ШАНА № 1 (7) за 26-березня-2006 (архів) | Рубрика-12 | ДОБРОГО ДНЯ, ШАНОВНА СВІТЛАНО
Архів
ШАНА
№ 1 (7)
за 26-березня-2006
 
1 Жовтня 2020

Выбрать русский вариант сайта Вже вибрано український вариант сайту
       
Обкладинка   Головна   Знайомство   Зв'язок   Підписка   Архів

   
контакти
   
   
     
   
архів
   
   
     

   
рубрики
   
"пошук істини"
"життя серед"
"соціоніка"
"сім'я і діти"
"стосунки"
"покликання"
"ймовірно"
"поговоримо"
"за завісою"
"рекомендації"
"твій стиль"
"нам пишуть"
   

 


   
книга
   
 
 
"Знайди гармонію в житті"
із серії "Соціоніка про людину". Українською і російською мовами.
E-mail:
Тел. +38(096)335-35-63.
     


 
   
Архів номерів - (рубрика № 12 - Березень) 2006
   
 
"ШАНА" № 1 (7)
за 26-березня-2006
Архів сайта: http://www.socionics.in.ua/shana/
-= Рубрика № 12 за Березень 2006 =-
НАМ ПИШУТЬ

Доброго дня, шановна Світлано!

Скажу відносно "Механіка", не акцентуючи уваги на інших листах, які деморалізують соціоніку.

Механік пише:

- Ну от як у фізиці є ідеальний газ... ідеальна рідина... Насправді газів і рідин з такими властивостями поки не знайшли в природі. Але вони ніби є - ці ідеальні газ і ідеальна рідина... Просто в них не враховується взаємодія часток, з яких вони складаються... Так і ти і твій тип - не одне і теж. Ти більше, ніж твій тип.

Відповідь.

Порівняння ідеального газу і соціонічного типу правильні, але не придатні. Якщо на основі розрахунку ідеального газу одержують математичні формули, застосовують їх, і вони працюють, виходить, і ідеальний газ існує, але в ідеальних умовах. Так і соционічний тип - це ідеальна людина.

Візьмемо, приміром, повітря, яким ми дихаємо, і без якого не можемо жити і трьох хвилин. У його складі багато елементів газу (своєрідні часточки, невидимі, але вони існують, і фізики про них знають і приладами визначають, де які).

До речі, чим швидше ми в просторі рухаємося, зіштовхуючи часточки між собою, тим швидше між ними відбувається обмін, перемішування, і вони нагріваються, виділяють тепло. У повітрі також є кисень - частка ідеальної чистоти. Правда, є і такі, котрі це природне повітря отруюють іншими сумішами, непридатними для життя людини. Так і з соціонікою, яка потрібна кожній людині як повітря, без якого не можна жити, іншим же хочеться попсувати інформацію про соціоніку, спотворити її закони, про які не знають так само, як і про газові частки. Соціоніка існує в суспільстві, як наука, що показує цілісність людини, суть і функціонування її психіки, розкриває закономірні стосунки людей, допомагає їм навчитися культурі спілкування, залежно від того, хто до яких представників соціотипів відноситься.

Соціонічний тип людини в природі - це ідеальна частка в інформаційно-енергетичному розумінні психіки людини. Людина живе в суспільстві, і, дійсно, є продуктом соціальним. Тому в собі несе різні суспільні норми, настанови, стереотипи, звички, манери..., і переходить у якість фенотипу - людини суспільної, людини системи. Те, що ми бачимо сьогодні. Тільки обновляючи і розвиваючи в собі якості соц і отипу, людина наближається до ідеальності, стає постійно все кращою, якісною, і це може продовжуватися все життя. Для цього необхідно знати і вдосконалювати характер свого соціотипу. Тоді якісні соціотипи людей у суспільстві будуть легко розрізняти, де саме їх дуали, які будуть допомагати їм ставати не тільки кращими, але й більш прогресивними, необхідними, корисними. І, звичайно, тоді суспільство буде піклуватися про кожну людину, і будь-яка система буде для людини, а не навпаки.

Так, людина - більше, ніж соціотип, а соціотип - це її основа, і якщо вона відхиляється від типу, - втрачає себе. Потрібно триматися типу як основи і нарощувати далі на нього все краще: почуття, бажання, прагнення, знання... - одним словом - розвиватися. Не знаєте і не керуєтеся своєю основою - типом - ні про який якісний розвиток не може бути і мови.

А в людей виникає враження, що соціотип і людина - не те саме через ті характеристики, що вони читають в Інтернеті, в літературі. Читаючи ті характеристики, і порівнюючи описаний тип із собою, звичайно, можна розчаруватися й у соціоніці, перетворивши її просто в гру. Читаючи свою характеристику нами (ВЦС) написану, людина має правильну власну думку про соціоніку.

З повагою, Анатолій Гречинський.

Інформація Всеукраїнського Центру Соціоніки

(Детальніше на сайті: http://www.socionics.in.ua/ukr/index.htm)

 
     
пошук істини | життя серед | соціоніка | сім'я і діти | стосунки | покликання |
ймовірно | поговоримо | за завісою | рекомендації | твій стиль | нам пишуть |
|
 
Всі права захищені © Всеукраїнський Центр Соціоніки НВП "Соціонічні Технології"
Веб-дизайн та програмування: , художник: Олександр Білозор, спонсор видання Костянтин Іващенко