Соціонічний журнал 'ШАНА' - (Головна сторінка)
Архів
ШАНА
№ 1 (7)
за 26-березня-2006
 
1 Жовтня 2020

Выбрать русский вариант сайта Вже вибрано український вариант сайту
       
Обкладинка   Головна   Знайомство   Зв'язок   Підписка   Архів

   
контакти
   
   
     
   
архів
   
   
     
 
   
Журнал "ШАНА" на підгрунті соціоніки
   
 
Слово шана має глибокий зміст і особливу енергетику. Якщо повага, гордість і преклоніння, любов і захоплення звести в єдине, навряд чи вийде те глибоке значення, укладене в чотирьох літерах: ШАНА.

Український народ шанує себе й інших, з дитинства прищеплюється шана до батьків, яких називають на "Ви". Українці шанують свою землю, історію, культуру, мудрість, знання й уміння, свої можливості, що розквітнуть на сприятливому ґрунті. Підготувати ґрунт для цього покликаний наш журнал. Тільки дотримання законів природи, створення гармонійних відносин завдяки гармонії сімейних пар при осмисленому пошуку саме психічно доповнюючих партнерів, дасть поштовх до розвитку воістину гуманного суспільства. Тільки соціонна організація у всіх сферах виробництва, де кожний буде на своєму місці, а тому зможе працювати із самовіддачею і любов'ю, оздоровить суспільство. Ефективна праця і психологічний комфорт у родинах визволять колосальну кількість прихованої душевної енергії і людство прийде до якісно нового, гідного людини життя.

За допомогою журналу "Шана" ми зробимо перші реальні кроки. Ця спроба - жива можливість знайти саме свою половинку - психічно доповнюючого партнера, а також справу до душі, розкривши свої вроджені здібності і характер завдяки визначенню соціонічного типу.
 
     
   
рубрики
   
"пошук істини"
"життя серед"
"соціоніка"
"сім'я і діти"
"стосунки"
"покликання"
"ймовірно"
"поговоримо"
"за завісою"
"рекомендації"
"твій стиль"
"нам пишуть"
   

 

 
   
У цьому номері
У наступному номері
   
 
Соціоніка пояснює розвиток НТР і фантастики
Буває, трапляється і лихо не без добра. Сум руйнує, сила духу - відновлює
Пояснює етносоціоніка
"Чужий" дядько в родині
"Складності" дуалізації
ЕІІ та стенографія, графологія, соціоніка
Фантастичне оповідання
Що таке кохання з погляду дуальності
Біографія і творчість
Як відчувати в собі і виявляти сильні і слабкі сторони
Взаємодопомога й інтим у людей 4-ї квадри
Чи відповідає внутрішній світ людини описам її соціонічного типу
 
     
   
книга
   
 
 
"Знайди гармонію в житті"
із серії "Соціоніка про людину". Українською і російською мовами.
E-mail:
Тел. +38(096)335-35-63.
     


 
   
Мета журналу
   
 
Розуміючи людину, знаючи, як нелегко буває їй у вирішенні своїх життєвих питань, можемо запропонувати вирішення їх не на словах, а на ділі, через журнал і наступне знайомство з нами. Уявіть собі, що ваші страждання, невдачі і прикрості, якоюсь мірою і проблеми майже зникнуть. І це реально можливо.

