ШАНА № 1 (7) за 26-березня-2006 (архів) | Рубрика-08 | КОХАНИЙ ЧИ ДУАЛ
Архів
ШАНА
№ 1 (7)
за 26-березня-2006
 
1 Жовтня 2020

Выбрать русский вариант сайта Вже вибрано український вариант сайту
       
Обкладинка   Головна   Знайомство   Зв'язок   Підписка   Архів

   
контакти
   
   
     
   
архів
   
   
     

   
рубрики
   
"пошук істини"
"життя серед"
"соціоніка"
"сім'я і діти"
"стосунки"
"покликання"
"ймовірно"
"поговоримо"
"за завісою"
"рекомендації"
"твій стиль"
"нам пишуть"
   

 


   
книга
   
 
 
"Знайди гармонію в житті"
із серії "Соціоніка про людину". Українською і російською мовами.
E-mail:
Тел. +38(096)335-35-63.
     


 
   
Архів номерів - (рубрика № 08 - Березень) 2006
   
 
"ШАНА" № 1 (7)
за 26-березня-2006
Архів сайта: http://www.socionics.in.ua/shana/
-= Рубрика № 08 за Березень 2006 =-
ПОГОВОРИМО

КОХАНИЙ ЧИ ДУАЛ

Людині бійся душу ошукать, як в цьому схибиш, то вже на віки.

Т.Г.Шевченко.

Виливаючи любов до однієї людини, а її не помітити, не відчути, не відреагувати на неї не можливо, автоматично посилюється любов і до інших, до життя . Ти гориш, ти весь світишся своєю душевною яскравістю, і це не може не відбитися на твоїх ділах, думках, на твоїх близьких. Це не тяжість, а радість, поповнююча кожну клітину своєї суті.

Анатолій Гречинський.

Соціоніка показала суть дуальності і дуала. А кохання? Ми захоплюємося, втрачаємо здоровий глузд, стаємо володарями світу, зникають вороги, кожна небажана людина сприймається як друг, недовірі інших протиставляємо поблажливість, робимо кроки, які можуть цілком змінити наше життя, для нас немає перешкод – все можливо, все долається, і по-іншому просто не може бути, тому що ми кохаємо. Кохана людина – наш ідеал, образ, створений нашими відчуттями, і ми знаємо, що пробачимо їй будь-які неузгодження, примхи, і пробачаємо…

Ми приймаємо кохану людину, тому що вона нас влаштовує, тому що відповідає нашому образу та потребам. Непередбаченість появи в образі невідповідних якостей викликає біль і руйнує образ, призводить до непорозумінь. Образ – шаблон ідеального партнера, і коли обрана людина не відповідає йому, образ руйнується - кохання не відбулося.

Людина в іншій завжди шукає позитивні якості, і не отримавши їх, починає звертати увагу лише на негативні. І як людина не намагається повернути втрачені відчуття чи змінити себе і свого супутника - минуле не повертається, і виправити ситуацію неможливо. Існування разом продовжується по інерції на колишніх почуттях і згадуванні тих приємних моментів, що зв’язували їх у їхньому коханні.

Партнери стикнулися з дійсністю життя. Виникла необхідність розібратися, де вони загубили один одного. Причина в тому, що ми втрачаємо зв’зок з собою і не даємо можливості відчути радість в сумісному житті іншому, коли діємо в протиріч власному бажанню мати свого ідеального партнера. Що таке – ідеальний партнер? Це – дуал. І поняття кохання і дуальність мають споріднені значення, кохання без дуальності – не кохання.

Закохатися можна в будь-кого. Часто одного погляду на чиюсь зовнішність буває достатньо, щоб виникла закоханість, а з нею і статевий потяг. Адже існує не тільки психічна а й фізична доповненість, тому що людина половинчаста як у фізичному так і в психічному відношенні. У стані закоханості і партнер здається ідеальним і стосунки приємними. Але не даремно існує поговірка: “Від любові до ненависті – один крок”. При подальших більш тісних взаємодіях при спілкуванні виникають непорозуміння, напруженність, ніяковість, знервованість, здається, що нас не розуміють, не відчувають. Це тому, що інформація передається і сприймається неадекватно. Ми говоримо одне, а розуміють нас по-іншому. Наші коханий чи кохана в цьому не винні - просто вони очікують інших слів, а в наші слова вкладають власні, відмінні від наших поняття. На одні і ті ж самі стимули реакція може бути зовсім різною. Кожен з партнерів має належну, характерну для нього поведінку. І у подружньому житті, коли між партнерами необхідна кооперація і певні зобов’язання, виникають розчарування, які ведуть до взаємного відчуження і розуміння, що поруч, на жаль, не та людина. Певний час ще думають, що зможуть притертися, притерпітися.

У дуалів такої потреби немає.

Звичайно, дуальність - це не панацея, а лише перший крок до створення взаємодоповнюючих стосунків. А далі мають вплив безліч не менш значимих чинників - інтелектуальний, соціальний, культура, матеріальне становище тощо.

Соціоніка не ставить почуття в якісь рамки, за які не варто виходити, а визначає кохання як почуття, в якому присутні знання партнера і себе, культура спілкування для гармонізації стосунків, піклування, відповідальність, взаємоповага, взаєморозуміння, взаємодопомога, взаємопроникнення і багато-багато іншого “взаємо”. Власне, це знову-таки психічна доповненість двох людей. Саме вона дає їм можливість реалізуватися, здолати всі бар’єри на шляху до повної гармонії.

Вишуканий і багатий різноманітними відчуттями секс є тільки між дуалами. Енергетичний обмін при спілкуванні, який відчувається як душевна приємність, посилюється різнобарвністю почуттів при простому дотику – варто взяти за руку, або ненароком торкнутися, як приємна тепла хвиля чудової енергії охоплює, пронизує тіло й зігріває душу. Такими сексуальними відчуттями можна насолоджуватися повсякчас і будь-де.

А хіба можна описати безмежну гамму відчуттів при близькості? В цьому впевнитися можливо лише реально з дуалом, коли співають у гармонії не тільки тіла, а й душі. І кожного разу – нові відчуття, не схожі на попередні, - такий секс не вичерпує себе і не набридає, не втомлює, а насичує. Різноманітність і новизна раз у раз. Повноцінний енергетичний обмін оздоровлює і тіло і душу. Все ширше розкривається й глибше пізнається незвідане – бездонний світ безмежної насолоди. І невимовних відчуттів. А найголовніше, що відчуваєш вільність, немає скутості, побоювання, що не так щось зробиш, думки відображають відчуття, фантазіям немає меж. І енергійність переходить у почуття млосності, приємної розслабленості, солодкої знемоги, що знову переходить у енергетичний підйом. Приємність сексу не в техніці і не у фізичних даних, а в безмежних у своїй різноманітності відчуттях. Ті, хто хоч раз потрапляв у обійми дуала, іншого партнера не забажають. І якщо існує спражнє кохання, воно можливе лише з дуалом.

Анатолій Гречинський.

Інформація Всеукраїнського Центру Соціоніки

(Детальніше на сайті: http://www.socionics.in.ua/ukr/index.htm

 
     
пошук істини | життя серед | соціоніка | сім'я і діти | стосунки | покликання |
ймовірно | поговоримо | за завісою | рекомендації | твій стиль | нам пишуть |
|
 
Всі права захищені © Всеукраїнський Центр Соціоніки НВП "Соціонічні Технології"
Веб-дизайн та програмування: , художник: Олександр Білозор, спонсор видання Костянтин Іващенко