Соціоніка, знайомство, робота, відпочинок   

Виявляємо здатність до професії
Робимо підбір кадрів

 

Визначаємо соціонічні типи
Знайомимо дуалів

               Наші послуги
          головна угору контакти русский english

ЛСЕ
послуги теорія практика статті знайомство робота відпочинок навчання менеджмент відгуки

ІЛЕ
СЕІ
ЛІІ
ЕСЕ
ЕІЕ
ЛСІ
ІЕІ
СЛЕ
ЛІЕ
ЕСІ
ІЛІ
СЕЕ
ІЕЕ
СЛІ
ЕІІ
ЛСЕ

 
<головна>менеджмент>стосунки>Д>А>Т>Дз>нП>М>Пар>Спр>К>Діл>Се>Пер>Пр>Рев>Під>Прт>
<головна>характеристики>іле>сеі>ліі>есе>еіе>лсі>іеі>сле>ліе>есі>ілі>сее>іее>слі>еіі>лсе>

Логіко – сенсорний екстраверт (ЛСЕ) – ESTJ

Достоїнства:
- стабільність і системність;
- якісна організація роботи;
- акуратність, зібраність і ощадливість;
- практичний підхід.
 
Не можна вимагати:
- витримки і холоднокровності в екстремальних ситуаціях;
- гнучкості поводження відповідно до  змін ситуації;
- поступок з утриманням своїх позицій.
 
Прояви характеру в професійній діяльності
Відчуває недоліки, суперечності і недієздатність будь-якої системи і вдосконалює її. Вміє доступно пояснити і створити систему організації праці.

Невтомний у роботі. Але щоб реалізувати себе найкращим чином, потребує пояснень щодо мети і суті роботи, які покажуть загальну цілісну картину. Працюючи з конкретними речами, якісно організовує роботу, створює сприятливі умови для її виконання, мобілізує, підтримує дисципліну, порядок. Вимогливий. Контролює хід роботи, надаючи при цьому кожному самостійності. Дозволяє проявляти ініціативу і позбавляє людину зайвої підконтрольності. Приваблює та робота, яка принесе прибуток, шукає найвигідніші варіанти, щоб здійснити її у найкоротший термін.

Акуратний та зібраний працівник. Ощадливо використовує ресурси, не ризикує. Розуміє кориснісь і значимість тієї чи іншої справи і витрачених сил та енергії. Впроваджує розроблену, доведену до досконалості продукцію в масове виробництво. Намагається ліквідувати хаос і створює в суспільстві можливості для функціонування стабільного, регульованого ринку. Виявляє професіоналізм і компетентність. Працює старано, намагається виконати роботу досконально, шліфуючи кожну дрібницю, приваблює не тільки результат, а й сам процес. Виконуючи відповідальну роботу, розраховує на своєчасний початок і  наполегливість. Притримується розпорядку на роботі і вдома, намагається знайти кожній речі своє місце. Все, за що береться ЛСЕ, вдається, і швидко досягає гарних результатів. Збоку видається самовпевненим і самодостатнім. Любить відверте схвалення своєї роботи, ображається, якщо старання не оцінюються.

Упертий - мовчки, незаперечуючи, конче стоїть на своєму, може зробити наперекір навіть заздалегідь оговоренному рішенню, порушити скоординовані дії, інколи всупереч здоровому глузду. Завжди вміло доводить свою правоту, навіть якщо помиляється. Ініціативний, рішучий, відкритий і безхитрісний, сміливо відстоює і захищає свої інтереси та конструктивні ідеї. Керівництва не боїться, іноді навіть може бути агресивним. Схильний до прямого і відкритого висловлювання власних поглядів, що може призвести часом до суперечок. Краще виконує роботу там, де необхідна повна самостійність у прийнятті рішень. Витривалий, наполегливий, працездатний, якщо є матеріальна зацікавленість. Чітко відчуває і дотримується субординації, знає як до кого треба звернутися.

Вибагливий - важко будь у чому вгодити, претензіозний. Якщо чітко не визначить для себе ціль, розпиляється, бажаючи все встигнути зробити одразу, не встигає, нервується, звинувачує інших.

Реаліст. Має стійкий світогляд і вірний своїм поглядам. Жорсткий для себе, але не для інших. Не завжди прислухається до думки підлеглих, або тих, хто не має достатньої кваліфікації. Терплячий - вміє мовчати, стійко переносити фізичні й моральні страждання, прикрості. Навіть коли ситуація вимагає боротися з чимось неприємним, небажаним, буде продовжувати терпіти й при цьому відчувати велику неприязнь до когось або до чогось, але до тих пір, поки не «зірветься». Тоді кардинально вирішує ситуацію раз і назавжди.

Спостережливий і пильний. Постійно потребує активності. Подобаються люди з приємним зовнішнішнім виглядом, охайні, фізично підтягнуті, здорові тілом і духом. Приділяє увагу престижному зовнішньому вигляду, а також фізичним даним. Не терпить в інших розхлябаності у роботі. Має практичний підхід до життя як у матеріальній так і в духовній сферах.

Якщо знаходиться при владі, надає стабільності, впевненості, порядку в роботі. Прагне до благодійної справи, опікунства, заступництва. Влада ЛСЕ не є насильницькою, являє собою довіру, захоплення, любов.

<головна>менеджмент>стосунки>Д>А>Т>Дз>нП>М>Пар>Спр>К>Діл>Се>Пер>Пр>Рев>Під>Прт>
<головна>характеристики>іле>сеі>ліі>есе>еіе>лсі>іеі>сле>ліе>есі>ілі>сее>іее>слі>еіі>лсе>
 

 

KMindex 

головна ] послуги ] теорія ] практика ] статті ]знайомства ] робота ] відпочинок ]  [ навчання ]менеджемент ] відгуки ]

Усі питання надсилайте на vcs-vcs@ukr.net

Дизайн © 2001 ViVo Studio
© 2001-2004 Всеукраїнський Центр Соціоніки. Авторські права захищені