Головне завдання журналу познайомити тих, хто прагне поліпшити свій стан. Але не по частині грошей, хоча і це не виключено, тому що не прийдеться викидати їх на ліки. Можливо, прийдеться відвикати і від звички лікуватися з приводу і без. Справа в тім, що не завжди нашій душі буває затишно, і хотілося б її відродити, але не в звичному напрямку духовного до невидимого, а в плані відродження істинного духу людини. Адже якщо людина має силу духу, вона організована, здатна ефективно працювати і плідно діяти. Вона взмозі зрозуміти і вирішити будь-які проблеми, знає, чого хоче і здатна перебороти всі перешкоди на шляху до мети. Допоможуть тут глибокі, серйозні знання про людину. До того ж усе, що трапляється з нами в житті, буде висвітлюватися з погляду соціонічних закономірностей. Це і стосунки між людьми, і відповідність людини професії. Будемо аналізувати разом з Вами і розкривати незвідані речі і явища. Намагатимемось проникнути у світ людської психіки, пізнати душу, відносини людини зі світом та іншими людьми, і через журнал донести читачу ті життєві моменти, що могли не потрапити до поля його зору. Отже, журнал має науково-пізнавальний напрямок, при цьому кожен образ, явище, поведінка чи характер піддається обґрунтуванню. А також розкриває причини і наслідки багатьох явищ, веде до гармонізації в усіх аспектах нашого буття. Пишіть нам vcs-vcs@ukr.net і ми будемо розміщати в наступних номерах журналу відповіді на ваші питання, постараємося допомогти Вам вирішити ваші проблеми. Надсилайте свої статті, інтерв'ю. Право інтелектуальної власності зберігається за Вами. І тоді журнал стане не тільки соціонічним, але і загальним. Можливо, він зможе стати і друкованим органом, не схожим на інші, тому що буде живим, допомагаючи людям знайомитися і повноцінно спілкуватися.
 
     

   
Інвестору
   
 
Пропонований журнал має науково-пізнавальний напрямок (аналогів немає). У його основу покладені багаторічні дослідження вчених в області соціоніки. Використовуючи матеріали журналу, людина зможе визначити свій соціотип і знайти свого дуала, тобто того, хто доповнює відсутні якості першого і навпаки. Тандем дуалів дозволяє ще уникнути психосоматичних хвороб і виправляти негативні якості партнерів, що заважають гармонійно існувати в соціумі. Журнал виступить як інструмент, що дозволяє людині проаналізувати й обґрунтувати події і явища довкола неї. При цьому краще розуміти себе і оточуючих. Знати, що не люди винні в тім, що часом дратівливі й агресивні, а деструктивні стосунки, що впливають на їхню психіку. У випадках розпаду сім'ї не звинувачувати колишнього чоловіка чи дружину в тому, що трапилося, а усвідомити те, що вони не підходять за своїми властивостями. Це зніме багато особистих проблем і душевних травм. Ставши одним із засновників нового друкованого видання, Ви будете мати 20% від чистого прибутку. А якщо організуєте видання і реалізацію журналу, будете мати 50%. Обумовлюємо і ваші варіанти. Головна особливість журналу в тому, що він живий. Це буде не просто друкований орган, а засіб для повноцінного спілкування. Купивши журнал, Читач одержить можливість пройти тестування, заповнити відривну анкету і направити її в Соціонічну службу знайомств. Одержавши анкету і фотографію, експерти визначають соціонічний тип і пропонують абоненту вибір партнера серед його дуалів. Також можуть бути запропоновані й альтернативні варіанти. Особливо це важливо для самотніх людей зрілого віку. Коли підхід до вибору партнера стає більш зваженим. А можливості пошуку обмежені і часом, і дефіцитом оточення. Але і для юних пар це корисно. Іноді шлюби укладаються легковажно. Авторитетна думка журналу допоможе багатьом уникнути необдуманих вчинків, що ведуть згодом до розчарувань і нещасть. Особлива увага буде приділена науково обґрунтованим рекомендаціям із профорієнтації людей кожного соціотипа. Це допоможе знайти справу до душі і своє місце в житті. У перспективі на базі журналу створиться соціонічна База даних робітників і місць, де люди зможуть шукати роботу відповідно до своїх уроджених задатків. Отже, мета журналу - прогрес суспільства за допомогою сприяння створенню гармонічних родин і соціонної організації, тобто комфортних ефективних колективів, де кожний буде на своєму місці і природно стане майстром своєї справи, що оздоровить економіку і суспільство вцілому.
 
     
пошук істини | життя серед | соціоніка | сім'я і діти | стосунки | покликання |
ймовірно | поговоримо | за завісою | рекомендації | твій стиль | нам пишуть |
|
 
Всі права захищені © Всеукраїнський Центр Соціоніки НВП "Соціонічні Технології"
Веб-дизайн та програмування: , художник: Олександр Білозор, спонсор видання Костянтин Іващенко