Соціоніка, знайомство, робота, відпочинок   

Виявляємо здатність до професії
Робимо підбір кадрів

 

Визначаємо соціонічні типи
Знайомимо дуалів

               Наші послуги
          головна угору контакти русский english

ЕСЕ
послуги теорія практика статті знайомство робота відпочинок навчання менеджмент відгуки

ІЛЕ
СЕІ
ЛІІ
ЕСЕ
ЕІЕ
ЛСІ
ІЕІ
СЛЕ
ЛІЕ
ЕСІ
ІЛІ
СЕЕ
ІЕЕ
СЛІ
ЕІІ
ЛСЕ

 
<головна>менеджмент>стосунки>Д>А>Т>Дз>нП>М>Пар>Спр>К>Діл>Се>Пер>Пр>Рев>Під>Прт>
<головна>характеристики>іле>сеі>ліі>есе>еіе>лсі>іеі>сле>ліе>есі>ілі>сее>іее>слі>еіі>лсе>

Етико-сенсорний екстраверт (ЕСЕ) – ESFJ

Достоїнства:
- уважність, дбайливість, доброзичливість;
- успішність у практичних справах;
- організація культурних заходів;
- товариськість.
 
Не можна вимагати:
- безоплатного альтруїзму;
- гнучкості і швидкої адаптації;
- беземоційного ставлення до справи і людей;
- пунктуальності.
 
Прояви характеру в професійній діяльності 
Комунікабельний - вміє легко спілкуватися та зав’язувати будь-які контакти з людьми, а також встановлювати між ними зв'язки. Найкраще використовує свої здібності там, де є складна система відносин між людьми. Розуміє й цінує людину, відчуває її настрій і стан. Невимушено дотримується норм спілкування, успішно встановлює глибокі взаємовідносини.

Експансивний, рідко стримує свої емоції. Чуттєва, запальна натура, помічає тонкощі людської душі. Збудженість, бурхлива схвильованість, прояви почуттів, переживань для ЕСЕ -нормальний стан. Вміє зав’язувати нові знайомства з людьми, вселяючи оптимізм, об’єднує їх у групи, знаходить засоби впливу. Завойовує прихильників дипломатичними методами й розширює масштаби діяльності.

Товариський. Своєю жвавістю й прикладом захоплює інших, спонукає до роботи. Підтримує, схвалює, а не критикує, вміє зрозуміти, втішити, захопитися, радіти успіхам інших, тягнеться до людей, дає їм можливість успішно себе реалізувати. Не примушує людей робити щось проти власної волі, не нав’язує свої норми поведінки. Люб’язний, заохочує оточуючих і допомагає їм рухатись до мети. Щедрий на зовнішні знаки уваги. Не відмовляє в проханні. Вважає, що краще підбадьорити й надихнути працівників, переконати їх в необхідності виконання завдання, а не контролювати кожен крок. Не приймає ніяких заборон і обмежень, уникає нудьги, дріб’язкового керівництва і паперової тяганини.

Енергійний, невтомний, постійно думає, чого ще не зробив. Цікавиться всім, уважно вислуховує, коли б хто і про що не говорив, використовує будь-яку можливість, щоб серед співрозмовників відібрати нову інформацію. Хоч і піддається на стихійні розмови та пропозиції, але одразу вмовити і втягнути у вир незнайомої, а тому авантюрної для ЕСЕ справи майже неможливо, скільки не пояснюй про її необхідність, бо вважає себе в усьому свідучою людиною, впевненою й практичною. Притримується свого бачення, відшукуючи потрібних людей і користується ними. Відстежує в людині її практичність, корисність, може їх оцінити, наприклад, чи підходять вони для справи. Дає можливість проявити себе іншим, тримаючи при цьому деякий час дистанцію.

Лідер, отримує задоволення від керівництва. Пам’ятає дні народження підлеглих і намагається прикрасити роботу приємними дрібничками: любить дарувати подарунки, робити людям приємне. Активний, розсудливий, в критичних ситуаціях мобілізується. Бажає діяти негайно або мати будь-що зараз. Водночас намагається скрізь встигнути. Збирає необхідні факти для практичного їх використання.

Консервативний, має деякий конформізм, не здатен підійти по-новому до того чи іншого явища, відмовитися від звичних уявлень, загальноприйнятих положень. Надає першочергове значення чіткій організації праці, розкладу і внутрішньому розпорядку. Якщо не бачить конкретної мети, цілісності, стає нав’язливим, намагаючись знайти це в інших. Занадто розпиляється, тому потребує, щоб цілі визначили зі сторони.

Рекламує, популяризує речі, предмети і людей. Рішення приймає з урахуванням людського чинника. Захоплюючись новими враженнями, вміє домовлятися у будь-яких умовах. Сприймає нові ідеї і втілює їх у життя. Часто буває ініціатором та організатором відпочинку, святкових заходів і різного роду зустрічей та конференцій, при цьому створюючи гарний настрій.

Для ЕСЕ більше до душі не змагання і боротьба, а співпраця. У роботі створює комфортні умови й не терпить конфліктів. Вибачає людям їх слабкості. Але не зносить нахабства, брутальності, насильства, диктату. Силовому тиску протиставляє витримку, а при замаху на інтереси відповідає енергійною відсіччю. Впевнено досягає своєї мети, навіть, якщо потрібно ризикувати.

На посаді керівника спрямовує увагу на конкретні подробиці діяльності як всієї організації, так і на конкретних людей.

<головна>менеджмент>стосунки>Д>А>Т>Дз>нП>М>Пар>Спр>К>Діл>Се>Пер>Пр>Рев>Під>Прт>
<головна>характеристики>іле>сеі>ліі>есе>еіе>лсі>іеі>сле>ліе>есі>ілі>сее>іее>слі>еіі>лсе>
 

 

KMindex 

головна ] послуги ] теорія ] практика ] статті ]знайомства ] робота ] відпочинок ]  [ навчання ]менеджемент ] відгуки ]

Усі питання надсилайте на vcs-vcs@ukr.net

Дизайн © 2001 ViVo Studio
© 2001-2004 Всеукраїнський Центр Соціоніки. Авторські права захищені