Соціоніка, знайомство, робота, відпочинок   

Виявляємо здатність до професії
Робимо підбір кадрів

 

Визначаємо соціонічні типи
Знайомимо дуалів

               Наші послуги
          головна угору контакти русский english

інтуїтивність
послуги теорія практика статті знайомство робота відпочинок навчання менеджмент відгуки

раціональність
ірраціональність
екстравертність
інтровертність
етичність
логічність
сенсорність
інтуїтивність

 

Інтуїтивність

Людина з такою ознакою має звичку думати одразу про кілька речей, яких тепер може ще й не бути, які будуть згодом, пізніше. Спрямовує свої думки в майбутнє, планує і передбачає перспективи розвитку подій, бо заглиблюється саме в суть явищ. Вважає, що майбутнє скоріше інтригує, ніж тривожить, більше в захопленні тим, що буде, а не тим, що є. Надає вільності творчим вигадкам, уяві. Неусвідомлене відчуття дає можливості відшукувати нові ідеї, які наштовхують на правильні дії. Може абсолютно несподівано зробити винахід, якого ще не існувало. Знаходить відповіді на питання способом здогадування, при цьому не володіючи грунтовними, достатніми фактичними даними. Гостро реагує та розрізняє відтінки запахів, тобто має розвинуті нюхові відчуття. А також слухові, реагує та розрізняє звукові ефекти, гучність. Спостерігає за подіями, які розвиваються у часі, бачить їх внутрішні причини.

Така людина часто відволікається, задумується, тому складається таке враження, що відірвана від дійсності, не присутня в данний момент, не уважна й нібито “витає” в захмарних висотах. Вона просто бачить те, що від інших приховано, має відсторонений погляд, й рідко дивиться людині прямо у вічі, їй важко зосереджено утримувати довгий час свій погляд на конкретному предметі. Якщо ж сконцентрується, проникає в суть речей – чи то події, чи у внутрішній світ і можливості людини, чи наукової думки, теорії, гіпотези. Взагалі, більше акцентує увагу не на зовнішньому вигляді, а схоплює суть, потенційні можливості, внутрішні якості. Розвинуте абстрактне мислення, уява.

Відзначається допитливістю. Цікавиться, як що влаштовано і як працює. Постійно імпровізує, винаходить нові прийоми, не повторюється. Намагається знайти взаємозв’язок між речами.

Розуміє й придумує каламбури. Дає загальні відповіді на питання не надаючи конкретності й детальності. Прагне уникати дрібних деталей. Звертає увагу на масштабні картини: вплив ситуації на людей і на справи. Вміє вирішувати питання, показує доступні варіанти для досягнення результатів в майбутньому. В своєму кращому прояві всі інтуїтивні – творці нового, ставлять перед собою цілі і здатні побачити перспективу в ситуаціях, які іншим можуть здатися безнадійними.

Дізнаєтесь більше з книги “Соціоніка психологу”

 

KMindex 

головна ] послуги ] теорія ] практика ] статті ]знайомства ] робота ] відпочинок ]  [ навчання ]менеджемент ] відгуки ]

Усі питання надсилайте на vcs-vcs@ukr.net

Дизайн © 2001 ViVo Studio
© 2001-2004 Всеукраїнський Центр Соціоніки. Авторські права захищені