Соціоніка, знайомство, робота, відпочинок   

Виявляємо здатність до професії
Робимо підбір кадрів

 

Визначаємо соціонічні типи
Знайомимо дуалів

               Наші послуги
          головна угору контакти русский english

ІЕЕ
послуги теорія практика статті знайомство робота відпочинок навчання менеджмент відгуки

ІЛЕ
СЕІ
ЛІІ
ЕСЕ
ЕІЕ
ЛСІ
ІЕІ
СЛЕ
ЛІЕ
ЕСІ
ІЛІ
СЕЕ
ІЕЕ
СЛІ
ЕІІ
ЛСЕ

 
<головна>менеджмент>стосунки>Д>А>Т>Дз>нП>М>Пар>Спр>К>Діл>Се>Пер>Пр>Рев>Під>Прт>
<головна>характеристики>іле>сеі>ліі>есе>еіе>лсі>іеі>сле>ліе>есі>ілі>сее>іее>слі>еіі>лсе>

Інтуїтивно – етичний екстраверт (ІЕЕ) – ENFP

Достоїнства:
- контакт із людьми;
- дипломатичне налагодження взаємин;
- вміння розбиратися в людях;
- знаходження нових можливостей;
- швидке вирішення проблем;
- надійність;
- впевненість у початій справі;
- рішучість;
- наполегливість;
- послідовність;
- результативність.
 
Не можна вимагати:
- копіткої роботи;
- ведення документації;
- стриманої поведінки в конфліктах.
 
Прояви характеру в професійній діяльності
Оптиміст, для якого не існують труднощі та проблеми. Безпосередній, щирий, не зважає на невдачі, ніколи не скаржиться. Проникає в суть явищ в природі людини та суспільства, розкриває їх закономірності. Практично застосувує перевірені ідеї. Найбільше задоволення надає сфера, де відчуває свою необхідність людям.

Працює на прогрес, не рахуючись із затраченими силами і часом. Знаходить альтернативи. Показує перспективи, закономірність, цілісність. Вдосконалює будь-яку галузь знань, прагне докопатися до суті проблем (особливо гуманітарних) на основі узагальнення. Не потребує уточнень і роз’яснень. Не буде робити того, в чому не має знань і вміння. Може багато працювати насамоті, якщо вимагає необхідність. Запам’ятовує будь-які знаки, номери телефонів, не помиляється в іменах.

Лідер, ведучий. На посаді керівника може повністю себе реалізувати, якщо ніхто не заважатиме. Справляється з основним завданням керівника - робити справу руками своїх підлеглих, при цьому сприяє, щоб підлеглі відчували себе на своєму місці і знали, що від їх зусиль залежить успіх. Творчо підходить до будь-якої справи, противник авральних методів – розподіляє роботу за можливостями людей, прагне до стабільності. Головний результат – люди.

Категоричний - реагує коротко, однозначно, швидко оцінюючи ситуацію, успішно вирішує будь-які завдання, пов’язані з людиною. Рішучий, наполегливий у своїх переконаннях, у досягненні мети. Щоб переконати інших і впровадити нове, набуває якомога більше знань, створює умови, і збити з наміченого курсу, позбавити рівноваги майже неможливо. Активний, запальний завдяки життєвїй енергії та жвавості. Своїм пожвавленням й прикладом захоплює інших.

Людина честі. Сердечна, відкрита, енергійна людина, не вагаючись висловлює свою думку: говорить те, що думає, а не те, що хочуть почути інші. Слова не розходяться з ділом. Не обмежує себе ніякими умовностями, вірить у безперечний успіх. Розсудливий. При прийнятті рішень покладається на свою інтуїцію. Вносить піднесення і натхнення в будь-яку діяльність, одержимий, позитивно заряджає оточуючих.

Підбирає для справи найперспективніших людей. Пронизує людину наскрізь своїм поглядом, відшуковуючи її глибинний потенціал, розуміє внутрішній стан, бачить приховані здібності, таланти і перспективи їх розвитку. Поважає й цінує незвичайних, талановитих людей. Для успішної роботи вкрай важливо сприятливе оточення і змістовні взаємини. Спілкуючись, вселяє довіру і таким чином допомагає повірити в свої сили. Створює дружню атмосферу й підтримує приємні стосунки. Не марнославний, вміє вибачати того, кого вважає важливим та потрібним для роботи, в якій зацікавлений сам. Не втрачає своєї гідності й не принижує гідності іншого.

Відданий справі. Прагне до максимально високого рівня професіоналізму. Комунікабельний, емоційний, дипломатичний. Без напружень зав’язує нові знайомства, особливо з цікавими людьми. Вміло тримає дистанцію з ними. Відстоює морально-етичні якості і права людини. Знаходиться там, де відчуває себе потрібним. Допомагає людям навіть без прохань. Не йде до досягнення результату вольовим тиском і не дозволяє це іншим. Врегульовує ситуацію дипломатичним шляхом, а якщо тиск продовжується, не менш енергійно чинить опір.

Знає, що легко нічого не дається, наполегливий, цілеспрямований, впевнено йде до успіху і допомагає в цьому іншим. Не зважає на авторитети, ранги, титули, посади, бо цінує потенціал самої людини.

<головна>менеджмент>стосунки>Д>А>Т>Дз>нП>М>Пар>Спр>К>Діл>Се>Пер>Пр>Рев>Під>Прт>
<головна>характеристики>іле>сеі>ліі>есе>еіе>лсі>іеі>сле>ліе>есі>ілі>сее>іее>слі>еіі>лсе>

 

KMindex 

головна ] послуги ] теорія ] практика ] статті ]знайомства ] робота ] відпочинок ]  [ навчання ]менеджемент ] відгуки ]

Усі питання надсилайте на vcs-vcs@ukr.net

Дизайн © 2001 ViVo Studio
© 2001-2004 Всеукраїнський Центр Соціоніки. Авторські права захищені