Соціоніка, знайомство, робота, відпочинок   

Виявляємо здатність до професії
Робимо підбір кадрів

 

Визначаємо соціонічні типи
Знайомимо дуалів

               Наші послуги
          головна угору контакти русский english

ЕІЕ
послуги теорія практика статті знайомство робота відпочинок навчання менеджмент відгуки

ІЛЕ
СЕІ
ЛІІ
ЕСЕ
ЕІЕ
ЛСІ
ІЕІ
СЛЕ
ЛІЕ
ЕСІ
ІЛІ
СЕЕ
ІЕЕ
СЛІ
ЕІІ
ЛСЕ

 
<головна>менеджмент>стосунки>Д>А>Т>Дз>нП>М>Пар>Спр>К>Діл>Се>Пер>Пр>Рев>Під>Прт>
<головна>характеристики>іле>сеі>ліі>есе>еіе>лсі>іеі>сле>ліе>есі>ілі>сее>іее>слі>еіі>лсе>

Етико - інтуїтивний екстраверт ЕІЕ  (ENFJ)

Достоїнства:
- контакт із людьми;
- емоційний вплив на інших;
- уміння уникати небезпеки;
- моральна підтримка.
 
Не можна вимагати:
- конкретної швидкої віддачі в справах;
- уміння вірогідно аналізувати ситуацію;
- тверезого беземоційного погляду на речі.
 
Прояви характеру в професійній діяльності
Відданий справі. Виступає автором нових починань. Легко і без напруження зав’язує нові знайомства, надає перевагу авторитетним людям. Прагне добрих, мирних стосунків. Захищаючи моральні норми та інтереси людини, вміло й красномовно дає відсіч порушникам. Реально оцінює обставини і себе, впевнений у своїй потрібності. Не вміє відмовляти у проханні. Завжди перший там, де потрібно допомогти.. Постійно намагається опікувати людину, і таке піклування сторонніми сприймається як нав’язливість. Бо при збереженні етичних норм має форму повчання, нагляду, надання інструкцій, як застереження інших від усіляких непередбачених негараздів.

Рекламує людей, предмети, ідеї, читає лекції. Винахідливий, висуває несподівані гіпотези, розробляє і ставить сміливі досліди, спонукає людей до роботи. Ініціатор різного роду зустрічей та конференцій.

Коли знайомиться із ситуацією, в першу чергу враховує можливі взаємини, які можуть впливати на хід справи. Оцінює речі, людей - наскільки вони потрібні. З розумінням ставиться до духовного світу людини. Створює приємну атмосферу при спілкуванні. Вміє переконувати, впливати, лікує словом, впевнює й застерігає людину від непередбачених ситуацій. Вміє надавати задоволення оточуючим. Бачить в людині позитивні й негативні якості, глибину емоційного стану.

 Безкомпромісний у досягненні своєї мети,  завжди змобілізований, пильний. Вміє підняти бойовий дух, вселити впевненість і сміливість. Пристрасний у боротьбі та пошуку, проштовхуючи нові ідеї. Не терпить застою, зволікань. Активний, працездатний. Чим напруженіші обставини, тим активніший і рішучіший. Наполегливий, цілеспрямований. ЕІЕ нелегко позбавити рівноваги. Велика значна справа дає наснаги у застосуванні своїх сил та знань. Але при цьому надає значення матеріальній винагороді. Якщо отримуватиме менше бажаного, змінює місце роботи.

Оптимістичний. Бажає мати якомога більшу кількість позитивних емоцій, вміє радіти малому й задовольнятися ним. Запальний, динамічний, експансивний. Має розвинену увагу, пам’ять. Цікавиться незвичайними подіями, неординарними людьми. Має розвинену фантазію та багату уяву. Передбачає розвиток подій у часі.

Перш ніж розпочати щось робити вагається, внутрішня невизначенність приводить до протиріч типу «бути чи не бути». Прагне оволодіти якомога більшим обсягом інформації, щоб зробити важливий крок при вирішенні вкрай необхідних завдань. Вважає, що для того щоб уникнути можливих помилок, треба скрупульозно підготуватися до непередбачених моментів в кожній ситуації, створити умови безпеки для себе та інших. Розвинені відчуття тривоги й небезпеки приводять до стану змобілізованості, навіть не терпить, якщо хтось стоїть за спиною.

Відверта, відкрита людина, завжди подумає, що можна сказати, а про що не варто, бо враховує емоційний стан людини. Бачить суть людини, її якості, передбачає поведінку. Впевнений, що будь-яка робота - це сфера для прикладання зусиль всього колективу: піклується про настрій людей, підбадьорює їх, щоб найкращим чином виконувалося завдання. Розставляє всіх по місцях.

 Своїх емоцій не соромиться і не приховує. Глибина, різноманітність і напруженість переживань - це те, що ЕІЕ найбільше цінує в собі та інших. Здатен легко захопитися новою перспективною справою і заохотити до неї будь-кого. Непосидючий. Де б не працював - залишається натурою артистичною.

Цінує свої знання і вимагає до себе поваги, а також  об’єктивно і гідно оцінює інших. Слова не розходяться з ділом. Посиленого потягу до грошей не має, але про їх існування може довго говорити чи думати. ЕІЕ відчуває, де вони є в достатній кількості, і яка  робота без особливих зусиль повинна принести грошовий прибуток.

<головна>менеджмент>стосунки>Д>А>Т>Дз>нП>М>Пар>Спр>К>Діл>Се>Пер>Пр>Рев>Під>Прт>
<головна>характеристики>іле>сеі>ліі>есе>еіе>лсі>іеі>сле>ліе>есі>ілі>сее>іее>слі>еіі>лсе>

 

 

KMindex 

головна ] послуги ] теорія ] практика ] статті ]знайомства ] робота ] відпочинок ]  [ навчання ]менеджемент ] відгуки ]

Усі питання надсилайте на vcs-vcs@ukr.net

Дизайн © 2001 ViVo Studio
© 2001-2004 Всеукраїнський Центр Соціоніки. Авторські права захищені