Соціоніка, знайомство, робота, відпочинок   

Виявляємо здатність до професії
Робимо підбір кадрів

 

Визначаємо соціонічні типи
Знайомимо дуалів

               Наші послуги
          головна угору контакти русский english

екстравертність
послуги теорія практика статті знайомство робота відпочинок навчання менеджмент відгуки

раціональність
ірраціональність
екстравертність
інтровертність
етичність
логічність
сенсорність
інтуїтивність

 

Екстравертність

Людина за такою ознакою - товариська, уважна, спокійно спілкується. Вільно, легко почуває себе серед будь-якого оточення. Має велику кількість знайомих, і чим з більшою кількістю людей знайомиться, тим краще себе почуває. При знайомстві схильна першою починати розмову. Але не з усіма. В деякій мірі домінує в розмові, ведучи власну лінію, запалюючи інших. 

Не нав’язує себе, не приховує своїх думок, відверто й правдиво говорить про те, що думає, а не те, що хочуть почути інші. Допомагає цим людям розкритися й вільніше почуватися. Чекає від них невимушених, розкутих відносин. Не стільки розповідає про себе, скільки бажає дізнатися більше про інших. У спілкуванні часто розмірковує вслух, щоб вирішити якусь проблему, необхідно усно обговорити її з іншим. Для формування своєї думки необхідний діалог. У курсі останніх подій, особливо серед своїх знайомих.

Постійно у пошуку нового, рушій прогресу. Не обмежує себе й інших у творчих поривах, у започатковуванні нового. Показує оптимальний варіант у вирішенні завдань, позбавляє проблем. Енергійна людина. Мобільна у будь-якій ситуації. Найнуднішу роботу може зробити цікавою.

Реагує на події навколишнього світу, які стимулюють і надають поштовху до активності. Відчуває прилив енергії від присутності людей. Чим більше людей, тим простіше й вільніше себе почуває. Приділяє більше уваги самій людині, а не стосункам з нею. Не вагаючись надає допомогу, навіть залюбки проявляє власну ініціативу. Схильний підтримувати тих, хто потребує цього, піклується й відповідає за них. Особисті проблеми вирішує самостійно, не перекладаючи ні на кого. У всьому бере на себе відповідальність, тому вважає, що невирішених проблем не існує.

За своєю природою - лідер, ватажок. Ефективно діє в екстремальних умовах, виконує завдання й досягає поставленої мети. Постійно проявляє ініціативу, тому не може виконувати рутинну роботу й працювати на одному місці, вважає це каторгою, розширює поле своєї діяльності. Талановито залучає інших до роботи.

Зміни у житті надають наснаги, тому ніколи не впадає у відчай. Не вміє пристосовуватись, якщо партнер не задовольняє, залишає його, але не змінює. У випадку незгоди не буде ламати суть людини, не насаджатиме, не докучатиме їй, прийматиме такою якою вона є, незалежно від її поведінки.

Рішуча та смілива у відстоюванні та захисті своїх інтересів, ідей, схильна до прямого й відвертого висловлювання власних поглядів. Вміє виводити людей із безтурботного спокою, придумувати різні витівки і втягувати в них інших. Має своє призначення - мобілізувати партнера і, коли це завдання виконане, заспокоюється.

Дізнаєтесь більше з книги “Соціоніка психологу”

 

KMindex 

головна ] послуги ] теорія ] практика ] статті ]знайомства ] робота ] відпочинок ]  [ навчання ]менеджемент ] відгуки ]

Усі питання надсилайте на vcs-vcs@ukr.net

Дизайн © 2001 ViVo Studio
© 2001-2004 Всеукраїнський Центр Соціоніки. Авторські права захищені