Соціоніка, знайомство, робота, відпочинок   

Виявляємо здатність до професії
Робимо підбір кадрів

 

Визначаємо соціонічні типи
Знайомимо дуалів

               Наші послуги
          головна угору контакти русский english

досвід дуальності
послуги теорія практика статті знайомство робота відпочинок навчання менеджмент відгуки

історія педан
40 років соціоніці
Соціоніка - орієнтир
любов
секс-орієнтація
дуальний секс
почерк-соціотип
стан
правильний тип
соціоніки
світло соціоніки
невдалий шлюб
досвід дуальності
вибір партнера
сьогодні

 

Досвід дуальності

Згадаймо дитинство і друзів своїх. Чому з одними нам хотілося спілкуватися, а інші відштовхували? Навіть у класі – багато начебто хлопців і дівчат, а про романтичні стосунки мріяли з кимось невідомим досі. А коли зявлялося почуття кохання, чомусь обовязково щось не влаштовувало у стосунках. І людина подобалась, і симпатія до неї була, і почуття ніжні, але відчувався невидимий барєр нерозуміння… І здавалося, що кожен по суті самотній – з ким би не був, бо розкрити повністю душу не вдається, і зрозуміти та відчути душу іншого, як не намагаєшся, не виходить… А час летить, і пора сім’ю створювати. З ким? Хто потрапить. З тим, з ким легше спілкуваттися, з ким немає напруження і проблем порозуміння, хто пропонує одружитися, з ким є можливість жити окремо від батьків – приводів може бути безліч, і у кожного вони свої…

І недаремне найбільше тотожніх сімей, бо з людиною, подібною за душевним складом, простіше. Так і в мене – від бурхливих активаційних стосунків першого кохання знайшла тиху гавань у тотожності. Та з часом та гавань нестерпною стала. Розлучилися. Невгамовна тривога і душевний неспокій спонукали шукати близьку людину. Радість нового спілкування, відкриття нової особистості, а згодом розчарування… Думалося, щось негаразд зі мною, стала вважати себе білою вороною, а до чоловіків зявилося навіть насторожене, а то й вороже ставлення. Адже стільки образ довелося терпіти, стільки неузгоджень і страждань… З подругами легше було. Вони і зрозуміти глибше могли, і поспівчувати, і порадити і розрадити. І думалося, що чоловіки і жінки – це два різних світи, яким так важко не те що поєднатися, а то й зійтися…

Шукала відповіді у життєвому досвіді на питання, які не давала спокою, і знайшла в соціоніці. Чому люди по суті подібні, але такі різні? Чому між обома розумними та інтелігентними людьми складаються нестерпні стосунки, пронизані конфліктами і душевними травмами? Чому кожен прагне злагоди, але всі намагання виходять марними? Як знайти себе у житті, щоб не марнувати його? Де знайти свою половинку? Та чи є взагалі вона? І прочитала, що є. І почула про можливість знайти її. По радіо.

Прийшла до фахівців і замовила все, що можна було: повну характеристику свого типу і типу дуала, характеристику і профорієнтацію для доньки, залишила анкетні дані для пошуку дуала. Перша зустріч приємно вразила: невимушене цікаве спілкування, сміх, почуття радості і піднесеності… Дивно, але це дивовижне почуття радості і піднесеності виникало завжди, коли наближалася до офісу Центру Соціоніки. Звідки бралося те щастя? Ніби крила виростали. І не йшла вже, а бігла.

Йшли роки. Коли виникали якісь проблеми, телефонувала до Анатолія, і все злегка вирішувалося, ще й настрій хороший зявлявся. І тут пропозиція співпраці. Спробувати над текстами попрацювати. Згадується: зосереджена тиша, кожен читає своє. Якась невидима атмосфера гармонії і тепла на душі… Завязалася розмова на патріотичну тему і здивувалася: я ж думаю так само! Відчуваю розпашілі щоки, натхнення і небажання, щоб спілкування припинилося, але справи чекали: метушне наше життя, де треба кудись бігти, щось робити… Дивно, але при кожній зустрічі відчувалася рідність душ, ніби ми однакові. “Але ми різні!” – чула у відповідь. Наскількі різні, побачила згодом. Дивна різність – різні характери, але однакові думки, різні реакції, але однакова життєва позиція, різні бачення ситуацій, але одні й ті ж самі цінності.

А почуття! Який колорит! Де б не була у справах, знаходила можливість заїхати до Анатолія, щоб хоч на хвильку побачитися, погомоніти, а говорити було про що!

27 червня 2003

 

KMindex 

головна ] послуги ] теорія ] практика ] статті ]знайомства ] робота ] відпочинок ]  [ навчання ]менеджемент ] відгуки ]

Усі питання надсилайте на vcs-vcs@ukr.net

Дизайн © 2001 ViVo Studio
© 2001-2004 Всеукраїнський Центр Соціоніки. Авторські права захищені