життя, а не саме життя. І в житті вже не обійтися без соціоніки. Ви в цьому теж переконаєтесь, не тільки прочитавши книги, а відчувши дію її законів на собі.
Соціоніка відкриває шлях до гармонії із собою і світом.
Друга книга: “Соціоніка психологу”
Описані проблеми психології, аналізується кожна психічна якість з точки зору психології та соціоніки. Соціоніка додає нові необхідні знання психології, заповнює її прогалини, показує і роз’яснює певні неузгодження, дає можливість підійти до вивчення психіки людини цілісно, знаючи її базисну основу – структуру. Грунтовно описана 8-ми функціональна модель психіки людини, її функціонування, процес інформаційного й енергетичного обміну, всі психічні ознаки – дихотомії, теоретично доводиться суть дуалізації, пояснюється закон сумісності. Дані нові відкриття, які доповнюють знання про темперамент й інші психічні якості.
Знання структури психіки нададуть в роботі результативності і практичної користі кожному психологу, можливість робити правильні висновки щодо проявів і функціонування різних психічних якостей. Тільки в такому разі на рівних засадах і спільними зусиллями можна надати дієву допомогу кожній окремій людині. Соціоніка – не тільки теорія, вона підтверджена знаннями і реальними практичними результатами. Дослідження в соціоніці розкривають закономірність психічних процесів, передбачають сталі реакції, і тому дають змогу прогнозувати поведінку в різних ситуаціях. Глибше зрозуміти її зміст можна, знаючи свій соціонічний тип.
Ця книга буде в особливій нагоді психологу-практику.

Третя книга: “Соціоніка суспільству і наукам”

З цієї книги ви дізнаєтесь про користь і можливості соціоніки не тільки для життя кожної окремої людини і збереження її здоров’я, а й для соціальної, виробничої і освітньої галузі. Проаналізовано її вплив на політику та розвиток суспільства й освітлення “темних плям” у філософії, соціології, педагогіці, психології, проведено порівняльний аналіз соціоніки й астрології, езотерики та релігії. У книзі розкриті закони соціону, описана соціонна організація, як сформувати ефективні і комфортні колективи, де кожен працюватиме з повною творчою віддачею й отримуватиме задоволення від роботи.

Нова наука створює нову свідомість – свідомість здорового глузду і здорового способу життя, хто застосовує її надбання, отримує в усьому нову якість. Спроби передбачити майбутнє, практичне застосування соціоніки у житті людини і суспільства, побудова гармонійної людської спільноти на основі використання природних законів міжособових взаємодій – це і багато іншого корисного знайдете тут.

 

KMindex 

головна ] послуги ] теорія ] практика ] статті ]знайомства ] робота ] відпочинок ]  [ навчання ]менеджемент ] відгуки ]

Усі питання надсилайте на vcs-vcs@ukr.net

Дизайн © 2001 ViVo Studio
© 2001-2004 Всеукраїнський Центр Соціоніки. Авторські права захищені